طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل + مدرن و لاکچری

امتیاز دهی

آیا به دنبال طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل با جدید ترین مدل های مدرن و لاکچری هستید؟ در این نوشته به بررسی جزئیات دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک و بزرگ شیک ایرانی در رنگ های مشکل  و روشن و … پرداخته ایم. بازسازی و طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای ارزش بخشیدن به خانه خود انجام دهید. با این حال، انجام این فرآیند چیزی ساده نیست. تصمیمات کوچک بسیار زیادی وجود دارد و عوامل مهمی باید در نظر گرفته شوند که به راحتی می توان آنها را تحت الشعاع قرار داد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما چهار عامل را برای شما آورده ایم که همه تفاوت را در بازسازی حمام شما ایجاد می کند. روی اینها تمرکز کنید و در نهایت محصول نهایی را خواهید داشت که سالها عاشق آن خواهید شد.

برای سفارش بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون منزل و محل کار خود با ما تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل مدرن

دکوراسیون سرویس بهداشتی بخش کلیدی فرآیند بازسازی است. به عنوان مثال، اگر تصمیم بگیرید که دکوراسیون را از ساختار موجود خود تغییر دهید، احتمالاً یکی از گران ترین بخش های کل بازسازی خواهد بود. این یکی از کم احتمال ترین جنبه های بازسازی است که اگر تصمیم بگیرید که نتیجه نهایی را دوست ندارید، می توان آن را تغییر داد. با توجه به آن، مهم است که این مرحله از فرآیند را جدی بگیرید. برای انجام این کار، اولین قدم شما این است که در مورد عملکرد سرویس بهداشتی خود در حال حاضر فکر کنید. آیا می توانید به راحتی از طریق کارهای روزمره خود حرکت کنید . اندازه گیری فضای فعلی شما سپس، طراحی براساس خواسته و نیاز شما می‌تواند شما را از طریق گزینه‌های مناسب برای حل مسائل فضای فعلی‌تان راهنمایی کند و به شما کمک کند تا طرح جدیدی را پیدا کنید که واقعاً با نیازهای شما مطابقت دارد.چهار عامل مهم در بازسازی و طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی در پایین ذکر شده است که هنگام تصمیم گیری برای بازسازی سرویس بهداشتی باید به آن ها توجه کنید.

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

روشنایی در دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن

نورپردازی اغلب یکی از نادیده گرفته‌شده‌ترین مولفه‌های فرآیند بازسازی است، با این حال به ویژه هنگامی که در حال بازسازی و طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی هستید همچنین یکی از مهم‌ترین موارد است. فقط به این فکر کنید که انجام کارهای نظافت روزانه مانند اصلاح یا آرایش کردن بدون منبع نور مناسب چقدر سخت است. برای این منظور، باید مطمئن شوید که نورپردازی همچنان در اولویت قرار دارد. نورپردازی خوب لایه‌بندی است. سه نوع نورپردازی اصلی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و در حالت ایده آل، سرویس بهداشتی شما ترکیبی از همه آنها را شامل می شود. آنها به شرح زیر است.

  • محیط: نور محیط که به عنوان نور عمومی نیز شناخته می‌شود، بیشتر اتاق را پر می‌کند و به شما امکان می‌دهد با خیال راحت در اطراف حرکت کنید. معمولاً از روشنایی فرورفته، روشنایی مسیر یا وسایل نصب شده روی دیوار می آید.
  • نورپردازی تاکیدی برای برجسته کردن یک نقطه کانونی خاص، مانند یک دوش، استفاده می‌شود. چراغ‌های تصویری، وسایل نصب‌شده روی دیوار یا نورپردازی مسیر رایج هستند، و معمولاً از دیمرها برای ارائه نور حالت استفاده می‌شود.
  • نور گسترده از چراغ های برای کمک به شما در تکمیل یک عملکرد خاص استفاده می شود. این می تواند هر چیزی باشد، از یک آینه روشن گرفته تا یک چراغ آویز که روی وان آویزان است.

روشنایی در دکوراسیون سرویس بهداشتی

متریال مورد استفاده در سرویس بهداشتی شیک

اگرچه موادی که انتخاب می‌کنید برای هر پروژه بازسازی مورد توجه قرار می‌گیرند، موادی که برای بازسازی و طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی انتخاب می‌کنید بسیار مهم‌تر هستند. زیرا اکثر پتانسیل‌های کاربردی و زیبایی‌شناختی سرویس بهداشتی را تشکیل می‌دهند. در حقیقت، همانطور که برای بازسازی برنامه‌ریزی می‌کنید، متریالی را برای مناطق زیر باید انتخاب کنید.

  • کفپوش
  • کانترها
  • کابینت
  • وسایل حمام
  • دیوارها
  • ضد آب
  • نورپردازی

ویژگی های تخصصی در دکوراسیون سرویس بهداشتی

برای هر یک از این مواد، به یک نمایشگاه بروید و با یک متخصص در مورد گزینه های خود صحبت کنید. علاوه بر زیبایی، هر کدام را از نظر قیمت، ایمنی و نگهداری مورد نیاز ارزیابی کنید. قبل از شروع فرآیند بازسازی، تمام تلاش خود را برای تصمیم گیری در مورد هر یک انجام دهید. در غیر این صورت، در خطر تصمیم گیری قرار می گیرید که به طور تصادفی باعث افزایش بیش از حد بودجه شما می شود.

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی ایرانی

زیبایی شناسی در طراحی سرویس بهداشتی مدرن

در نهایت زیبایی سرویس بهداشتی و حمام را در نظر بگیرید. اگرچه حمام ممکن است با عملکرد خود پیشرو باشد، این بدان معنا نیست که باید کاملاً فاقد ارزش زیبایی شناختی باشد. از موادی که انتخاب کرده اید به عنوان ستون فقرات طراحی خود استفاده کنید و سپس بر اساس عوامل صرفاً زیبایی شناختی مانند رنگ یا هر نوع لوازم جانبی که مکمل آن پس زمینه هستند، انتخاب کنید.

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی فرنگی

طراحی دکوراسیون حمام همراه با سرویس بهداشتی

اگر از رفتن به حمام قدیمی خود می ترسید و رویای تغییر را در سر می پرورانید، ما لیست جدیدی از ایده های دکوراسیون حمام را ارائه کرده ایم که انجام آنها ارزان و ساده است. مهمترین پروژه ای که می توانید برای تغییر دکوراسیون حمام انجام دهید، ارتقاء نور است. نور، همراه با رنگ مناسب، بر خلق و خوی تأثیر می گذارد. تغییر نورپردازی شما می تواند آسان و مقرون به صرفه باشد، به علاوه باعث می شود حمام کوچک بزرگتر و زیباتر به نظر برسد. وسایل روشنایی قدیمی و نورهای فلورسنت سایه های نامناسب و رنگ های نامطلوب بر روی پوست.

شما ایجاد می کنند. اگر تعویض لامپ ممکن نیست، می‌توانید لامپ‌های خود را با لامپ‌های فلورسنت جدید که گرمای رنگ نور در یک روز روشن و آفتابی است، ارتقا دهید.

هنگامی که کیفیت نور حمام خود را ارتقا دادید، رنگ به روز رسانی سریع و آسان بعدی است. رنگ‌های روشن را برای سطوح بزرگ مانند دیوارها انتخاب کنید .قبل از رنگ آمیزی، بررسی کنید که انتخاب رنگ شما در نورپردازی جدید چگونه به نظر می رسد زیرا دمای رنگ می تواند سایه رنگ را تغییر دهد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی همراه حمام

با رنگ آمیزی دیوارهای خود با رنگ عالی و یا انتخاب متریال مناسب مانند اسلب های زیبا ، دکوراسیون دیوار حمام و سرویس بهداشتی خود را بهبود بخشید. این یک ایده سریع و آسان برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام است که می تواند بلافاصله حمام شما را متحول کند. رنگ های روشن حمام کوچک را بزرگتر نشان می دهد. رنگ‌های تیره یا پر جنب و جوش به حمام با هر اندازه‌ای جذابیت می‌بخشند. دیگر نیازی به انتخاب رنگ براق در حمام برای مبارزه با رطوبت نیست. از رنگ‌فروشی بخواهید که یک ماده افزودنی به رنگ مات مخلوط کند تا از کپک زدن آن جلوگیری شود.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

جایگزینی وسایل روشنایی قدیمی می تواند گزینه کم هزینه تری برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی شما باشد. طیف گسترده ای از وسایل روشنایی مقرون به صرفه در فروشگاه ها و به صورت آنلاین موجود است. به یاد داشته باشید، پروژه های بزرگ برق بهتر است به متخصصان واگذار شود. با این حال، با برخی راهنمایی ها، تعویض وسایل حمام آسان است که می توانید در یک روز انجام دهید. نورپردازی مدرن حمام شامل آویزهای آویزان که نور را در یک اتاق پخش می کند. انتخاب وسایل روشنایی ال‌ای‌دی هوشمندانه است زیرا کم‌مصرف‌ترین چراغ‌ها هستند و گرمای اضافی به حمام شما اضافه نمی‌کنند.

ارتقاء سخت افزار و شیرآلات آب سرویس بهداشتی

در اینجا یک ایده سریع و آسان برای دکوراسیون سرویس بهداشتی وجود دارد  شیرآلات سرویس بهداشتی خود را تغییر دهید. کشوهای جدید، میله های حوله، جا دستمال توالت و شیر آب ظاهر حمام شما را کاملاً تغییر می دهد. تعویض وسایل سرویس بهداشتی حتی می‌تواند باعث تازه‌تر به نظر رسیدن کانتر شما شود. به خصوص اگر یک حمام کوچک دارید .تعویض آن به سادگی بازکردن یا بیرون آوردن سخت افزار قدیمی و اضافه کردن یک ابزار جدید است.

طراحی روشویی در دکوراسیون سرویس بهداشتی

کفپوش جدید در دکوراسیون شیک و مدرن سرویس بهداشتی

امروزه گزینه های کفپوش مقرون به صرفه ای وجود دارد که مدرن و کار کردن با آنها آسان است. تخته های کف وینیل مقاوم و مقرون به صرفه در اکثر فروشگاه های لوازم خانگی موجود است و در انواع گونه ها و الگوهای چوبی موجود است.کفپوش های طرح چوب دقیقاً مانند یک کف چوبی واقعی یا کاشی سنگی. نصب به آسانی با تیغه زدن، چسباندن است. بهترین بخش این است که کفپوش های وینیل ضد آب هستند و دارای ضمانت های طولانی در برابر سایش و پارگی هستند.

طراحی دکوراسیون حمام شیشه دار

چند منظوره و ذخیره سازی در حمام و سرویس بهداشتی

سازماندهی سرویس بهداشتی حمام شما ظاهری تازه به آن می بخشد. اگر حمام کوچکی دارید، به این فکر کنید که چگونه می توانید فضای ذخیره سازی موجود را بهبود ببخشید. افزودن کشوهای بیرون‌کش به کابینت یک ارتقاء آسان است. اندازه‌های استاندارد کشوهای بیرون‌کش در اکثر فروشگاه‌های لوازم خانگی موجود است. راه‌های دیگر برای به حداکثر رساندن ذخیره‌سازی عبارتند از:  قفسه‌بندی دیواری شناور – سبدهای دیواری – کابینت ذخیره‌سازی کوچک به سبک مبلمان. اگر برای فضای خانه خود تحت فشار هستید، ماشین لباسشویی خود را در حمام اضافه کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

استفاده از لوازم جانبی و اکسسوری سرویس بهداشتی

آماده اید تا آخرین نکات را در دکوراسیون سرویس بهداشتی خود بگذارید؟ برای تکمیل طراحی سرویس بهداشتی خود، چند لوازم جانبی سفارشی و قطعات برجسته اضافه کنید. در اینجا چند ایده برای شروع وجود دارد:  سطل زباله – ظرف صابون حمام یا کف صابون – گیاهان آپارتمانی زنده -بافت های تازه و سایه های رنگی را امتحان کنید – شمع یا پخش کننده عطری تازه.

دکوراسیون سرویس بهداشتی شیک

جمع بندی: طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن و لاکچری ایرانی

لازم نیست یک بازسازی و طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی کامل را انجام دهید تا به سرویس بهداشتی خود جان بدهید. چند هزینه مقرون به صرفه می تواند فوراً ظاهر جدیدی به سرویس بهداشتی شما ببخشد. این ایده‌های ساده دکور سرویس بهداشتی یک راه مطمئن برای کمک به تغییر سطح بصری سرویس بهداشتی شما در عین سادگی در کیف پول شما هستند. دکوراسیون سرویس بهداشتی با بودجه کم اکنون با فروشگاه های ارزان قیمت و استفاده مجدد از عناصر دیگر از خانه شما بیش از همیشه قابل انجام است. پس از همه، ایده های صرفه جویی در هزینه، بهترین راه برای تزئین سرویس بهداشتی هستند.

شما می توانید علاوه بر طراحی دکوراسیون منزل خود بازسازی ساختمان و بازسازی خانه و آپارتمان خود را به ما بسپارید.

 

امیر حسین مسعودیان

امیر حسین مسعودیان

مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه