طراحی دکوراسیون حمام مدرن

طراحی و دیزاین دکوراسیون حمام مدرن و ایرانی

امتیاز دهی

اگر از رفتن به حمام قدیمی خود می ترسید و رویای تغییر دکوراسیون حمام به صورت مدرن را در سر می پرورانید، ما لیست از ایده های دکوراسیون حمام مدرن و ایرانی را داریم که انجام دادن آنها ارزان و ساده است. مهمترین کاری که می توانید برای تغییر دکوراسیون حمام انجام دهید، ارتقاء نور است.

نور، همراه با رنگ مناسب، بر خلق و خوی تأثیر می گذارد. تغییر نورپردازی شما می تواند آسان و مقرون به صرفه باشد، به علاوه باعث می شود حمام کوچک، بزرگتر و زیباتر به نظر برسد. وسایل روشنایی قدیمی و نورهای فلورسنت سایه های نامناسب و رنگ های نامطلوب بر روی پوست شما ایجاد می کنند. اگر تعویض لامپ ممکن نیست، می‌توانید لامپ‌های خود را با لامپ‌های فلورسنت جدید که گرمای رنگ نور در یک روز روشن و آفتابی است، ارتقا دهید.

هنگامی که کیفیت نور حمام خود را ارتقا دادید، رنگ به روز رسانی سریع و آسان بعدی است. رنگ‌های روشن را برای سطوح بزرگ مانند دیوارها انتخاب کنید و رنگ‌های تیره‌تر و غنی‌تر را برای موارد دیگر استفاده کنید. قبل از رنگ آمیزی، بررسی کنید که انتخاب رنگ شما در نورپردازی جدید چگونه به نظر می رسد زیرا دمای رنگ می تواند سایه رنگ را تغییر دهد. تعطیلات آخر هفته را کنار بگذارید، دوستان خود را دعوت کنید و چند مورد از این ایده های دکوراسیون حمام را امتحان کنید تا حمام خود را زیباتر کنید. برای کارهایی که باید انجام دهید تا انتهای این راهنما همراه ما باشید.

برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین بازسازی خانه ، آپارتمان و بازسازی ساختمان به گروه مهندسی معماری مسعودیان تماس بگیرید.

در اینجا مروری بر ایده‌های سریع و آسان دکوراسیون حمام را برای شما آورده ایم:

طراحی دکوراسیون حمام توسط گروه معماری مسعودیان

در زیر نمونه تصاویر کارهای طراحی دکوراسیون حمام توسط گروه معماری مسعودیان آورده شده است. اگر نیاز به طراح دکوراسیون دارید می توانید با گروه معماری مسعودیان تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام جذاب توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیشه ای توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام لاکچری توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک و جذاب توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام همراه وان توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام شیک توسط گروه معماری مسعودیان
طراحی دکوراسیون حمام لاکچری توسط گروه معماری مسعودیان

در صورت نیاز برای دیدن نمونه های بیشتر می توانید پیج اینستاگرام گروه معماری مسعودیان را دنبال نمایید.

تاثیر رنگ در دکوراسیون حمام مدرن

طراحی و دیزاین دکوراسیون حمام

با رنگ آمیزی دیوارهای خود با رنگ عالی، دکوراسیون حمام خود را بهبود بخشید. این یک ایده سریع و آسان برای دکوراسیون حمام است که می تواند بلافاصله حمام شما را متحول کند. رنگ های روشن حمام کوچک را بزرگتر نشان می دهد. رنگ‌های تیره یا پر جنب و جوش به حمام با هر اندازه‌ای جذابیت می‌بخشند. دیگر نیازی به انتخاب رنگ براق در حمام برای مبارزه با رطوبت نیست. از رنگ‌فروشی بخواهید که یک ماده افزودنی به رنگ مات مخلوط کند تا از کپک زدن آن جلوگیری شود. رنگ کردن دیوارها را متوقف نکنید. یک رنگ پوسته تخم مرغ یا نیمه براق بخرید و کابینت‌ها را نیز رنگ کنید!

استفاده از وسایل روشنایی در دکوراسیون حمام

طراحی و تزئین دکوراسیون حمام

جایگزینی وسایل روشنایی قدیمی می تواند گزینه کم هزینه تری برای تغییر دکوراسیون حمام شما باشد. طیف گسترده ای از وسایل روشنایی با قیمت مناسب در فروشگاه ها و به صورت آنلاین موجود است. به یاد داشته باشید، پروژه های بزرگ برق بهتر است به متخصصان واگذار شود. با این حال، با برخی راهنمایی ها، تعویض وسایل روشنایی یک پروژه حمام آسان است که می توانید در یک روز انجام دهید. هنگام تغییر نور حمام خود از تست موارد جدید نترسید. نورپردازی مدرن حمام شامل آویزهای و میله های نور است که نور را در یک اتاق پخش می کند. هوشمندانه است که وسایل روشنایی LED را انتخاب کنید زیرا آنها کم مصرف ترین انرژی را دارند و گرمای اضافی به حمام شما اضافه نمی کنند.

طراحی دکوراسیون دیوار حمام مدرن

نیازی نیست به دیوارهای خالی حمام خیره شوید. کاشی ها مقاوم در برابر آب و با قیمت مناسب هستند. برای دریافت بهترین تاثیر بصری، به سراغ نسبت های بزرگ بروید. برای داشتن ظاهری منحصربه‌فرد، از یک چاپگر محلی بخواهید که عکس مورد علاقه‌تان را در نقاشی دیواری سفارشی‌شده اجرا کند. امروزه چاپگرهای سفارشی می توانند چاپ های بوم را ایجاد کرده و حتی آنها را برای مقاومت در برابر آب لمینت کنند. هنگام طوفان فکری ایده های تزئین دکوراسیون حمام برای هنر، فراتر از چاپ بوم فکر کنید. یک گالری دیواری از اشیاء مورد علاقه مانند ستاره دریایی یا سبدها می تواند راهی شخصی و با طراوت برای تزئین دیوارهای حمام شما باشد. شما همچنین می توانید به ساخت آثار هنری خود یا خرید از فروشگاه ها فکر کنید.

تاثیر کاشی در دکوراسیون حمام مدرن

طراحی دکوراسیون حمام مدرن

اگر کاشی شما خسته کننده است، سعی کنید آن را با کاشی های چسب جدا شونده مانند آنچه در بالا نشان داده شده است بپوشانید. برش و نصب آن ها آسان است و شبیه چیز واقعی هستند. خبر خوب این است که می توان آنها را هر زمان که بخواهید بدون آسیب رساندن به سطح پشت آن جدا کرد برای به روز رسانی حمام در یک آپارتمان یا خانه اجاره ای مناسب است.

ارتقاء سخت افزار و شیر آب حمام

طراحی دکوراسیون حمام مدرن

این یک ایده سریع و آسان برای تزیین حمام است. سخت افزار حمام خود را تغییر دهید. کشوهای جدید، میله های حوله، جا دستمال توالت و شیر آب ظاهر حمام شما را کاملاً تغییر می دهد. تعویض وسایل حمام حتی می‌تواند باعث تازه‌تر به نظر رسیدن دکوراسیون حمام شما شود. به خصوص اگر حمام کوچکی دارید. تعویض آن به سادگی بازکردن یا بیرون آوردن سخت افزار قدیمی و اضافه کردن یک ابزار جدید است. برای اینکه این پروژه سریع و آسان باشد، مطمئن شوید که سخت افزار قدیمی را با فاصله سوراخ های پیچ با اندازه مشابه جایگزین می کنید، به خصوص در کشوهای سبک میله ای که نیاز به پیچ دارند. حفره های جدید کمتری روی کابینت ها و دیوارها ایجاد می کنید.

کفپوش در طراحی دکوراسیون حمام ایرانی و مدرن

طراحی و تزئین دکوراسیون حمام مدرن و ایرانی

امروزه گزینه های کفپوش مقرون به صرفه ای وجود دارد که مدرن و کار کردن با آنها آسان است. تخته های کف مقاوم و مقرون به صرفه در اکثر فروشگاه های لوازم خانگی موجود است و در انواع گونه ها و الگوهای چوبی موجود است. آنها واقعاً خوب به نظر می رسند (بلوط سفید شسته که در بالا نشان داده شده است) و دارای بافت و عیوب روی سطح هستند، دقیقاً مانند یک کف چوبی واقعی یا کاشی سنگی. نصب به آسانی با تیغه زدن، پوست کندن و چسباندن است. بهترین بخش این است که اکثر کفپوش ها ضد آب هستند و دارای ضمانت های طولانی در برابر سایش و پارگی هستند. شما همچنین می توانید یک فرش یا کف پوش در طرح خود استفاده کنید. فرش ها دارای استحکام صنعتی هستند، می توان آنها را در اندازه های سفارشی، سفارش داد و دارای پشتی لاستیکی هستند که به کف حمام شما راحتی می بخشد.

طراحی دکوراسیون حمام چند منظوره

طراحی دکوراسیون حمام ایرانی و مدرن

کاهش شلوغی و سازماندهی حمام شما فوراً ظاهری تازه به آن می بخشد. اگر حمام کوچکی دارید، به این فکر کنید که چگونه می توانید از فضای موجود بهترین استفاده را کنید. افزودن کشوهای بیرون‌کش (که دسته‌بندی آسان‌تر است) به کابینت یک ارتقاء خوب و آسان است. اندازه‌های استاندارد کشوهای بیرون‌کش در اکثر فروشگاه‌های لوازم خانگی موجود است. راه‌های دیگر برای به حداکثر رساندن ذخیره‌سازی عبارتند از: قفسه‌بندی دیواری شناور، سبدهای دیواری، کابینت کوچک به سبک مبلمان. اگر برای فضای خانه خود تحت فشار هستید، ماشین لباسشویی خود را در حمام قرار دهید. با اتصال آسان آب، اکثر لباسشویی ها می توانند مانند تصویر بالا در زیر پوسته قرار بگیرند.

حوله و فرش در طراحی و دیزاین حمام مدرن

طراحی دکوراسیون حمام ایرانی و مدرن

اکنون شما در آخرین مرحله از مراحل تزئین دکوراسیون حمام هستید. حوله‌های قدیمی و نامتجانس خود را اهدا کنید یا دور بیندازید و حوله‌های نرم و کرکی بخرید که با دکوراسیون جدید حمام شما مطابقت دارد. برای طراحی مدرن حمام، رنگ یا الگوی برجسته را به کار ببرید. برای به روز رسانی سبک اتاق پودری خود، این منسوجات کلیدی را خریداری کنید: حوله، بافت‌های تازه و سایه‌های رنگی را امتحان کنید، فرش کف، به دنبال راحتی و مواد منحصر به فرد باشید، پرده دوش. یک پرده حمام طرح دار یا چاپ شده انتخاب کنید که با حوله و تشک شما هماهنگ باشد. این به احتمال زیاد ارزان ترین قسمت دکوراسیون حمام است اما می تواند بیشترین تاثیر را داشته باشد.

استفاده از موارد خاص در دیزاین دکوراسیون حمام مدرن

طراحی دکوراسیون حمام مدرن

آماده اید تا آخرین نکات را در دکوراسیون حمام خود را بررسی کنید؟ برای تکمیل طراحی حمام خود، چند لوازم جانبی سفارشی و قطعات برجسته اضافه کنید. در اینجا چند ایده برای شروع وجود دارد: سطل زباله، ظرف صابون حمام یا کف صابون، گیاهان آپارتمانی زنده مانند ارکیده. بافت های تازه و سایه های رنگی را امتحان کنید، شمع یا پخش کننده اتاق برای عطری تازه. بهترین بخش این است که شما ممکن است این وسایل را قبلاً در خانه خود داشته باشید. قطعات تاکیدی را از اتاق های دیگر که ممکن است به هم ریخته باشند یا در جهت دیگری حرکت کنند، تغییر دهید. شروع از صفر در دکوراسیون؟ مشکلی نیست، از خانواده و دوستان خود کمک بخواهید .

جمع بندی: طراحی دکوراسیون حمام مدرن و ایرانی

لازم نیست یک بازسازی کامل حمام را انجام دهید تا به حمام خود جان بدهید. چند هزینه ارزان قیمت می تواند فوراً زندگی جدیدی به حمام شما ببخشد. این ایده‌های ساده دکوراسیون حمام مدرن و ایرانی یک راه مطمئن برای کمک به تغییر سطح بصری حمام شما در عین سادگی هستند. دکوراسیون حمام با بودجه کم اکنون با فروشگاه های ارزان قیمت و استفاده مجدد از عناصر دیگر از خانه شما بیش از همیشه قابل انجام است. پس از همه، ایده های صرفه جویی در هزینه، بهترین راه برای تزئین حمام هستند.

امیر حسین مسعودیان

امیر حسین مسعودیان

مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه