بازسازی ساختمان

خب قطعا شما هم به این نتیجه رسیدی که هزینه خرید یک ساختمان جدید چه از نوع مسکونی باشد و چه تجاری خیلی بالاست پس برای اینکه ساختمانت هم از لحاظ زیبایی و امروزی بودن میخوای شیک کنی هم میخوای نقص‌های ساختاری ملکت به حداقل خودش برسه بازسازی بهترین گزینه است. اما بازسازی ساختمان چه انواعی دارد؟ هزینه آن چقدر می‌شود؟ مراحل اجرایی آن چه مراحلی هستند؟ همه این سوالات اگر سوالات شما هستند تا انتها ما را همراهی کن تا به جواب سوالاتت برسی. تازه اگر وقت خواندن این مقاله را نداری، برای مشاوره می‌تونی با آتلیه معماری مسعودیان تماس بگیری.

اگر وقت خواندن این مقاله را ندارید، برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

آیا به دنبال ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت در بازسازی ساختمان هستید؟ با ما تماس بگیرید.

فهرست مطالب

بازسازی ساختمان در تهران

نگاه کلی به بازسازی ساختمان

هر بنا و ساختمانی پس از چندین سال احتیاج به بازسازی دارد و دلیل این امر این است که سیستم های لوله کشی در ساختمان، گچ کاری، نمای ساختمان، کفپوش‌ها و غیره پس از گذشت مدتی بسیار مستهلک و غیر قابل استفاده می شوند و نیاز به بازسازی دارند. بازسازی ساختمان روشی صحیح برای ایجاد این تغییر است زیرا اصولا هزینه آن به نسبت هزینه تخریب و نوسازی بنا بسیار مقرون به صرفه‌تر می باشد. بنابراین ترجیح داده می‌شود که به جای تخریب ساختمان‌هایی که تنها در ظاهر فرسوده شده‌اند و به تعمیرات نیاز دارند و دارای استحکام و پایداری هستند به بازسازی آنها پرداخته شود تا اینکه کلا تخریب و نوسازی شود یا اینکه ساختمان جدید خریداری شود. به طور کلی عملیات بازسازی دارای دو دسته اصلی است:

الف) بازسازی و مرمت قسمت‌های مهمی که بر استحکام ساختمان تاثیر گذارند.

ب) بازسازی بخش‌هایی که از لحاظ زیبایی در معرض دید هستند.

دلایل بازسازی ساختمان چیست؟

ازجمله مهم‌ترین دلایلی که به ما می‌گوید نیاز به بازسازی داریم موارد زیر می‌تواند باشد:

 • گرایش به تغییر و بازسازی ساختمان به دلیل تغییر در سبک‌های طراحی و زندگی
 • افزایش استحکام و پایداری ساختمان در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله و …
 • تصمیم به تغییر کاربری فضاهای ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی آن‌ها
 • افزایش جمعیت در خانواده و در نتیجه نیاز به فضای بیشتر و استفاده درست از منزل
 • مدرن کردن سبک ساختمان به خصوص ساختمان‌های اداری و همراهی با پیشرفت و تغییرات تکنولوژی

این نکته را باید در نظر داشت که با توجه به نوع کاربری ساختمان دلایل بازسازی می‌تواند متفاوت باشد اما در کل مهم‌ترین دلایل بازسازی ساختمان‌ها از هر نوعی که باشد همان دلایلی است که  در بالا به آن‌ها اشاره کردیم.

بازسازی ساختمان در تهران

تاثیر بازسازی ساختمان بر روحیه افراد

تحقیقات نشان می دهد که تغییر در محیط زندگی افراد و دکوراسیون داخلی منزل موجب اثرات مثبت به سزایی در رفتار افراد می شود. اجرای بازسازی در ساختمان و محیط کار، موجب افزایش روحیه، انرژی و سلامت روان افراد می‌شود. پس از گذشت مدتی، انسان ها به ایجاد تنوع و تغییر در محیط زندگی یا کار خود نیاز دارند و این مسئله موجب می شود که رغبت بیشتری نسبت به حضور در آن مکان و انجام کارهای روزمره در خود پیدا کنند. بازسازی ساختمان و اجرای روش‌های مدرن یا حتی کلاسیک موجب ایجاد احساس خوشایندی در افراد می‌شود. همه انسان‌ها مایل هستند که ساعاتی از زندگی خود را در فضایی بگذرانند که در آن احساس آرامش داشته باشند و از حضور در آن محیط لذت ببرند. بنابراین اکنون زمان آن است که فکری در مورد بناهای فرسوده و قدیمی خود کنید و با استفاده از روش هایی مانند بازسازی ساختمان، در زندگی خود تنوع ایجاد کنید.

محاسبه هزینه بازسازی آپارتمان

یکی از اولین اقداماتی که قبل از آغاز کار اجرایی بازسازی ساختمان باید انجام شود این است که هزینه بازسازی آن را محاسبه کرده و بدانید. دانستن این مطلب موجب می‌شود که بهتر بتوانید متریال مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل کار خود را با دقت بیشتری مدیریت کنید. با توجه به مقدار هزینه و بودجه‌ای که شما به عنوان کارفرما جهت بازسازی در نظر گرفته است، می توانید تصمیم بگیرید که چه بخش هایی از ساختمان را تغییر دهید و از چه طرح هایی برای بازسازی منزل استفاده کنید.

عوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان

عوامل بسیاری در هزینه بازسازی ساختمان جدید تأثیر دارند که برخی از آن‌ها در ادامه آورده شده است:

 • اندازه خانه‌ای که می خواهید بسازید
 • مکانی که در حال ساخت خانه در آن هستید
 • نحوه دسترسی به سایت ساختمان
 • متریالی که برای بازسازی آپارتمان استفاده می شود
 • ویژگی های خانه
 • طراحی و اجرای سایت
 • تخصص پیمانکار
بازسازی ساختمان در تهران

نکات مربوط به بازسازی ساختمان

در ادامه چند نکته برای بازسازی ساختمان ذکر کرده‌ایم که به هنگام بازسازی ساختمان به آن دقت کنید:

 • مشورت با افراد متخصص و کارآمد در حیطه بازسازی ساختمان
 • رعایت تناسب تغییرات اجرا شده در محیط با فضاهای دیگر
 • تخمین درست بودجه بازسازی منزل و در نظر گرفتن هزینه‌های احتمالی دیگر
 • تخمین دقیق و معقولانه زمان انجام بازسازی ساختمان و اجرای آن
 • بهره گیری از تکنولوژی‌های جدید و شیوه‌های مدرن در این زمینه
 • بهره گیری از گروه متخصص در زمینه بازسازی آپارتمان
 • اجرای دقیق طرح های خلاقانه و ابتکاری در حیطه‌ی مورد نظر
 • رعایت قوانین و مقررات ساختمان در هنگام عملیات اجرایی ساختمان
 • اجرای طرح هایی با تغییرات کمتر و تاثیر بیشتر مانند تغییر در آشپزخانه
 • رعایت دقیق موارد ایمنی در زمان اجرا

۳ مرحله اجرایی در بازسازی ساختمان

بازسازی هر نوع ساختمان شامل ۳ مرحله اجرایی است که در ادامه آمده شده است:

 1. دریافت مشاوره: مرحله آغازین در بازسازی خانه، مشاوره است. برخورداری از صحبت‌ها و مشورت با افراد متخصص در این زمینه کمک موثری بر شناخت دقیق‌تر از شیوه اجرای بازسازی منزل دارد. این موضوع موجب تصمیم گیری بهتر می‌شود و طرح ریزی مناسب‌تری بدست می‌آید.
 2. تخریب: پس از تعیین روند کلی پروژه و انجام تصمیم گیری نهایی، ضروری است که اطلاعاتی در زمینه قسمت‌هایی که نیاز به تخریب دارند کسب کنیم. حذف و تخریب بخش‌هایی که بایستی در آن طراحی جدید انجام شود در این مرحله اتفاق می‌افتد که نیازمند رعایت دقیق اصول و مقررات امنیتی می‌باشد.
 3. ساخت: پس از حذف بخش‌های اضافه، ضروری است که مطابق با موارد مشخص شده، طراحی بخش‌های جدید انجام شده و عملیات مورد نظر اجرایی شود. اهمیت حضور فرد متخصص و استفاده از متریال با کیفیت در این مرحله مشخص می شود.
بازسازی ساختمان در تهران

انواع بازسازی براساس نوع کاربری ساختمان

از آنجایی که ساختمان‌ها ماهیت مسکونی، تجاری و اداری دارند بازسازی ساختمان می‌تواند به بازسازی منزل (بازسازی خانه های حیاط دار، بازسازی آپارتمان)، بازسازی ساختمان های اداری و بازسازی ساختمان‌ های تجاری که هر کدام از این نوع بازسازی‌ها با توجه به شرایط، سبک طراحی و دکوراسیون، اهداف، سلیقه و غیره بازسازی می‌شوند.

بازسازی منزل

خود بازسازی منزل شامل بازسازی قسمت‌های مختلف یک خانه می‌باشد که در ادامه ذکر شده است البته دقت داشته باشید که اگر خانه حیاط دار باشد بازسازی حیاط هم به انواع زیر اضافه می‌شود:

تفاوت بازسازی و نوسازی خانه

تفاوت بازسازی و نوسازی خانه

بازسازی دیواره ها و کف

در این قسمت از بازسازی ساختمان ابتدا دیوارها از لحاظ استحکام بررسی می‌شوند و در صورتی که تعویض آنها ضروری باشد تخریب انجام می‌گیرد، در غیر این صورت وارد بحث دکوراسیون داخلی می‌شویم و می‌توان دیوارها را با رنگ آمیزی، کاغذ دیواری، سنگ دکوراتیو و… زیبا کرد. در بحث کف ساختمان نیز می‌توان از انواع سنگ، سرامیک یا پارکت به عنوان کفپوش استفاده کرد.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه بر زیبایی بیشتر دکوراسیون داخل خانه سهم بسزایی دارد. در بازسازی آشپزخانه می‌توان برای متحول شدن آن از روش‌های زیر استفاده کرد:

 • تعویض کابینت‌ها یا نوسازی درب‌های کابینت
 • تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه
 • بازسازی کف آشپزخانه و تغییر کفپوش
 • طراحی یک کانتر جدید برای ورود به آشپزخانه
 • اجرای دکوراسیون جزیره‌ای در آشپزخانه
 • هماهنگی با اجزای دیگر موجود در خانه

تفاوت بازسازی و نوسازی خانه تفاوت بازسازی و نوسازی خانه خدمات بازسازی خانه

بازسازی اتاق خواب

در بحث بازسازی اتاق خواب، سلیقه فرد استفاده کننده از اتاق مهم است اما آنچه در تمامی اتاق خواب‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است، وجود کمد دیواری است که باید مکان یابی شود. در ساختمان های قدیمی، کمد دیواری به وسیله ی دیوار کشی و چهارچوب فلزی انجام می شد که این متریال ها موجب کوچک شدن فضای اتاق می شدند اما امروزه در بازسازی ساختمان، از کمد دیواری های ام دی اف با قطر کم و استحکام زیاد استفاده می‌شود. برای اتاق‌ خواب‌های کوچک کمد دیواری ریلی با آینه بهترین گزینه است این را فراموش نکنید!

۳

۲

بازسازی سرویس بهداشتی

برای بازسازی حمام و سرویس بهداشتی، چندین نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 • طراحی و سبک: انتخاب یک سبک خاص مانند مدرن، سنتی یا صنعتی می‌تواند در تعیین جزئیات دکوراسیون کمک کند. فکر کنید به سبکی که با سایر قسمت‌های خانه شما هماهنگ است.
 • رنگ و مواد: انتخاب رنگ‌ها و مواد مختلف مانند کاشی، سرامیک، چوب یا سنگ می‌تواند تأثیر زیادی بر ظاهر و احساس حمام داشته باشد. رنگ‌های روشن برای فضاهای کوچکتر مناسب هستند زیرا باعث بزرگ‌تر نشان دادن فضا می‌شوند.
 • تجهیزات و وسایل: مواردی مانند وان، دوش، سینک و توالت باید با در نظر گرفتن فضای موجود و نیازهای شما انتخاب شوند. تجهیزات مدرن و کم‌مصرف می‌توانند به کاهش مصرف آب کمک کنند.
 • نورپردازی: نورپردازی مناسب می‌تواند فضای حمام را روشن‌تر و جذاب‌تر کند. استفاده از نورهای LED و نورپردازی متمرکز برای آینه‌ها انتخاب‌های خوبی هستند.
 • فضای ذخیره‌سازی: کابینت‌ها، قفسه‌ها و جاهای نگهداری باید به گونه‌ای طراحی شوند که هم کاربردی باشند و هم با سبک کلی حمام هماهنگی داشته باشند.
 • تهویه: یک سیستم تهویه مناسب برای جلوگیری از رطوبت و کپک ضروری است. اطمینان حاصل کنید که سیستم تهویه در طرح بازسازی شما گنجانده شده باشد.

همه چیز درباره بازسازی منزل

با در نظر گرفتن این نکات، می‌توانید یک فضای حمام زیبا و کاربردی خلق کنید که نیازهای شما را برآورده کرده و به خانه‌تان ارزش افزوده بخشد.

بازسازی ساختمان‌های اداری

هدف اصلی بازسازی ساختمان‌های اداری، افزایش کارایی و بهبود فضای کاری است که می‌تواند شامل به‌روزرسانی سیستم‌های روشنایی و تهویه، بهبود فضاهای کاری برای افزایش تعامل و همکاری، و ارتقاء زیبایی داخلی با استفاده از مواد و طراحی مدرن باشد. در بازسازی‌های اداری، اغلب تاکید بر کاهش مصرف انرژی و پایداری محیطی است. به‌کارگیری تکنولوژی‌های ساختمانی نوین و مصالح ساختمانی پایدار می‌تواند به کاهش هزینه‌های جاری و اثرات زیست‌محیطی کمک کند.

1 Copy 600x554 1

2 Copy 600x600 1

WhatsApp Image 2020 06 20 at 10.10.45 AM Copy 600x600 1

WhatsApp Image 2020 06 20 at 10.10.46 AM 2 Copy 600x600 1

بازسازی ساختمان‌های تجاری

بازسازی ساختمان‌های تجاری اغلب با هدف جذب مشتری و افزایش فروش صورت می‌گیرد. تغییرات ظاهری مانند نمای جدید، تابلوها و ویترین‌های جذاب، و بهینه‌سازی فضای داخلی برای بهبود تجربه مشتریان از جمله اقداماتی است که در این نوع بازسازی‌ها انجام می‌شود. این نوع بازسازی همچنین ممکن است شامل ارتقاء سیستم‌های امنیتی، بهبود دسترسی و راحتی مشتریان، و افزایش کارایی انرژی باشد. تمرکز بر نوآوری و به‌کارگیری فناوری‌های جدید در این نوع بازسازی‌ها حائز اهمیت است.

WhatsApp Image 2020 09 13 at 11.47.00 563x600 1
قبل بازسازی
qq Copy 600x547 1
بعد بازسازی 

بازسازی ویلاها

بازسازی ویلاها معمولاً با هدف بهبود زیبایی، راحتی و کارایی صورت می‌گیرد و می‌تواند شامل تغییرات در طراحی داخلی، به‌روزرسانی آشپزخانه و حمام‌ها یا اضافه کردن امکانات جدید مانند استخر یا باغچه باشد. در بازسازی ویلاها، حفظ ویژگی‌های معماری اصلی و هماهنگی با محیط اطراف اغلب مورد توجه قرار می‌گیرد. استفاده از مصالح طبیعی و پایدار، به‌کارگیری منابع انرژی تجدیدپذیر، و ایجاد فضاهای سبز برای بهبود کیفیت زندگی و حفظ محیط زیست از جمله رویکردهای رایج در این نوع بازسازی‌ها است.

er3 1

er4

دقت داشته باشید در هر سه نوع بازسازی، تاکید بر کیفیت، دوام، و زیبایی شناسی، همراه با توجه به نیازهای خاص هر نوع ساختمان و کاربری آن مهم است.

 

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا در تهران

بازسازی دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

طراحی پارکینگ مسکونی

طراحی پلان پارکینگ آپارتمان مسکونی

طراحی روف گاردن در نمای ویلا

po

بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم

خلق ساختمانی جدید با بازسازی ساختمان در آتلیه معماری مسعودیان

آتلیه معماری مسعودیان، با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه بازسازی منازل و دکوراسیون داخلی، به عنوان یک مرجع پیشرو در این صنعت شناخته می‌شود. این مجموعه با استفاده از تیمی متشکل از متخصصین مجرب، به ارائه خدمات در زمینه‌های مختلفی چون مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی، تفریحی، اقامتی و درمانی می‌پردازد. با تمرکز بر نوآوری و کیفیت، آتلیه مسعودیان در بازسازی ساختمان‌ها، طراحی دکوراسیون داخلی، پیاده‌سازی و نقشه کشی ساختمان‌ها، فضاهایی زیبا و کاربردی خلق می‌کند که نه تنها زیبایی بصری را در نظر می‌گیرد بلکه به راحتی و عملکرد نیز اهمیت می‌دهد.

کلام آخر

امروزه بازسازی ساختمان به دلیل تغییر در سبک و سلیقه، قدیمی شدن ظاهر ساختمان‌ها، مسائل اقتصادی و عدم قدرت در خرید ملک جدید همه بسیار در بین مردم امری رایج شده است. اما دقت داشته باشید که نوسازی و بازسازی ساختمان یک کار تخصصی است و باید این کار تخصصی را به افراد متخصص آن سپرد. زیرا برخی از مشتریان اهمیت جنبه‌های ساختاری در این مراحل را درک نمی‌کنند و پس از بازسازی فقط به بخش زیبایی شناسی فکر می کنند. بنابراین برای رعایت یک سری اصول در نحوه بازسازی، استفاده از چه متریالی، طراحی سبک  و غیره بهتره است که این کار را به اهلش سپرد.

سوالات متداول

فرآیند بازسازی یک ساختمان یا سازه با تعمیر آنچه در حال حاضر وجود دارد و در برخی موارد، افزودن اجزای جدید است.
بازسازی معمولا ارزان تر از نوسازی است. بسته به پروژه، همچنین می تواند مقرون به صرفه تر از آن باشد.
به طور معمول، بازسازی همراه با نوسازی انجام می شود. به عنوان مثال، ممکن است شخصی تصمیم بگیرد که می خواهد حمام خود را بازسازی کند. اما برای اینکه آن را کمی مدرن تر کنند، یک جزء دوش به وان اضافه می کنند که آن را به یک پروژه نوسازی نیز تبدیل می کند.

بازسازی یک ساختمان به این معنی است که می خواهید تغییرات ساختاری و اضافاتی در خود ساختمان ایجاد کنید.
بازسازی ساختمان به این معنی است که شما شکل و چیدمان ساختمان را دوست دارید، اما می‌خواهید ظاهر آن را به‌روزرسانی و بهبود ببخشید.
برای بازسازی ساختمان نیاز به تلاش برای ایجاد یک ساختمان مانند آنچه در یک نقطه خاص در گذشته بود، دارد.

کفپوش ها مانند سنگ مرمر، کاشی، ترازو و موکت
پارتیشن های شیشه ای
درهای کشویی
پنجره ها
نرده شیشه ای
طراحی مجدد چیدمان
راه پله، طراحی فضای باز
نورپردازی
تعمیر دیوار 
طراحی گیاهان و فضای سبز

تکنیک‌ها و تعمیرات مرمت ساختمان
تعمیر و نگهداری و بهبود پاکت های ساختمانی.
جایگزینی اجزای قدیمی ساختمان مانند سقف، سایدینگ، پنجره ها و درها.
تعمیر یا تعویض سیستم های الکتریکی، مکانیکی یا لوله کشی.
وصله عیوب آرایشی مانند ترک و گچ افتاده.

برای درخواست بازسازی ساختمان توسط گروه معماری مسعودیان کافیست با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما قبل از هر کاری برخوردار شوید. در مرحله دوم ساختمان شما توسط کارشناسان ما بازدید خواهند شد تا در مورد نوع بازسازی و هزینه های ممکن به شما مشاوره لازم داده شود.

امیر حسین مسعودیان

امیر حسین مسعودیان

مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
5/5

مشاوره رایگان

برای یک مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.
بازسازی آشپزخانه

همه چیز درباره بازسازی آشپزخانه

زمانی که در مورد بازسازی خانه حرف می‌زنیم، اولین نکته‌ای که به ذهنتان می‌آید، بازسازی آشپزخانه است. آشپزخانه به عنوان قلب هر خانه شناخته می‌شود، جایی که خانم‌های خانه‌دار بیشترین زمان خود را در آن سپری می‌کنند؛ به همین دلیل، طراحی و دکوراسیون آشپزخانه و کیفیت بازسازی برای آنان اهمیت

ادامه مطلب »
طراحی نمای ساختمان اداری

از صفر تا صد بازسازی ساختمان های اداری

بازسازی ساختمان های اداری یکی از مهم­ترین شاخه‌­های بازسازی است که نقش حیاتی در بهبود طراحی و دکوراسیون محیط کار دارد. این پروسه نه تنها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر از تخریب کلی ساختمان است، بلکه با ایجاد دکوراسیون لاکچری، انگیزه کارکنان را دوچندان می‌کند. بازسازی ساختمان های اداری

ادامه مطلب »
خدمات بازسازی خانه

خدمات بازسازی خانه

خدمات بازسازی خانه توسط آتلیه معماری مسعودیان متنوع و کامل بوده و تمامی نیازهای شما مالکین عزیز را برآورده می‌کند که یک فرصت برای ایجاد تغییرات مثبت و تأثیرگذار در فضای زندگی شماست. این فرآیند تحت نظارت دقیق متخصصان ماهر و با کمترین هزینه انجام می‌شود. بازسازی خانه، خصوصاً در

ادامه مطلب »
تفاوت بازسازی و نوسازی خانه

تفاوت بازسازی و نوسازی خانه

آیا بازسازی و نوسازی خانه با هم فرق دارند یا یکی هستند؟ بله فرق دارند! با اینکه بسیاری از افراد بازسازی و نوسازی خانه را به جای هم به کار می‌برند اما کاملا اشتباه است زیرا با هم تفاوه دارند. بازسازی خانه (Renovation) به فرایند ترمیم بخش‌های موجود یک خانه

ادامه مطلب »
بازسازی منزل مسکونی

صفر تا صد بازسازی منزل مسکونی

بازسازی منزل مسکونی برای منازل قدیمی یک اقدام هوشمندانه است؛ زیرا زندگی کردن در یک ساختمان نوساز و مدرن همیشه حس خوبی به ساکنین منتقل می‌کند. اما با گذشت زمان و قدیمی شدن ساختار خانه، زندگی در آن دشوار می‌شود؛ زیرا علاوه بر ظاهر نامناسب، خطرات مربوط به فرسودگی نیز وجود

ادامه مطلب »
بازسازی نمای خانه های قدیمی

بازسازی نمای خانه های قدیمی

بازسازی نمای خانه های قدیمی یکی از راهکار‌های بسیار مؤثر برای زیباسازی ظاهر خانه در امر بازسازی خانه شما است. باتوجه به اینکه نما ساختمان اولین صحنه‌ای است که افراد با آن برخورد می‌کنند زیبا بودن نما و طراحی نمای ساختمان بسیار مهم است. در طول زمان، نمای خانه‌ها تحت

ادامه مطلب »

نظر (6)

 1. محمدی
  مهر ۱۲, ۱۳۹۹

  ممنون از خدمات بسیار عالی

 2. باربری الهیه
  مهر ۲۱, ۱۳۹۹

  من کارگر باربری الهیه هستم. چند روز پیش برای یه خانه در الهیه اسباب کشی کردیم که تازه بازسازی شده بود. واقعا اینقدر خوشگل بود مثه قصر بود.

 3. حسن زاده
  آبان ۲۶, ۱۳۹۹

  ممنون میشم حدود قیمت بازسازی یک آپارتمان ۸۵ متری رو بفرمایید.
  من از شرکت های دیگه هم قیمت گرفتم، میخواستم شما هم بگید تا بهتر بتونم تصمیم گیری کنم.

  • آبان ۲۷, ۱۳۹۹

   حدود قیمت از 100 تومان به بالا

 4. سمانه ساجدی
  آذر ۱۵, ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  قیمت بازسازی آپارتمان ۴۵ متری را بفرمایید

  • آذر ۱۵, ۱۳۹۹

   سلام ممنون باید پلن رویدید برای راهنمایی بیشتر با شماره همراه مهندس مسعودیان 09124773772 تماس بگیرید با تشکر

ارسال دیدگاه