بازسازی آپارتمان با متراژ بزرگ

بازسازی آپارتمان های بزرگ 90، 100، 110 و 120 متری

1/5 - (1 امتیاز)

وقتی بازسازی آپارتمان بزرگ را در نظر می گیرید، گاهی اوقات زیبایی شناسی بسیار خاصی را در ذهن دارید که با پالت های رنگی و تابلوی خلق و خوی الهام گرفته شده است. در مواقع دیگر، ممکن است مطمئن نباشید دقیقاً به دنبال چه چیزی هستید، اما می‌دانید که سبک‌های معاصر جذاب هستند یا اینکه مدرن‌های اواسط قرن دارای حال و هوای شیک و سبکی است که با شخصیت شما مطابقت دارد. شاید اصلاً ایده ای نداشته باشید که چه سبکی برای شما مناسب است و برای فهمیدن اینکه دقیقاً چیست به کمک ما نیاز دارید. در بازسازی آپارتمان های بزرگ فرایند بازسازی می تواند شامل تخریب کلی و تغییر کاربری فضاهای موجود باشد. در برخی آپارتمان ها این امکان وجود دارد که برای ایجاد فضای بهتر و کارایی مطلوب تر فضاها به عنوان مثال فضای آشپزخانه را جا به جا کرد و به قسمتی که ورودی نور بهتر دارد برده شود.اصلی ترین نکات در بازسازی آپارتمان شامل نوسازی کف ها یا تغییر رنگ دیوارها و نوسازی آشپزخانه می باشد.

برای سفارش بازسازی آپارتمان خود با ما تماس بگیرید.

نکاتی که باید قبل از بازسازی آپارتمان بزرگ خود در نظر بگیرید

اگر می خواهید خانه شما متمایز باشد، باید روی نگهداری و ظاهر آن کار کنید. به نظر می رسد بازسازی آپارتمان کار دشواری باشد. اگر قصد دارید خانه خود را به طور کامل تغییر دهید، قبل از آن ابتدا باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

مقرون به صرفه بودن: بازسازی خانه شما کار ارزانی نیست. هزینه دارد. گاهی اوقات، زمانی که مردم خانه های خود را بازسازی می کنند، نمی توانند بگویند چقدر باید هزینه کنند. قبل از شروعبازسازی، به این فکر کنید که چقدر حاضرید هزینه کنید. بودجه ای برای بازسازی آپارتمان بزرگ خود تهیه کنید تا بدانید چقدر باید هزینه کنید. این ایده خوبی است که به یک بازار بروید و قیمت کارهای مختلفی را که قصد انجام آنها را دارید، مانند نقاشی، خرید مبلمان جدید و غیره، دریافت کنید

زمان: باید تخمینی از مدت زمان بازسازی داشته باشید. گاهی اوقات مردم سال ها به بازسازی خانه های خود ادامه می دهند و برخی اوقات فقط یک هفته وقت می گذارند. شما باید تصمیم بگیرید که در چه دوره ای می خواهید خانه خود را بازسازی کنید. به عنوان مثال، مردم اغلب بازسازی آپارتمان خود را دو ماه قبل از تابستان انجام می دهند تا خانه به موقع برای مهمانان احتمالی آماده شود

بررسی فضاهای قابل تغییر: فهرستی از فضا هایی در خانه خود که نیاز به اصلاح دارند تهیه کنید. هر گوشه از خانه خود را بررسی کنید و ببینید آیا آنها نیاز به تعمیر دارند یا خیر. ببینید آیا لوله های اضافی وجود دارد که می خواهید بردارید

آپارتمان هایی که دارای بالکن بزرگ هستند یا در طبقه همکف قرار دارند، برای بازسازی سرگرم کننده هستند. شما می توانید تغییرات اساسی در آن ها انجام دهید.

راه هایی برای بازسازی آپارتمان بزرگ

بعداز اینکه زمان، هزینه و مدت بازسازی آپارتمان بزرگ خود را تعیین کرده اید، باید روی طرح های مختلف کار کنید. در اینجا برخی از ایده های نوسازی وجود دارد که می توانید برای افزایش ارزش ملک آپارتمان خود انجام دهید.

رنگ

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش های بازسازی آپارتمان بزرگ و بازسازی منزل، رنگ آمیزی است. رنگ آمیزی خانه همه چیز را تغییر می دهد. گاهی اوقات، تنها چیزی که نیاز دارید این است که رنگی متفاوت به فضای داخلی آپارتمان خود اضافه کنید. اتاق های ، اتاق غذاخوری، حمام و آشپزخانه می توانند ظاهر همه چیز را تغییر دهند. هنگام انتخاب رنگ، طرح رنگ یا پالتی را که برای بازسازی آپارتمان خود انتخاب کرده اید در نظر داشته باشید. هنگام انتخاب طرح رنگ، حتماً رنگ های خنثی را در نظر داشته باشید.

رنگ های خنثی جذاب تر از رنگ های روشن هستند. پالت پاستلی را انتخاب کنید که رنگ آمیزی داشته باشد و به خانه شما نشاط می بخشد. شما می توانید با رنگ بازی کنید و حتی چند ترکیب مختلف اضافه کنید. می توانید از رنگ روشن مانند زرد با سبز پاستلی یا سفید مایل به زرد استفاده کنید. حتی می توانید دیوارهای خود را با رنگ بافت دهید.

بازسازی آپارتمان بزرگ

بازسازی آپارتمان بزرگ

کابینت آپارتمان خود را تعویض کنید

وقتی کسی برای بازسازی آپارتمان خود برنامه ریزی می کند، احتمالاً کابینت آخرین چیزی است که در ذهن او باقی می ماند. سخت افزار کابینت می تواند کار ساده ای باشد. برداشتن و جایگزینی جلوی کابینت یا سخت افزار می تواند آپارتمان شما را با ارزش تر از آنچه که هست جلوه دهد. این یکی از ساده ترین اشکال تغییر خانه و ارزش افزودن بیشتر به آن است. حتی می توانید روی بازسازی کل آشپزخانه خود کار کنید. شما می توانید با روکش کامل کابینت ها فضای خود را ارتقا دهید. به فضاهای مختلفی که ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشند نگاه کنید. همیشه قسمت های خاصی در آشپزخانه وجود دارد که فرسوده شده و نیاز به تغییرات زیادی دارد.

بازسازی آپارتمان های بزرگ متراژ بالا

ساخت پاسیو در فضای باز

آپارتمان های بزرگ که در طبقه همکف واقع شده اند برای تغییر بسیار سرگرم کننده هستند. یک پاسیو در حیاط خلوت بسازید. چند صندلی و حتی نیمکت اضافه کنید. روی اضافه کردن یک تاب و همچنین یک فضای کوچک آتش کار کنید. همه این موارد می تواند زیبایی و زیبایی بیشتری را به آپارتمان بزرگ اضافه کند. حتی می تواند به عنوان بخشی از پیامدهای خانه شما انجام شود. اگر صاحب یک خانه بزرگ هستید، کار بر روی یک باغ یا حیاط خلوت آن بلافاصله ارزش آن را افزایش می دهد. ایجاد فضای کمی برای نشستن در فضای باز می تواند آخرین کاری باشد که برای افزایش جذابیت بیرونی خانه خود به آن نیاز دارید. یک عرشه یا ایوان را به عنوان یک منطقه نشیمن در فضای باز با کوسن های راحت روی مبلمان، یک فرش در فضای باز، یک کباب پز یا یک تلویزیون در صورت پوشیده بودن منطقه، تنظیم کنید

نورپردازی آشپزخانه آپارتمان خود را ارتقا دهید

بسیاری از مردم اهمیت آشپزخانه در خانه های مدرن را درک نمی کنند. از این گذشته، این دیگر فقط مکانی نیست که در آن آشپزی کنید. آشپزخانه ها اتاق های چند منظوره هستند. ممکن است متوجه شوید که در آشپزخانه به بچه‌هایتان در انجام تکالیف کمک می‌کنید، در حین نوشیدن قهوه به مرور وب می‌گردید، یا حتی در مهمانی‌های شام در آنجا میزبان یک گردهمایی کوچک در اطراف پیشخوان هستید.

با توجه به استفاده گسترده از آشپزخانه، شما به اتاقی با نور عالی نیاز دارید .اگر آشپزخانه شما تیره و تاریک به نظر می رسد، ممکن است شما را همراه با خریداران بالقوه نیز از کار بیاندازد. در عمل، چراغ های آشپزخانه سرمایه بزرگی نیستند. اما اگر آنها در مکان ها و زوایای صحیح قرار گیرند، می توانند کل اتاق را بدرخشند.

بازسازی خانه های بزرگ

فناوری خانه هوشمند

زمان آن فرا رسیده است که با نصب فناوری خانه هوشمند خانه خود را به قرن بیست و یکم سوق دهید. فن‌آوری‌های خانه هوشمند شامل طیف وسیعی از ابزارها از زیرساخت‌های امنیتی گرفته تا تشخیص نشت گاز و موارد دیگر است. همچنین لازم نیست نگران هزینه های زیاد سیم کشی و نصب باشید. اکثر دستگاه‌های خانه هوشمند بی‌سیم هستند و از اینترنت یا بلوتوث برای عملکرد استفاده می‌کنند. حتی می توانید مستقیماً از تلفن همراه یا رایانه خود به اطلاعات نظارت داشته باشید و به آنها دسترسی داشته باشید

کف و دیوار

کف ها جزء بزرگی از بازسازی کامل آپارتمان هستند. بازسازی کف‌های قدیمی باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود، اما به‌روزرسانی یا بازسازی کف‌ها یک خواسته رایج در بسیاری از بازسازی‌ها است. بازسازی کامل معمولاً شامل به‌روزرسانی‌های دیوار نیز می‌شود،بسته به خواسته ی کارفرما می توان دیوارها را رنگ یا کاغذ دیواری کرد.

بازسازی حمام و آشپزخانه در آپارتمان های بزرگ

حمام ها و آشپزخانه ها اغلب نقطه کانونی بسیاری از بازسازی ها هستند و معمولاً متحرک ترین قسمت ها را از نظر مصالح و عوامل معماری اضافی دارند. این شامل به‌روزرسانی برق یا لوله‌کشی و پیکربندی مجدد نقشه‌های طبقه برای افزودن یا حذف جزایر، تبدیل وان به دوش و سایر تغییرات مدرن‌کننده است.

مطالب مرتبط:

بازسازی آپارتمان های کوچک 50، 60، 70 و 80 متری

قوانین بازسازی آپارتمان و موارد که باید بدانید

طرح های بازسازی آپارتمان ، خانه و ساختمان

اصول بازسازی آپارتمان و منزل که باید رعایت کنید

برای بازسازی خانه از کجا شروع کنیم ؟

جمع بندی: بازسازی آپارتمان های بزرگ 90، 100، 110 و 120 متری

آتلیه معماری مسعودیان تمام جنبه های مورد نیاز بازسازی آپارتمان های بزرگ را را برنامه ریزی کرده و به شما برا ی رسیدن به خانه رویایی خود کمک می کند نه تنها از منظر معماری و برنامه ریزی فضا، بلکه زیبایی شناسی طراحی داخلی. این بدان معناست که ما همه گزینه‌های طراحی را با مشتری بررسی می‌کنیم، خواه سبک مدرن، کلاسیک یا

هر سبک دیگری که برای فضا بسیار منطقی باشد، و بر اساس ترجیح مشتری باشد طراحی و اجرا می کنیم. این یک مزیت کلیدی کار با یک شرکت طراحی است. هنگامی که طراحی و تاییدیه ها انجام شد، تخریب و ساخت بخش بازسازی کامل آپارتمان آغاز می شود.

بازسازی آپارتمان های بزرگ باعث افزایش ارزش ملک شما شده همچنین زیبایی را به خانه شما می بخشد.
بازسازی خانه و آپارتمان می تواند فضای بیشتری را به آپارتمان شما اضافه کند. تغییر سبک فضای شما گاهی اوقات می تواند باعث شود احساس کنید که در حال تغییر زندگی خود هستید.

بازسازی آپارتمان های بزرگ

بازسازی آپارتمان با متراژ بزرگ

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

نظر (1)

  1. سیما
    شهریور ۲۳, ۱۴۰۱

    کار ابزار وگچبری سقف پسندیدم

ارسال دیدگاه