طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

امتیاز دهی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران به مجموعه‌ای از اقدامات گویند که کیفیت بنای سازه را بالا می‌برد و با تغییرات کاربردی شرایط زندگی ساکنان را بهبود می‌بخشد. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی تنها معطوف به بازسازی آپارتمان در تهران یا بازسازی ویلا نمی‌شود بلکه می‌توان در بازسازی ساختمان اداری نیز به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی پرداخت. کارهای مختلفی از جمله ترمیم دیوارها و کفپوش، تعویض لوله‌کشی‌ها و … باعث می‌شود که طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران نتیجه‌ی فوق العاده‌ای به همراه داشته باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

همکاری با یک شرکت خلاق که هم از علم و هم تجربه‌ی این کار برخوردار باشد باعث می‌شود که طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران به بهترین نحو شکل بگیرد. با ما بمانید که می‌خواهیم برای شما ویژگی‌های یک طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مناسب را بیان کنیم و به معرفی شرکت بازسازی معتبر بپردازیم.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل در تهران

منزل هرکس تنها محلی برای زندگی نیست. منزل باید به صاحب خود حس آرامش، امنیت و دلخوشی را القا کند. یک خانه‌ی بزرگ ممکن است آن حسی که از یک منزل انتظار دارید را برای شما برآورده نکند ولی می‌توان با بازسازی خانه‌ی کوچک و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران به طور دلخواه آن را به کنامی تماما مطابق میل خود تبدیل کنید.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله بازسازی در تهران را مطالعه فرمایید.

مراحل طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل به ترتیب از جمله موارد زیر می‌باشد:

 1. تعمیرات اساسی:

مرحله اول طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران پرداختن به قسمت‌های آسیب دیده‌ی آن می‌باشد. کارشناسان و متخصصان اعزام شده به محل پروژه ابتدا تمامی بخش‌های خانه را بازرسی می‌کنند و بخش‌هایی که نیاز به تعمیر داشته باشند را مشخص می‌کنند. قبل از شروع طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل، می‌بایست که اقدام به تخریب قسمت‌هایی از خانه کرد و بخش‌های آسیب دیده را ترمیم نمود. این کار باعث می‌شود که کیفیت زندگی ساکنین نیز بالا برود و همچنین در مصرف انرژی و آب صرفه‌جویی کرده باشید.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

یکی از اقداماتی که از جمله تعمیرات اساسی می‌باشد ترمیم اسکلت و بافت خانه می‌باشد که از کارهای ضروری می‌باشد چرا که طول عمر سازه را بالا می‌برد.

 1. ترمیم دیوارها و نقاشی آن:

از اقدامات اصلی در راستای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می‌توان به ترمیم دیوارها اشاره کرد. در این قسمت بعد از پایان یافتن کارهای فنی می‌توان به سراغ نقاشی دیوارها رفت. در بازسازی آپارتمان کوچک اشاره کردیم که بهتر است برای همچین منازلی از رنگ‌های روشن استفاده نمود. چرا که باعث بزرگتر جلوه دادن خانه می‌شود. رنگ دیوارها تاثیر مستقیم بر روحیه‌ی ساکنین دارد پس به هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی حتما به این نکته توجه کنید و رنگ‌هایی به کار ببرید که کاملا با روحیه‌ی شما سازگار باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منازل در تهران می‌توان یک دیوار را به انتخاب خود با طراحی‌ها و رنگ‌های مختلف نقاشی کنید تا از یکنواختی فضا جلوگیری کنید.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از کاغذ دیواری در پوشش دیوارهای خود بهره ببرند که می‌توانند با استفاده از مدل‌های شیک و مدرن امروزی این کار را انجام دهند. کاغد دیواری‌ها مانند قدیم نیست که بعد از چند سال امکان پاره شدن و تخریب آن‌ها وجود داشته باشد. بلکه کیفیت این محصولات در سال‌های اخیر بسیار بالا رفته است و همچنین از دوام بالایی برخورداراند. حتی بسیاری از مدل‌های کاغذ دیواری موجود می‌باشد که ضد آب هستند و طول عمر به نسبت بیشتری در مقایسه با دیگر نمونه‌ها دارد.

 1. نصب کفپوش در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی:

کفپوش را می‌توان از اجزای اصلی در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه دانست. چرا که همواره در معرض دید قرار دارد و باید علاوه‌ بر زیبایی دوام بالایی داشته باشد چرا که قرار است سالیان سال برای شما کار کند. متریال‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید قبل از طراحی و اجرای دکوراسیون منزل از پیمانکار خود بخواهید تا از متریال مورد نظر شما استفاده کند.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

متریال‌های موجود شامل موارد زیر می‌باشد:

 • سنگ
 • پارکت
 • سرامیک
 • کاشی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

در میان انواع متریال‌های نام برده شده سرامیک بیشترین استفاده را دارد چرا که آن را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف می‌توان یافت و هم اینکه دوام و ماندگاری بالایی دارد. سرامیک در برابر رطوبت، برخورد با مواد شوینده، حرارت و نور مستقیم خورشید مقاوم است و به آسانی تخریب نمی‌شود. البته ممکن است در اثر برخورد اجسام با آن موجب شکستگی شود که باز آن هم بستگی به کیفیت سرامیک دارد. در شرکت مسعودیان شما خیالتان از بابت کفپوش استفاده شده در هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمانتان راحت باشد چرا که ما از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین سرامیک‌ها و چسب‌های سرامیک موجود در بازار استفاده می‌کنیم که از کیفیت بالا و طراحی زیبایی برخوردار است.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 1. چیدمان مناسب در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی:

اگر فکر می‌کنید که چیدمان در طراحی و اجرای دکوراسیون کار ساده‌ای می‌باشد و تماما بستگی  به سلیقه‌ی افراد دارد باید بگوییم که سخت در اشتباهید چرا که ایجاد فضای کافی، قرار دادن وسایل در محل مناسب خود و بالا بردن کارایی هر وسیله  از نکاتی است که باید در هنگام چیدمان و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران به آن توجه نمایید.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

امروزه راهکارهای خلاقانه‌ای وجود دارد که می‌توانید از هرکدام برای بهره بردن از فضای بیشتر و جذاب‌تر بهره ببرید. برای مثال استفاده  از شلف‌های چوبی و ام  دی اف که جایگزین طاقچه‌های قدیمی دیواری شده‌اند. برعکس طاقچه‌های سنتی که تنها در یک قسمت از خانه مشاهده می‌شد  شلف‌ها را می‌توانید در هر فضایی که نیاز دارید نصب کنید. همچنین برای ایجاد فضای بیشتر در خانه‌های کوچک می‌توانید از کمد‌ یا ویترین‌هایی با ارتفاع زیاد و عرض کم استفاده کنید.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

به جز این‌ها به مبلمان نیز باید دقت کافی داشته باشید. استفاده از ست مبلمان مناسب از جمله کارهایی است که باید حتما به آن توجه لازم را داشته باشید.

 طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداره در تهران

گفتیم که طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران تنها مختص به منزل نمی‌باشد بلکه در سایت آتلیه مسعودیان می‌توانید نمونه‌هایی از بازسازی ساختمان اداری را نیز بیابید. حتی به جز این‌ها امکان بازسازی مغازه نیز توسط طراحان و مجریان آتلیه معماری مسعودیان انجام  می‌پذیرد.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

دلایل متعددی برای طراحی و اجرای دکوراسیون  داخلی ادارات می‌توان بیان کرد که این دلایل شامل موارد زیر می‌باشد:

 • بالا رفتن کیفیت کار کارمندان و بهبود روحیه آن‌ها
 • ترمیم قسمت‌های آسیب دیده
 • تغییر کاربری
 • جذب مشتری

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

می‌دانیم که طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران مناسب در اداره‌ نشانگر کلاس کار و اهمیت شما به مشتریان می‌باشد. ایجاد فضای استراحت برای کارمندان، بهبود روحیه آنان با به کار بردن وسایل تزئینی و دکوری مانند گلدان‌ها و مجسمه‌ها، طراحی دیوارها و کفپوش مطابق با نوع کاربری اداره و شرکت و  دیگر اقدامات از جمله نکات حائز اهمیتی است که هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ادارات در تهران باید رعایت شود.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

همچنین در مغازه‌ها و اداراتی که مراجعه کننده زیاد دارند و میزان رفت و آمد در آن‌ جا بالاست باید که به وسیله‌ی طراحی و اجرای دکوراسیون خلاقانه حس اعتماد مشتریان را تقویت کرده و این حس را به آن‌ها القا کنید که فروشگاه یا شرکت شما دقیقا جایی  است که باید برای رفع نیازهای خود به آن مراجعه کنند. حتی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه می‌تواند طوری باشد که مشتریان گذری نیز ترغیب شوند وارد مغازه شوند.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

نمونه قرارداد پیمانکاری طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

ما در قوانین بازسازی آپارتمان به طور کامل اقداماتی که نیازمند اخذ مجوز از طرف شهرداری می‌باشد را بیان کرده‌ایم. اما یکی از اقداماتی که باید قبل از انجام طراحی و اجرای دکوراسیون به سراغ آن بروید پیدا کردن یک شرکت معتبر و بستن قرارداد با آن‌ها می‌باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

در نظر داشته باشید که یک قرارداد خوب طوری تنظیم می‌شود که در آخر کار شما مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف نشوید. پیدا کردن یک شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران و همکاری با آن‌ها به روش مدیریت پیمان یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای بستن قرارداد می‌باشد. چرا که تعدادی از پیمانکاران وجود دارند که به طور کامل اول کار برای شما توضیح نمی‌دهند که برای چه اقداماتی باید بودجه در نظر بگیرید. در این شرایط شما مجبور می‌شوید که بعد از اتمام پروژه هزینه‌های اضافی جهت اقداماتی که از پیش تعیین نشده بوده پول پرداخت کنید. ولی سپردن کار به یک تیم حرفه‌ای می‌تواند بسیاری شما را در امر هزینه‌ و زمان جلو بی‌اندازد.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

در ادامه نمونه‌ای از قردادهای پیمانکاری جهت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

پیدا کردن شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران کار دشواری نمی‌باشد. فقط کافی است که به گوگل اعتماد کنید. چرا این را می‌گوییم؟ به این دلیل که شما در گوگل(یا هر موتور جستوجوی دیگری) می‌توانید در کمترین زمان ممکن شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید و آن شرکتی را برگزینید که خود را به طور کامل معرفی کرده و نمونه‌ کاری‌های خود را به نمایش گذاشته است. اعتماد به شرکت‌های با سابقه که توانسته‌اند رضایت مشتریان خود را در طول سال‌های فعالیت خویش جلب کنند راحت‌تر از شرکت‌هایی است که تنها به تبلیغ کار خود می‌پردازند.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

تیم آتلیه معماری مسعودیان یک شرکت معتبر در زمینه‌ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران می‌باشد که در ۱۵ سال فعالیت خود در زمینه‌ی بازسازی آپارتمان، بازسازی ویلا، بازسازی مغازه و همینطور بازسازی ساختمان اداری توانسته‌ است با استفاده از بهترین متریال‌ها و خلاقانه‌ترین طراحی‌ها رضایت مشتریان خود را جلب کند.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

شما نیز جهت همکاری با آتلیه معماری مسعودیان می‌توانید از داشتن یک طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیک و دلخواه بهره‌مند شوید.

هزینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

داشتن دغدغه‌ی هزینه‌ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران یک امر معمول و منطقی می‌باشد. هر فردی قبل از تصمیم گیری به انجام همچین کاری ابتدا هزینه‌های احتمالی آن را می‌سنجد و در صورت نیاز به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل یا اداره خود دست می‌زند. در اینجا باید این نکته را نیز یادآور شویم که هزینه‌های اقدام نکردن  به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران نیز می‌تواند سخت و جبران ناپذیر باشد. یا برای کسب و کارها این اقدام می‌تواند مشتریان بیشتری به سمت حرفه‌ی آن‌ها جذب کند که در کوتاه‌ترین زمان هزینه‌های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی را جبران نماید.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

اگر به دنبال برآورد حدودی هزینه‌های بازسازی هستید روی این لینک کلیک کنید و اگر به دنبال استعلام کامل از قیمت‌ها می‌باشید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

 

جمع‌بندی

کار طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران یک اقدام لذت بخش می‌باشد چرا که باعث می‌شود محیطی کارآمد و شیک کاملا مطابق میل خود در اختیار داشته باشید و ساعات خوشی را در آن بگذرانید. ولی رسیدن به همچین هدفی نیازمند رعایت نکاتی است که ما در خلال این مقاله سعی بر معرفی آن‌ها داشتیم. می‌دانیم که کار طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران بهتر است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود. پس اگر شما هم به دنبال دستیابی به همچین هدفی هستید بهتر است که با تیم آتلیه معماری مسعودیان تماس بگیرید تا با دانش و تجربه‌ی خود کار طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی منزل یا اداره شما را در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین نحو ممکن انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وسیله‌ی شماره تماس قرارداده شده در سایت با کارشناسان حرفه‌ای تیم ما تماس برقرار فرمایید.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه