کاغذ دیواری اتاق کودک

انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک (دخترانه و پسرانه)

امتیاز دهی

اتاق کودکان مکان مناسبی است که می توانید تخیل شما را به وجد بیاورید، به خصوص وقتی صحبت از ایده های دکوراسیون و کاغذ دیواری اتاق خواب  کودک می شود. رنگ‌های روشن و کاغذ دیواری طرح‌دار فضایی شخصی‌سازی شده برای کودک کوچک شما (یا نه چندان کوچک) ایجاد می‌کند.
طرح رنگی را انتخاب کنید که با رشد آنها به راحتی تطبیق داده شود و با دکوراسیون اتاق کودک تناسب داشته باشد. کاغذ دیواری گزینه ای مقرون به صرفه هستند و به راحتی قابل تغییر هستند.

دکوراتورها توصیه می‌کنند از استفاده از جدیدترین شخصیت‌های کارتونی برای ایده‌های کاغذ دیواری اتاق خواب کودکان خودداری کنید، صرفاً به این دلیل که تاریخ‌شان خیلی سریع است و از مد می افتد.
انتخاب تم رنگی برای اتاق خواب کودکان یک راه عالی برای گره زدن یک طرح به هم است، بنابراین یک سایه از کاغذ دیواری و پارچه انتخاب کنید و این را در انتخاب لوازم تزئینی و آثار هنری منعکس کنید.

یک راه دوست‌داشتنی برای شخصی‌سازی فضا این است که فرزندتان آثار هنری خود را خلق کند، بنابراین مجموعه‌ای از نمونه‌های پارچه، کاغذ دیواری و رنگ را برای او فراهم کنید تا کلاژی بسازد که طرح اتاق را تکمیل کند.

این ایده‌های کاغذ دیواری اتاق خواب کودکان به شما کمک می‌کند اتاقی بسازید که به همان اندازه که  فرزندان شما دوستش دارند و دکوراسیون اتاق کودک را به بهترین شکل طراحی کنید. مملو از لمس‌های سرگرم‌کننده و طرح‌های رنگی زیبا.

برای سفارش بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون منزل و محل کار خود با ما تماس بگیرید.

انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک

تزیین اتاق خواب برای بچه ها به این معنی نیست که شما باید سبک و سیاقی داشته باشید، در واقع بهانه ای عالی برای تخیل آنها و انتخاب طرح های کاغذ دیواری اتاق خواب کودکان روشن، جسورانه و پر از سرگرمی است

اگرچه این ایده خوبی است که از هر چیزی بیش از حد فعلی اجتناب کنید، مانند شخصیت های کارتونی که ممکن است از بین آنها رشد کنند، انتخاب شگفت انگیزی از طرح ها وجود دارد که می تواند دنیای کاملا جدیدی از امکانات طراحی را باز کند و کودک شما را با انگیزه ای همراه کند و محیط جادویی برای بزرگ شدن فراهم کند.

شما می توانید با کاغذ دیواری در اتاق خواب کودکان بسیار ماجراجوتر باشید، بنابراین این واقعا فرصتی است تا با ایده ها و طرح های کاغذ دیواری روشن و جسورانه عشق خود را به رنگ و طرح افراط کنید. در اینجا به دوست داشتنی ترین طرح ها نگاه می کنیم

طرح های چاپی برای اتاق خواب کودک

در مورد ایده های اتاق بچه ها واقعا هیچ قانونی وجود ندارد. یک تکنیک کاغذ دیواری اتاق خواب کودک که به خوبی با یک رنگ کار شده است و از آن در تمام اتاق استفاده کنید. علاوه بر ظاهری شیرین، کلید کارکرد همه چیز رنگ است: هر چاپی با رنگ ارغوانی یا زرشکی پوشانده می شود و عناصر متفاوت اتاق را به طور هماهنگ به هم گره می زند.

کاغذ دیواری اتاق کودک

مطالب مرتبط:

طراحی اتاق خواب دخترانه رویایی، شیک، ساده ایرانی

طراحی اتاق خواب پسرانه لاکچری جوان، نوجوان و کودک

کاغذ دیواری با الهام از طبیعت

استفاده از مواد گیاهی برای ایده‌های دکور دیوار شما در حال حاضر رواج دارد با محبوبیت بیشتر نقوش حداکثری نسبت به گل‌های کلاسیک یا الگوهای تکراری کوچک‌تر، زیرا مردم با ایده‌های تزئینی خود ماجراجوتر می‌شوند

گیاهان معمولاً به رنگ سبز یا سایه های طبیعی طراحی می شوند، بنابراین بهتر است رنگ هایی را انتخاب کنید که به طور طبیعی مکمل این رنگ ها در فضای باز باشند.

کاغذ دیواری اتاق کودک

اگر چاپ کاغذ دیواری اتاق خواب کودکان شما بزرگ است، برای اثاثیه نرم یک چاپ متوسط ​​انتخاب کنید، اما سعی کنید فضا را به صورت الگو اضافه نکنید.

طراح دکوراسیون با کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری با زمینه ی آموزشی برای کودکان

روی یک دیوار ویژگی جالب ایجاد کنید که کنجکاوی را برانگیزد. نقشه جهان می تواند به ویژه در اتاق کودک به خوبی کار کند و هم به عنوان یک کمک آموزشی و هم به عنوان دکوراسیون رنگارنگ عمل کند. یک شرکت نقاشی دیواری با کیفیت خوب را ردیابی کنید که می تواند یک طرح سفارشی ایجاد کند تا کاملاً متناسب با کل دیوار شما باشد
کفپوش و مبلمان کاربردی گزینه های عالی در اتاق کودک هستند. فرش های طرح دار بالا لکه ها را پنهان می کنند، در حالی که یک تنه مقاوم پتانسیل ذخیره سازی بالایی دارد.

کاغذ دیواری اتاق کودک

رنگ خاکستری را برای اتاق خواب نوجوانان انتخاب کنید

زرد، آبی یا صورتی معمولاً رنگ‌هایی هستند که برای اتاق خواب کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما سعی کنید از خاکستری و سفید برای طرح رنگی استفاده کنید که به همان اندازه در ایده‌های اتاق خواب نوجوانان یا کودکان کوچک‌تر کارایی دارد.
این ترکیب نه تنها جاودانه است، بلکه می تواند با اضافه کردن موارد اضافی مانند ستاره های نقاشی شده که می تواند در طول زمان با رشد کودک شما تغییر کند، شخصی سازی شود. کاغذ دیواری خاکستری بافت بالا اتاق خواب نوجوانی پیچیده را ایجاد می کند.

کاغذ دیواری اتاق کودک

رنگ کاغذ دیواری تند و شاد برای کودکان

کاغذ دیواری رنگارنگ اتاق خواب کودکان یک راه عالی برای تزریق خلاقیت به یک طرح است. مهم این است که از گرایش‌ها اجتناب کنید  در عوض علایق و علایق فرزندانتان را بپذیرید.
وقتی ایده‌های اتاق خواب مشترک را در نظر می‌گیرید، چرا رنگی را که فرزندانتان دوست دارند انتخاب نکنید و از آن برای ایجاد طرحی برای بزرگسالان استفاده نکنید که به همان اندازه سرگرم‌کننده و پیچیده است. این طرح اتاق خواب مشترک نسبتاً جسورانه یک اثر هنری است.

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کاغذ دیواری با الگوی ظریف برای اتاق کودک

کلیشه های پارچه ارزان و طرح های چسبنده را فراموش کنید. با استفاده صحیح از نقوش حیوانات، می‌توانند حس واقعی پیچیدگی را به طرح اضافه کنند.
اتاق کودک یک محیط ایده آل برای یک چاپ قوی است و کاغذ دیواری اتاق خواب کودکان راه آسانی برای کار با نقوش حیوانات است. این کاغذ دیواری برداشتی مدرن از چاپ پلنگی کلاسیک است و در رنگ آبی ملایم استفاده می شود و واقعاً خودش را نشان می دهد.

انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری تک رنگ را برای اتاقی انتخاب کنید که می توانید به راحتی آن را به روز کنید.

یک طرح رنگ سیاه و سفید می تواند به اندازه ای در اتاق کودکان منحصر باشد که این فضا را که دارای ترکیب منظم و متناسب است هوشمندانه و کاربردی کند. رنگ مشکی را با هر تعداد رنگی که دوست داریدترکیب کنید تا ظاهری چشمگیر ایجاد کنید.

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری با اشکال هندسی برای اتاق کودک

اتاق بچه‌ها می‌تواند در یک سمت شیک باشد، بنابراین اگر می‌خواهید کاغذ دیواری جسورانه را در یک فضای کوچک چاپ کنید، یک ایده خوب برای اتاق خواب کوچک برای بچه‌ها این است که بیش از یک دیوار خاص کاغذ دیواری نکنید. این طرح دیوار برجسته اتاق خواب باعث می شود اتاق با کاغذ دیواری طرح دار احساس کوچکی یا تنگی نکند.

اگر کمی فضای بیشتری برای بازی دارید، یا اگر چاپ خیلی پررنگ نیست، می توانید طرح را روی دو یا چند دیوار نصب کنید. اگر شک دارید، از یک دیوار شروع کنید و از آنجا به بالا بروید. همیشه می توانید دیوارهای مجاور را در یک سایه هماهنگ رنگ کنید
اکثر خانه های طراحی طیف منسجمی از کاغذ دیواری ها و پارچه ها را دارند که برای کار با یکدیگر ایجاد می شوند، اما قانون اساسی این است که اگر کاغذ دیواری جسورانه ای انتخاب می کنید، در ایده های مبلمان نرم و پنجره خود به الگوی پارچه ای ساده پایبند باشید یا برعکس.

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری راه اره

کاغذ دیواری راه راه ها همیشه گزینه ای هوشمندانه برای کاغذ دیواری اتاق خواب کودکان هستند، اما نصب شدن به صورت عمودی می تواند اتاقی با سقف بلندتر  را نشان دهد. راه راه ها نظم و ساختار را به فضا می آورند و توانایی تغییر جهت چشم را دارند.

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری با طرح گل برای یک طرح شاد

یک انتخاب شیک برای کودکان و بزرگسالان، طبیعت ظریف اما تاثیرگذار گل‌ها می‌تواند بعد جدیدی به هر طرحی، چه سنتی و چه معاصر، اضافه کند
برای ایده‌های کاغذ دیواری اتاق خواب کودکان، چاپی را انتخاب کنید که شکوفه‌های بزرگ را به جای یک الگوی تکراری کوچک نشان دهد و در طراحی و سبک آن واقع‌گرایانه باشد تا ظاهری زیبا داشته باشد.

کاغذ دیواری اتاق کودک در دکوراسیون

مطالب مرتبط:

انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه مناسب بزرگسال

طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق خواب کودک + نکات مهم

چگونه می توانم اتاق خواب کودکم را تزئین کنم؟

فکر کردن به طرح رنگی خود محل خوبی برای شروع است، زیرا به این معنی است که می توانید اطمینان حاصل کنید که هر مبلمان یا لوازم جانبی انتخابی با اتاق کودک شما متناسب است. از کودک خود بپرسید که آیا رنگ دیوار را ترجیح می دهد یا خیر. توافق بر روی تم رنگی به آنها کمک می کند تا ارتباط خود را با فضا احساس کنند و آن را برای آنها خاص می کند.

اگر کاغذ دیواری ترجیح شما یا فرزندتان است، تصمیم بگیرید که آیا این کاغذ دیواری همه دیوارها را می پوشاند یا یکی از ویژگی های یک دیوار است. کاغذ دیواری می تواند گزینه پیچیده تری نسبت به رنگ باشد، بنابراین ممکن است نیاز به به روز رسانی نسبتاً مکرر داشته باشند.
از آنجایی که اتاق‌های خواب و اتاق‌های بازی کودکان اغلب کوچک هستند، الگوهای کاغذ دیواری پیچیده باید به حداقل برسد. رنگی را از طرح انتخاب کنید و دیوارهای مجاور را با رنگ یا سایه روشن تکمیل کنید. سعی کنید کاغذ دیواری و پارچه را از همان مجموعه طرح هماهنگ کنید تا از برخورد و تضعیف طرح‌ها و رنگ‌های پررنگ در فضا جلوگیری کنید.

مشارکت دادن کودک و فرزندتان در انتخاب دکور و انتخاب کاغذ دیواری اتاقش، فرصتی عالی برای اوست تا بتواند خود و خلاقیت خود را بیان کند، بنابراین او را تشویق کنید که وقت بگذارد و در نظر بگیرد که چه چیزی را دوست دارد و چگونه می توان به آن دست یافت. آتلیه معماری مسعودیان علاوه بر طراحی دکوراسیون در زمینه بازسازی ساختمان و بازسازی خانه و آپارتمان می تواند در خدمت شما باشد.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه