رنگ سفید در اتاق خواب دخترانه

انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه مناسب بزرگسال

امتیاز دهی

هنگام انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه بزرگسال باید به نکات زیادی توجه کرد. آیا رنگ انتخابی با فرزند شما رشد می کند؟ آیا سایه مناسبی است که شخصیت آنها را نشان دهد؟ آیا رنگی است که تعادل را بین ایجاد خلاقیت و تشویق به خواب برقرار می کند؟ رنگی که انتخاب می کنید لحن را برای بقیه طرح تعیین می کند، بنابراین بسیار مهم است که آن را درست انجام دهید.

رنگ نقش اساسی در کمک به خواب کودک شما دارد. بنابراین اهمیت انتخاب رنگ مناسب برای اتاق کودک باید به خوبی مورد توجه قرار گیرد. همچنین فضاهای کودکان باید فعال و جذاب باشد تا تخیل و خلاقیت را برانگیزد.

انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه مناسب بزرگسال

بسیار مهم است که هنگام طراحی اتاق دختر کوچک خود به خارج از چارچوب فکر کنید. و از رفتن به مسیر سنتی و کلیشه ای انتخاب صورتی برای یک دختر و انتخاب آبی برای پسر خودداری کنید. دنیای کاملی از رنگ‌ها برای سرگرمی وجود دارد که باعث نمی‌شود کودک شما به یک طرح رنگ خاص وابسته شود، و رنگ‌های بسیار بیشتری وجود دارد اطمینان حاصل کنید که هنگام شروع فرآیند طراحی با کودک خود صحبت می کنید و به علاقه ها و نارضایتی های او گوش می دهید، این فرصتی است برای بچه ها تا احساس کنند بخشی از فرآیند مشارکتی هستند.

رنگ اتاق خواب دخترانه

اتاق خواب دختران باید با شخصیت آنها صحبت کند، نه جنسیت آنها. صورتی کلیشه‌ای برای دختران، طبق تجربه ما، یک مرحله تحمیلی است، چیزی که خیلی سریع از آن خارج می‌شوند. ما دوست داریم هم در نظر داشته باشیم که کودک اکنون از چه چیزی لذت می‌برد و هم اینکه چه چیزی می‌تواند رشد کند.
بیایید بگوییم که آنها عاشق پروانه ها، رنگین کمان ها و ابرها هستند. ما مطمئن می شویم که تخت مانند ابر نرم است و اتاق مانند رنگین کمان شاد است.

مطالب مرتبط:

طراحی اتاق خواب دخترانه رویایی، شیک، ساده ایرانی

طراحی اتاق خواب پسرانه لاکچری جوان، نوجوان و کودک

استفاده از رنگ های خنثی در اتاق خواب دخترانه

رنگ‌های خنثی برای شروع انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب برای دخترتان بسیار عالی هستند. آنها از نظر جنسیت خنثی، انعطاف پذیر هستند در یک اتاق خواب خنثی، لوازم جانبی، وسایل نرم، اسباب بازی ها و کتاب ها رنگ و شخصیت را ارائه می دهند.
اکثر اتاق‌های بچه‌ها مملو از اسباب‌بازی‌ها و ملافه‌ها هستند، بنابراین یک اتاق خنثی، مانند کرم، پس‌زمینه‌ای دوست‌داشتنی را فراهم می‌کند که می‌توان آن را با لوازم رنگی، آثار هنری یا کاغذ دیواری برجسته کرد.

رنگ خنثی در اتاق خواب دخترانه

رنگ زرد در اتاق خواب دخترانه

زرد یک رنگ نشاط‌ آور برای استفاده به عنوان ایده اتاق خواب دخترانه است و نمونه‌ای عالی از سایه‌های خنثی جنسیتی است که با هیچ کلیشه‌ای از پیش تجویز شده مطابقت ندارد.

طراحی اتاق خواب دخترانه با رنگ زرد

رنگ سبز و اتاق خواب دخترانه

در حالی که ممکن است اولویت شما ایجاد یک اتاق خواب دخترانه آرام باشد که در آن فرزندتان به خوابیدن تشویق شود. استفاده از بلوک های رنگ اصلی ایده ای عالی برای رنگ آمیزی اتاق کودک است و می تواند فضا را به مکانی خلاقانه برای رشد کودک شما تبدیل کند.

استفاده از رنگ های زنده می تواند بیانگر شخصیت و خلاقیت کودک باشد.

 

رنگ سبز در اتاق خواب دخترانه

رنگ صورتی دخترانه در اتاق خواب

همانطور که ممکن است بخواهید از رنگ صورتی برای  اتاق دختران  استفاده کنید به طور کلی اگر با نیت خوب استفاده شود، فقط یک رنگ عالی است. می تواند روی دیوارها و اتاق خواب عالی به نظر برسد، می تواند حال و هوای آرام و صلح آمیزی بدهد.
برای کودکان، حس جادو و ماجراجویی اولویت اصلی است.

رنگ صورتی در اتاق خواب دخترانه

رنگ قرمز

رنگ قرمز پررنگ واقعاً می تواند اتاق خواب دختران شما را شاداب کند. رنگ قرمز را با رنگ های ملایم تر و اثاثیه ملایم ست کنید. «قرمز یک رنگ عالی برای اتاق دختران است، زیرا حس انرژی و بازیگوشی ایجاد می‌کند
حتی اگر اتاق نور طبیعی زیادی نداشته باشد، قرمز انتخاب خوبی است که به اتاق خواب تاریک یا کوچک گرما می بخشد. از آن با مقدار زیادی رنگ سفید استفاده کنید تا از تسلط بیش از حد آن جلوگیری کنید، و دیوارهای برجسته با سایه های دیگر یا یک دیوار رنگ گچی برای سرگرمی بیشتر اضافه کنید. رنگ‌های عالی زیادی وجود دارد که با قرمز ترکیب می‌شوند، از جمله صورتی، آبی و حتی سبز، که می‌توانند طرح را سرگرم‌کننده و پرانرژی کنند.

رنگ آبی

آبی رنگ ملایمی است که برای اتاق خواب دخترانه مناسب است زیرا آرامش بخش و آرامش بخش است. وقتی رنگ دیوار را انتخاب می‌کنیم، دوست داریم اتاق‌خواب‌هایی برای کودکان بسازیم که با آنها رشد کنند.استفاده از پارچه و رنگ به ایجاد لایه ها و افزایش علاقه کمک می کند.

رنگ آبی در اتاق خواب دخترانه

 

رنگ سفید

رنگ سفید بهترین رنگ برای نقاشی دیوارهای اتاق خواب دختر شماست. ترد، آرام بخش و انعطاف پذیر است. از آنجایی که اتاق کودک شما پر از زیورآلات و اسباب بازی ها، عکس ها و کتاب ها می شود، این همان چیزی است که آن لهجه های رنگی را به ارمغان می آورد.
اتاق خواب سفید همچنین فضای مناسبی را ایجاد می کند که کودک شما می تواند در آن رشد کند، بنابراین وقتی آن اسباب بازی ها با وسایل بزرگسال بیشتری جایگزین می شوند، سفید همچنان به عنوان یک انتخاب رنگ طولانی مدت عمل می کند.

رنگ سفید در اتاق خواب دخترانه

 

رنگ نارنجی

نارنجی رنگ دیگری است که روشن، آتشین، پرانرژی و پرانرژی است و یک طرح عالی برای اتاق خواب دختر شما ایجاد می کند. رنگ آن گرم است و کمی نور خورشید را به طراحی خانه شما می افزاید. گزینه‌های شما از سفال‌های گرم تا رنگ‌های هلویی پاستلی ملایم است، یا می‌توانید چیزی روشن و پرانرژی مانند اتاق خواب این دختر نوجوان را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق خواب کودک + نکات مهم

انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک (دخترانه و پسرانه)

نکاتی برای انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه بزرگسال

هنگام انتخاب رنگ‌ها، برای اینکه فرآیند تصمیم‌گیری روان باشد، نکات مفید زیادی وجود دارد که می‌توانید اتخاذ کنید.
یکی از موارد کیفیت رنگی است که استفاده می کنید. «هنگامی که اتاق خواب کودک را نقاشی می‌کنید، بهتر است از امولسیون مدرن سازگار با محیط زیست استفاده کنید. این نه تنها برای استفاده در مهدکودک ها بی خطر است، بلکه برای کنار آمدن با سختی ها و مشکلات زندگی نوجوانان نیز بسیار سخت است.

دکوراسیون اتاق خواب کودکان اغلب منشأ اضطراب قابل توجهی است با این دوراهی که آیا باید به جریان رنگ ثابت بقیه خانه پایبند بود یا اجازه داد کودک اختیار آزاد داشته باشد. حتی اگر دیوارها را نسبتاً خنثی نگه دارید، می توان با رنگ آمیزی کف به رنگی بازیگوش، مقداری انرژی اضافی به آن اضافه کرد. در این نوشته چند مورد از رنگ اتاق خواب دخترانه بزرگسال که معمولا مورد استفاده قرار میگیرد را بیان نمودیم.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه