بازسازی خانه

بسیاری از صاحبان خانه ترجیح می دهند خانه موجود خود را بازسازی کنند، به جای اینکه هزینه ها و دردسرهای خرید و نقل مکان به خانه دیگری را انتخاب کنند. وقتی به تغییر دکوراسیون منزل فکر می کنید بازسازی خانه بهترین انتخاب می تواند باشد. شما باید آن جنبه هایی مثبت را که در مورد خانه و محله آشنای خود دوست دارید حفظ کنید. و همچنین عناصر جدید هیجان انگیز از خانه رویایی خود را ایجاد کنید. دقیقاً همانطور که می خواهید!
یا شاید قصد دارید خانه خود را بفروشید؟ حتی یک بازسازی خانه ساده می تواند آن را برای خریداران احتمالی جذاب تر کند و قیمت فروش شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
به هر نوع بازسازی که نیاز دارید، تیم مهندسی معماری مسعودیان کل فرآیند را برای شما آسان تر و لذت بخش تر می کند. ما به‌عنوان شرکت تخصصی معماری و طراحی دکوراسیون و همچنین نوسازی و بازسازی خانه، تیم «پیشرفته» برای تحولی بدون دردسر و مقرون‌به‌صرفه هستیم. مهم نیست که بازسازی خانه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما به موقع و با بودجه شما آن را تحویل خواهیم داد.

پروژه بازسازی خانه در شمال توسط گروه معماری مسعودیان

نوسازی و بازسازی خانه توسط گروه مهندسی معماری مسعودیان

خدمات طراحی بازسازی خانه

خدمات بازسازی خانه

بسیاری از صاحبان خانه ترجیح می دهند خانه موجود خود را بازسازی کنند، به جای اینکه هزینه و دردسر خرید و نقل مکان به خانه دیگری را انتخاب کنند. جنبه هایی را که در خانه خود دوست دارید حفظ کنید و عناصر جدید هیجان انگیز خانه رویایی خود را ایجاد کنید. بازسازی خانه یکی از بهترین گزینه های موجود می باشد.

 

بازسازی فضای باز خانه

ما طراحان دکوراسیون خانه داریم که می توانند همه گزینه ها را با شما در میان بگذارند. شاید شما به دنبال طراحی و چیدمان محوطه سازی جدیدی هستید که حداکثر استفاده را از محوطه باغ و باغچه ببرید. یا شاید می خواهید یک اتاق در فضای باز ایجاد کنید. این کار نه تنها فضای زندگی/سرگرمی بیشتری به شما می دهد، بلکه به خانه شما نیز ارزش می بخشد.

گسترش منزل در بازسازی خانه

این که خانواده‌ای پر جمعیتی دارید یا با بهینه‌سازی فضای موجود، به بازسازی خانه خود بها می دهید، گسترش خانه را در نظر بگیرید. می توانید یک گاراژ، اتاق خواب یا حتی یک طبقه اضافه کنید. دامنه کار هر چه که باشد، تیم بازسازی منزل ما می تواند آن را محقق کند.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی یک آشپزخانه تنگ یا قدیمی، آماده سازی غذا را آسان تر و آن را لذت بخش تر می کند. و این به معنای ارزش سرمایه ای که به خانه شما می افزاید است. تیم کارشناسان ما به شما در طراحی چیدمان و تهیه بهترین مواد و لوازم خانگی کمک خواهند کرد.

بازسازی حمام خانه

بازسازی حمام خانه

طراحان متخصص ما به شما کمک می کنند تا حمامی را ایجاد کنید که سبک خوب را با عملکرد نهایی ترکیب کند. علاوه بر این، فرآیند طراحی ما به شما این امکان را می دهد که دقیقاً نحوه عملکرد آن را تصور کنید. این به شما کمک می کند تا چیزهای کوچکی را که تفاوت ایجاد می کنند به درستی انجام دهید. فقط کافیست بازسازی حمام منزل خود را به ما بسپارید.

تغییر کاربری در خانه

این روزها با فضای محدود در خانه ها، جای تعجب نیست که صاحبان خانه برای به دست آوردن فضای زندگی بیشتر باید خلاق باشند. اما آیا به جای انبساط به سمت بالا، به بالا رفتن فکر کرده اید؟ چه بخواهید یک بخش از خانه را بسازید یا نوسازی کنید. متخصصان نوسازی ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا پروژه بازسازی منزل شما به بهترین شکل ممکن پیش برود.

بازسازی خانه و جاهای اضافی منزل
بازسازی زیر زمین خانه

بازسازی زیر زمین

اگر زیرزمین موجود وجود ندارد یا زیرزمین موجود به اندازه کافی بزرگ نیست، تیم ما در گروه معماری مسعودیان می‌تواند راه‌حل‌های مختلفی را متناسب با نیاز شما ارائه دهد.

نوسازی طرح باز

آیا وقت آن رسیده که به خانه خود فضای بیشتری برای تنفس بدهید؟ یک بازسازی با پلان باز این فضا را آزاد می کند. نور بیشتری را فراهم می کند و به خانه شما احساس جدیدی می دهد. شاید بخواهید فضاهای زندگی خود را بزرگ کنید یا یک آشپزخانه و ناهارخوری به منزل خود اضافه کنید. یا شاید شما یک فضای کوچک یا ناخوشایند دارید که در صورت باز شدن بهتر است از آن استفاده کنید.

بازسازی طرح باز خانه
بازسازی فضای داخلی و خارجی خانه

بازسازی محیط داخلی و خارجی

بهبود محیط داخل و خارج از منزل، شیوه زندگی شما را متحول خواهد کرد. گاهی اوقات همه عناصر وجود دارند، اما طرح باید بهبود یابد. یک اپن جزیره ای جدید برای دسترسی آسان‌تر یا ایجاد فضای قابل استفاده‌تر پاسیو.

نمای زیبا و رنگ آمیزی مجدد خانه

همانطور که هر کارشناس املاک و مستغلات به شما خواهد گفت، اولین برداشت مهم است. یک نمای بیرونی خسته به طور قابل توجهی ارزش یک خانه را کاهش می دهد، حتی اگر فضای داخلی و موقعیت مکانی آن بسیار جذاب باشد. به همین دلیل است که بسیاری از مالکان خانه خود را برای نوسازی و ارزش افزوده یا رنگ آمیزی خانه خود را انتخاب می کنند.

بازسازی نما و رنگ آمیزی خانه

خدمات سقف سازی مجدد

سقف مناسب برای خانه شما چیزی بیش از ظاهر خوب و مقرون به صرفه بودن آن است. عوامل محیطی، مواد، طراحی سقف، دوام و الزامات نگهداری همه باید در نظر گرفته شوند. اگر می خواهید بهترین نتیجه، با بهترین قیمت را تجربه کنید با ما تماس بگیرید. ما به خود افتخار می کنیم که بهترین نتایج را برای مشتریان خود ارائه می دهیم. استفاده از پیمانکاران ساختمانی دارای مجوز برای ما در اولویت است.

گرمایش خانه

اگر خانه شما عایق خوبی ندارد، زمستان احتمالا آنقدر که می تواند دنج نیست. یا بیشتر از چیزی که باید خانه خود را گرم نگه دارید خرج می کنید. بنابراین تعجب آور نیست که خانواده های بیشتری به دنبال ارتقا و نصب سیستم های گرمایش خانه کارآمدتر هستند. آن‌ها خانه‌ای گرم‌تر و سالم‌تر برای زندگی ایجاد می‌کنند، هزینه‌های مداوم انرژی شما را کاهش می‌دهند.

سیستم تهویه متبوع در بازسازی خانه

تهویه مطبوع

از جهت و اندازه پنجره، شیشه دو جداره و تهویه مطبوع گرفته تا پنکه های سقفی، پکیج های برودتی ما می توانیم راه حل مناسبی برای خنک کردن خانه شما پیدا کنیم. کارشناسان ما پیشنهاد می‌کنند که با راه‌حل‌های متحرک مانند سقف‌ها، سایبان‌های جمع‌شونده و کرکره‌های خارجی، فضاهای نشیمن دائمی در فضای باز را به مناسب‌ترین قسمت خانه خود اضافه کنید.

چک لیست نوسازی و بازسازی خانه

شاید شما یکی از مالکان خانه باشید که پس از یک سال ماندن در خانه، متوجه شده‌اند که خانه‌شان نیاز مبرمی به بازسازی دارد. اما، شما هنوز مطمئن نیستید که چگونه و از کجا با بازسازی خانه خود شروع کنید.

برای شروع یک پروژه نوسازی موارد زیادی وجود دارد که باید به ترتیب انجام شوند. باید به بودجه، طراحی و اینکه کدام قسمت از خانه را بازسازی می کنید فکر کنید. همچنین تامین منابع تجهیزات و مواد وجود دارد. این زمانی است که بررسی های چوب، مبلمان، کاشی، پیمانکاران و برش های پلاسما را مرور می کنید تا مطمئن شوید که بهترین ها را برای پروژه خود دریافت می کنید.

این لیست می تواند به شما در بازسازی خانه کمک کند فکر کنید از کجا شروع کنید. این چک لیست می تواند به شما کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که بازسازی خانه شما بدون مشکل پیش می رود.

1. برنامه ریزی: بازرسی خانه و الهام طراحی

اول از همه، باید با بازرسی منزل شروع کنید. این فرآیند برای اطمینان از اینکه خانه شما برای بازسازی مناسب است قبل از انجام این کار است. اگر مشکلی در طول فرآیند بازرسی خانه کشف شود، می توان ابتدا قبل از شروع هر کار اصلی در خانه به آن توجه کرد.

این بازسازی منزل شماست. بنابراین، حتی اگر قصد دارید یک پیمانکار و یک معمار را برای کمک به تبدیل ایده های خود به واقعیت استخدام کنید، بخش عمده ای از الزامات خاص باید از شما باشد. بنابراین، همیشه با یک لیست از موارد دلخواه شروع کنید. این بدان معناست که دقیقاً بدانید چه می‌خواهید، چیزها و تغییرات خاصی را در کجا قرار دهید و چگونه در بازسازی خانه خود اقدام کنید.

ایده ها یا لیست موارد مورد نظر نقش مهمی در تضمین رضایت شما از نتیجه بازسازی خانه ایفا می کند. به عنوان مثال، شما به دنبال فضایی روستایی در خانه‌های کشاورزی هستید. در مورد این موضوع شفاف باشید تا تمام عناصر یک خانه با الهام از روستایی به دست آید. در غیر این صورت، مهم نیست که خانه تازه بازسازی شده شما چقدر زیبا ساخته یا طراحی شده باشد، اگر نظر شما را نداشته باشد، باز هم بازسازی خانه شما آنطور که دوست دارید پیش نخواهد رفت.

2. اولویت ها در بازسازی خانه

تعیین اولویت ها نیز مهم است. به این ترتیب، می توانید بودجه خود را تعیین کنید و ایده روشنی در مورد هزینه پروژه خود داشته باشید. این موارد در چک لیست شما به معنای برجسته کردن مناطقی از بازسازی منزل شما است که غیرقابل مذاکره هستند. اگر مهمان به خانه شما زیاد در رفت و آمد است این بدان معناست که بازسازی اتاق مهمان و حمام ضروری است. تمام پروژه های بازسازی خانه دیگر که بعد از آن انجام می شود از اولویت کمتری برخوردار می شوند.

در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید که همه جنبه‌های پروژه بازسازی خانه خود را به یکباره انجام دهید. اما، اگر بودجه شما این اجازه را نمی دهد، باید استراتژیک تر باشید. فهرست کردن اولویت‌هایتان می‌تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که در کدام بخش از نوسازی خانه خود می توانید بهتر عمل کنید.

3. طرح کلی پروژه بازسازی خانه

طرح کلی پروژه بازسازی خانه شما نیز می تواند به عنوان جدول زمانی پروژه در نظر گرفته شود. مطمئناً نمی خواهید این پروژه برای مدت طولانی با پیشرفت بسیار کمی در یک زمان به طول انجامد. در غیر این صورت، اگر بازسازی منزل شما طبق برنامه انجام نشود، ممکن است هزینه ها نیز شروع به افزایش کنند. شما نمی خواهید بازسازی خانه شما بیشتر از آنچه در ابتدا برای آن برنامه ریزی کرده اید طول بکشد و هزینه بیشتری داشته باشد.

همانطور که طرح کلی پروژه خود را ایجاد می کنید، در اینجا برخی از مهم ترین نکاتی وجود دارد که می خواهید به آنها توجه کنید:

  • زمان شروع پروژه؛
  • این که آیا بازسازی خانه شما مستلزم تغییرات جزئی یا تغییر بزرگی است یا خیر.
  • این که آیا بر اساس نتایج بازرسی خانه، بهتر است تغییرات ساختاری مانند سقف، برق، لوله کشی و تهویه مطبوع را انجام دهید یا خیر.

4. ناحیه ای از خانه که باید بازسازی شود را پاک کنید

قبل از شروع بازسازی، مهم است که اکنون شروع به پاکسازی منطقه مورد بازسازی در خانه خود کنید. اگر هنوز چیزی قدیمی در راه باشد، نمی توانید شروع به ساختن چیز جدیدی کنید. بنابراین، شما می خواهید مطمئن شوید که تخریب سریع و به همان اندازه که لازم است انجام می شود.

برای تغییرات جزئی، این کار می‌تواند به سرعت و آسانی درآوردن مبلمان قدیمی به اندازه خراب کردن دیوارها، پارتیشن‌ها و حتی تعویض کاشی‌ها باشد.

5. مجوزها و مواد در نوسازی خانه

اکنون در نهایت به شروع پروژه بازسازی خانه نزدیک شده اید. اما، قبل از همه، یک الزام غیر قابل مذاکره با تامین مجوزها و مواد مورد نیاز مربوط می شود. مجوزها مطلق نیستند، زیرا بسته به قوانین محلی منطقه شما، جایی که زندگی می کنید، متفاوت خواهند بود. بنابراین، بهتر است برای دریافت دقیق این موضوع بررسی لازم را انجام دهید.

همانطور که روی مجوزهای خود کار می کنید، اکنون می توانید منابع مواد خود را نیز شروع کنید. این بسیار مهم است تا پروژه بازسازی خانه شما کندتر از برنامه ریزی شده پیش نرود زیرا باید منتظر رسیدن مواد باشید یا اینکه برخی از مواد هنوز در دسترس نبودند.

جمع بندی- نوسازی و بازسازی خانه مدرن

چک لیست شیک و کاربردی بالا می تواند به شما کمک کند تا بازسازی خانه شما تا حد امکان راحت انجام شود. می توانید مطمئن شود که در برخی از رایج ترین دام ها که ممکن است با بازسازی ناموفق خانه اتفاق بیفتد، نیفتید. در حالی که آنچه در بالا خواندید به هیچ وجه یک چک لیست جامع نیست، اما می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید همه چیزهایی که در بازسازی خانه باید پوشش داده شود، واقعاً پوشش داده شده است. به طور کلی، چک لیست بالا می تواند ایده های بازسازی منزل شما را به یک واقعیت موفق تبدیل کند.