داخل کمد دیواری اتاق خواب

انواع طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب

امتیاز دهی

طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب باید با در نظر گرفتن تمام نیازهای شما باشد. اتاق خواب اصلی شما باید پناهگاه شادی و راحتی باشد، مکانی که بتوانید در آن کاملا استراحت کنید و خودتان باشید. شما باید مطمئن شوید که دکوراسیون مناسب، با مبلمان، لوازم جانبی مناسب و مهمتر از همه یک کمد لباس واقعا کاربردی دارد.

هر کمد به راه‌حل‌های ذخیره‌سازی هوشمند نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که همه چیز مرتب می‌ماند. یک کمد به خوبی سازماندهی شده اطمینان حاصل می کند که هر چیزی که برای نگهداری نیاز دارید دارای یک مکان مشخص است، به این معنی که اقلام به راحتی در دسترس خواهند بود و به راحتی پیدا می شوند.

جزئیات سفارشی و فضای ذخیره‌سازی فراوان، کمدهای توکار را به سطح بعدی می‌برد. با این راه‌حل‌ها زندگی خود را برای سازماندهی بهتر باز کنید تا فضا آزاد کنید، نظم را برقرار کنید و یک کمد دیواری مجلل و قابل زندگی بسازید.

کمدها فضای ذخیره سازی برای لباس و سایر وسایل شخصی می باشد. چه لباس‌های شما مملو از لباس‌هایی باشد که هرگز نمی‌پوشید، یا مملو از اقلام متفرقه، طراحی کمد می‌تواند به ساده‌سازی فضای ذخیره‌سازی کمد شما کمک کند و فضایی را برای چیزهایی که واقعاً می‌پوشید باز کند.

ارتفاع کمد خود را با یک مرتب کننده کمد دو میله ای به حداکثر برسانید. لباس‌های کوتاه‌تر مانند بلوز و تاپ را روی میله بالا و شلوار و دامن در زیر مرتب کنید. با تعیین مکانی برای آویزهای خالی، مانند انتهای یک میله، فضای تلف شده را کم کنید. فضای قفسه ای را برای لباس های تا شده، مانند تی شرت و ژاکت که لزوماً نیازی به آویزان شدن ندارند، در نظر بگیرید.

طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب

کمد لباس باز موثرترین روش برای مرتب نگه داشتن کمد لباس شما در هر زمان است. علاوه بر مناسب بودن برای اتاق‌های بزرگ، کمد لباس باز ممکن است علاوه بر طراحی کمد اتاق خواب اصلی، متمایز باشد. اگر رنگ تیره‌تری برای سطوح انتخاب می‌کنید، همیشه می‌توانید چراغ‌هایی اضافه کنید تا روشنایی کافی را در کمد تضمین کنید.

طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب

طراحی کمد اتاق خواب اصلی چند منظوره

این طراحی کمد اتاق خواب مستر طیف وسیعی از نیازهای ذخیره سازی را بدون یکنواخت شدن برآورده می کند و در عین حال زیبایی معاصر را حفظ می کند. شما مکان های قابل تبدیل برای نگهداری لباس و چیزهای دیگر دارید، در حالی که می توانید از کشوها و قفسه های باز برای به نمایش گذاشتن لوازم جانبی خود استفاده کنید که همه به راحتی در یک مکان قرار دارند.

طراحی داخل کمد دیواری چگونه باید باشد

مطالب مرتبط:

طرح کمد دیواری اتاق خواب متناسب با دکوراسیون

انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب مناسب با دکوراسیون

تاثیر پرده اتاق خواب بر دکوراسیون + جنس پرده مناسب

طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب مستر با درهای کشویی

طراحی کمد کشویی اتاق خواب اصلی برای اتاق خواب، تصویری عالی از آنچه می توان با ترکیب نوآوری و عملکرد به دست آورد. درهای کشویی علاوه بر جذابیت بصری، برای اتاق خواب هایی با فضای کف محدود بسیار مناسب هستند و از این رو محبوب هستند.

طرح کمد دیواری اتاق خواب

طراحی کمد اتاق خواب با شیشه مات

با استفاده از شیشه مات، می توانید مبلمان شیک را در اتاق خواب خود بگنجانید و در عین حال محتویات کمد لباس را از دید پنهان نگه دارید. جدای از آن، استفاده از شیشه‌های مات برای طراحی کمد اتاق خواب اصلی شما با افزودن حس ظرافت، ظاهر اتاق خواب را افزایش می‌دهد. در نتیجه سادگی، این یکی از محبوب ترین طرح های کمد شیشه ای است که می توانید هنگام طراحی اتاق خواب اصلی خود انتخاب کنید.

طرح داخل کمد دیواری اتاق خواب

طراحی کمد اتاق خواب کلاسیک

هیچ طراحی کمد اتاق خواب اصلی معاصر نمی تواند با جذابیت منحصر به فرد کمد لباس قدیمی رقابت کند. آنها به طور مداوم در سبک هستند و حتی در این روزگار از طراحی و مهندسی پیشرفته، تقاضای قابل توجهی برای آنها وجود دارد. به دست آوردن یک کمد لباس قدیمی به شما این امکان را می دهد که از سطح بالای مهارت در ساخت آن قدردانی کنید.

طراحی کمد دیواری کلاسیک برای اتاق خواب

طراحی کمد اتاق خواب شیشه ای

طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب و طرح های کمد دیواری اتاق خواب اصلی شیشه ای با کیفیت بالا، افزودنی خیره کننده و کاربردی برای هر اتاق خواب است. مهم نیست که چه نوع دکوراسیونی در فضای خود دارید. این قطعات بی عیب و نقص با هم ترکیب می شوند و جذابیت بصری اتاق را افزایش می دهند. داشتن کمد شیشه ای باعث می شود اتاق شما بزرگتر و روشن تر به نظر برسد و جادارتر به نظر برسد. یک کمد شیشه ای ممکن است در مدت کوتاهی نصب و نگهداری شود. برای تمیز کردن تمام درها نیازی به استخدام یک متخصص نیست. با استفاده از یک پارچه و مقداری محلول تمیز کننده، می توانید آن را به سرعت و به تنهایی انجام دهید.

داخل کمد دیواری اتاق خواب

نکاتی برای طراحی کمد اتاق خواب اصلی

اطمینان حاصل کنید که طرح به خوبی طراحی شده است. یکی از سودمندترین بخش‌های کمد لباس‌های سفارشی این است که می‌توان آن‌ها را متناسب با فضایی که در دسترس دارید تنظیم کرد  چه فضای محدودی در اطراف گوشه‌ها یا پنجره‌ها داشته باشید. قبل از ایجاد یک طراحی کاربردی و زیباشناختی کمد اتاق خواب اصلی، هر طراح ماهری فضای باز شما را ارزیابی می کند.

از امکانات کافی برای ذخیره سازی و روشنایی اضافی اطمینان حاصل کنید

کمدهای تعبیه شده فضای اضافی و گزینه های روشنایی را در اختیار شما قرار می دهند. امکاناتی مانند محفظه های کوچک مختلف برای نگهداری جواهرات، کمربند و روسری و غیره موجود است. همچنین می توانید روشنایی یکپارچه را انتخاب کنید تا بتوانید به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید.

مطالب مرتبط:

فنگ شویی اتاق خواب ، اصولی که باید رعایت کنید.

نکاتی که باید قبل از انتخاب رنگ اتاق خواب بدانید.

چیدمان اتاق خواب و نکاتی که باید حتما رعایت کنید!

انواع طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب

در این نوشته چند مورد از طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب را بیان نمودیم. شما می توانید برای سفارش طراحی دکوراسیون اتاق خواب با گروه معماری مسعودیان تماس بگیرید.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه