بازسازی آپارتمان های کوچک

بازسازی آپارتمان های کوچک 50، 60، 70 و 80 متری

امتیاز دهی

بازسازی خانه شامل یک تغییر اساسی برای اصلاح، بهبود یا نوسازی است. دلایل متعددی برای بازسازی آپارتمان های کوچک وجود دارد، اما یکی از مهم ترین عواملی که باید در نظر گرفت هزینه آن است.

هنگامی که تصمیم به بازسازی خانه خود دارید، داشتن این اطلاعات اولیه بسیار مفید است، زیرا بسته به بودجه خود می توانید نوع بازسازی را انتخاب کنید. سپس باید یک شرکت بازسازی با تجربه تلفیقی پیدا کنید که در مراحل مختلف به شما کمک کند. در واقع، صلاحیت حرفه ای هم در مرحله ساخت و ساز کارهای نوسازی و هم در مرحله طراحی ضروری خواهد بود.در بازسازی واحد های کوچکتر زیر 90 مترمربع به نکاتی باید توجه کرد تا آپارتمان بزرگتر به نظر برسد.دز زیر به نکاتی اشاره شده که با بکاربردن این نکات در بازسازی آپارتمان با متراژ پایین می توان یک فضای کاربردی و شیک ایجاد کرد.عوالی چون کفسازی و پوشش کف اتاق ها و سرویس، رنگ آمیزی و… می تواند با انتخاب هوشمندانه فضای شمارا بزرگتر جلوه دهد. بازسازی آپارتمان کوچک با بازسازی یک خانه مستقل متفاوت است زیرا شما فضاهای مشترکی در یک آپارتمان دارید که باید به عنوان بخشی از فضای بازسازی در نظر بگیرید.

برای سفارش بازسازی آپارتمان خود با ما تماس بگیرید.

نکات بازسازی آپارتمان های کوچک

این نکات بازسازی برای یک آپارتمان کوچک به شما این فرصت را می دهد که فضای رویاهای خود را ایجاد کنید یا برای سرمایه گذاری خود ارزش افزوده ایجاد کنید. برای بازسازی آپارتمان های کوچک، زمانی که به ایده های نوسازی فکر می کنید، فضای محدود همیشه پیش می آید. با این حال، کمبود فضا هرگز نباید مانعی برای آنچه می خواهید به دست آورید، باشد، اجازه دهید شما را به خلاقیت در استفاده از فضای موجود تشویق کند. با تفکر نوآورانه و ایده های حیله گرانه، شما یک قدم فراتر در ایجاد یک آپارتمان دنج و شیک خواهید برداشت. با این حال، اگر به نکاتی نیاز دارید، در اینجا چند ایده برای الهام گرفتن شما وجود دارد.

نوردهی در آپارتمان های کوچک

دریافت نور کافی در یک آپارتمان کوچک همیشه یک چالش است، اما می توانید با ایده های درجه یک بازی کنید و راه هایی برای به حداکثر رساندن میزان نور پیدا کنید.
خراب کردن دیواری که رو به نمایی جذاب است را در نظر بگیرید و یک پنجره از کف تا سقف نصب کنید. پنجره های بزرگ حس لوکسی را به خانه ایجاد می کند و همچنین مکان را با نور طبیعی اضافی روشن می کند. نکته مثبت این است که شما می توانید در حالی که روی کاناپه نشسته اید فقط با باز کردن پرده ها به بیرون وارد شوید.

جایگزینی پنجره‌های قدیمی با پنجره‌های بزرگ با شیشه‌های باز یک راه عالی برای صرفه‌جویی در هزینه و ایجاد فضا است. پنجره های شیشه ای بزرگ نور طبیعی را به فضای داخلی وارد می کنند و ارتباط مستقیمی با فضای ناهار خوری در فضای باز ایجاد می کنند.

بازسازی آپارتمان کوچک

رنگ آمیزی در بازسازی آپارتمان کوچک

هر تغییری، مهم نیست که چقدر کوچک باشد، باید شامل رنگ آمیزی مجدد کامل دیوارهای داخلی باشد، زیرا این کار ظاهر ملک شما را به شدت بهبود می بخشد.
وقتی صحبت از رنگ به میان می‌آید، هنگام روشن کردن فضا، رنگ واقعاً اهمیت دارد. شما نمی خواهید به سراغ رنگ های تیره تر بروید که نور طبیعی را منعکس نمی کنند. علاوه بر این، آنها همچنین اتاق را کوچکتر نشان می دهند. از رنگ سفید یا پاستل استفاده کنید تا دیوارها نور طبیعی را منعکس کنند و اجازه دهند اتاق بزرگتر و روشن تر به نظر برسد.

بازسازی های آپارتمان های کوچک

استفاده از کمد و قفسه دیواری در بازسازی آپارتمان های کوچک

یکی دیگر از نکات بازسازی ساختمان برای آپارتمان کوچک، فضای ذخیره سازی را پوشش می دهد که به دلیل مساحت محدود در آپارتمان های کوچک نیز چالش برانگیز است. اگر برای ایجاد فضایی از رویای خود بازسازی می کنید، با درهم ریختگی احساس راحتی نمی کنید. اگر برای فروش مجدد باشد، منطقه ذخیره سازی یکی از مواردی است که خریداران مشتاق آن هستند. شما باید به فکر راه‌هایی برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره‌سازی باشید در حالی که آپارتمان بزرگ به نظر می‌رسد.
به دیوارها قفسه های شناور اضافه کنید تا تزئینات و وسایل کوچکی که اتاق را نامرتب نشان می دهند را ذخیره کنید.
هر متر مربع در هر آپارتمان کوچک اهمیت دارد و اگر فضا در اولویت قرار دارد، راه حل عملی تر این است که آن را به حداکثر برسانید. با اضافه کردن یک قفسه کتاب که هم به عنوان دیوار عمل می کند و هم فضای ذخیره سازی ضروری را ارائه می دهد، فضا ایجاد کنید.

بازسازی آپارتمان های کوچک

بازسازی آشپزخانه در آپارتمانی

آشپزخانه مکانی برای وعده های غذایی خانوادگی ،آسایش و دورهم بودن است مکانی برای تجمع و لذت.به لطف نوآوری های طراحی مدرن،یک آشپزخانه می تواند راحت و زیبا،کاربردی و دلپذیر باشد و به تعادل رنگ،بافت و نور دست یابد که قلب خانه شما را به پناهگاهی برای آرامش تبدیل کند.برای اطمینان از فضایی که کارکردن در آ آسان است و زندگی در ان لذت بخش است،این نکات بازسازی آشپزخانه را ادغام کنید. مهم ترین توصیه ای که برای بازسازی آشپزخانه داشته باشیم،برنامه ریزی است بنابراین برای فکر کردن به ان وقت بگذارید.هر آشپزخانه و هر خانواده در موارد ضروری خود منحصر به فرد است.در بازسازی آشپزخانه با فضای کوچک به نکات زیادی اعم از  رنگ و مدل کابینت ها باید توجه کرد تا فضای شما را هرچه بهتر و بزرگتر جلوه دهد.

برای آویزان کردن وسایل آشپزی خود و آزاد کردن فضای کابینت برای چیزهای دیگر، فضای ذخیره‌سازی دیواری در آشپزخانه ایجاد کنید.
برای به حداکثر رساندن ذخیره سازی، روی کابینت های آشپزخانه سرمایه گذاری کنید. به سراغ کابینت‌های آماده برای یک آشپزخانه کوچک بروید، زیرا می‌توانید به راحتی آن‌ها را مطابق میل خود یا در شرایطی که فضا اجازه می‌دهد، سفارشی کنید. کابینت های آماده برای یک آشپزخانه کوچک مقرون به صرفه و بادوام هستند. علاوه بر این، جمع آوری آنها آسان است. می توانید خودتان با مهارت های کمی در نجاری این کار را انجام دهید یا با یک متخصص تماس بگیرید.

بازسازی آپارتمان کوچک شیک

مکان را بزرگتر نشان دهید

یکی از چیزهایی که می خواهید با بازسازی یک آپارتمان کوچک به دست آورید این است که فضا را بزرگتر و جادار جلوه دهید. چندین راه وجود دارد که می توانید به این هدف برسید. استفاده از کاشی های کف یکسان در حمام را در نظر بگیرید تا دوش به طور یکپارچه ترکیب شود تا اتاق بزرگتر به نظر برسد. درب یک صفحه شیشه ای شفاف در حمام را گم کنید.
کفپوش را به صورت مورب طوری انجام دهید که وقتی وارد اتاق می شوید وسیع ترین قسمت الگو را به عنوان اولین چیزی ببینید. باعث می شود اتاق عریض تر به نظر برسد. دیوارها را به صورت نواری رنگ کنید تا اتاق بلندتر به نظر برسد.

این نکات بازسازی برای یک آپارتمان کوچک می تواند هم از نظر مالی و هم از نظر گرفتن ایده های خوب چالش برانگیز باشد. با این حال، با برنامه ریزی و بودجه بندی مناسب، می توانید پروژه را با یک نسیم به پایان برسانید. ذهن نوآور خود را وارد عمل کنید تا جنبه خلاقانه خود را با ایده های نوسازی به نمایش بگذارید.

بازسازی آپارتمان کوچک لاکچری

برای ایجاد فضا در آپارتمان های کوچک ، دیوارها را بردارید

از بین بردن موانع ناخواسته ساده ترین روش برای باز کردن یک آپارتمان است. در طول بازسازی آپارتمان، دیوارهای ناخواسته را بردارید. این یک رویکرد مقرون به صرفه برای ایجاد فضاهای بازتر و دلپذیرتر است.

هنگامی که تصور کلی از آنچه می خواهید برای بازسازی آپارتمان انجام دهید داشتید، به مسائل مالی نگاه کنید. اکثر کارهای بازسازی آپارتمان، مانند بازسازی اتاق خواب یا حمام، رنگ آمیزی دیوارها، نصب قفسه ها یا کابینت های کوچک و موارد دیگر، به بهترین وجه توسط یک متخصص انجام می شود تا در پروژه های کوچکتر صرفه جویی شود. هر نوع کار آزمایشی مربوط به آشپزخانه یا حمام نیز می تواند توسط متخصصان انجام شود. برای ماندن در مسیر با بودجه، به یاد داشته باشید که قبل از بازسازی آپارتمان، برآوردی از یک کسب و کار دریافت کنید.

در رابطه با مدت زمان بازسازی آپارتمان کوچک اندازه و پیچیدگی تعیین می کند که کل بازسازی آپارتمان چقدر طول می کشد. اگر دیوارها را جابه‌جا نمی‌کنید یا برق یا لوله‌کشی را عوض نمی‌کنید، بازسازی آپارتمان شما کوتاه‌تر خواهد بود. به طور متوسط، شما باید حدود دو تا چهار ماه را برای کار در محل در بازسازی آپارتمان یک خوابه از بالا به پایین اختصاص دهید.

مطالب مرتبط:

بازسازی آپارتمان های بزرگ 90، 100، 110 و 120 متری

قوانین بازسازی آپارتمان و موارد که باید بدانید

طرح های بازسازی آپارتمان ، خانه و ساختمان

اصول بازسازی آپارتمان و منزل که باید رعایت کنید

برای بازسازی خانه از کجا شروع کنیم ؟

جمع بندی: بازسازی آپارتمان های کوچک 50، 60، 70 و 80 متری

بازسازی آپارتمان های کوچک 50، 60، 70 و 80 متری توسط گروه مهندسی معماری مسعودیان با هزینه کم و در بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. برای سفارش بازسازی آپارتمان خود می توانید با ما تماس بگیرد.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه