طراحی اتاق خواب پسرانه لاکچری جوان، نوجوان و کودک

امتیاز دهی

وقتی صحبت از ایده های اتاق خواب پسرانه لاکچری جوان، نوجوان و کودک به میان می آید، باید فضای شگفت انگیزی را در نظر گرفت. شما هزینه‌ها، عملکرد و زیبایی‌شناسی را در فضایی که معمولاً یک اتاق نسبتاً کوچک خانه است،در نظر می گیرید.اتاق خواب پسرها نه تنها برای دراز کشیدن و جلسات بازی حماسی است، بلکه  به عنوان فضای مطالعه نیز دو چندان اهمیت دارد. و البته باید تمام لباس‌های او را ذخیره کند. وقتی نوبت به تزئین اتاق خواب یک پسر نوجوان می رسد، پاسخ ما این است که باهوش باشیم. چند عنصر کلیدی وجود دارد که به ایجاد فضایی کمک می کند که هم برای شما و هم برای آنها کارآمد باشد.

راه‌های زیادی برای ایجاد فضایی وجود دارد که نوجوان شما هرگز نمی‌خواهد آن را ترک کند، هنگام طرح ایده‌های اتاق خواب پسران نوجوان، این را در نظر داشته باشید. خواه به یک بوم خالی بچسبید و لوازم رنگارنگ را عوض کنید، یا به جریان بروید و بپذیرید که ممکن است بعد از چند سال از دیوار گرافیتی یا کاغذ دیواری اسکیت برد خود خسته شوند.

برای سفارش بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون منزل و محل کار خود با ما تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه لاکچری جوان، نوجوان و کودک

طراحی اتاق خواب پسرانه باید به گونه ای باشد که فضای آنها سرگرم کننده، الهام بخش و آشکارا بازتاب دهنده شخصیت و سرگرمی های آنها باشد. اما همچنین باید فضایی باشد که شما هم از آن لذت می برید، که کاملاً سبک خانه شما را به خطر نمی اندازد. درگیر کردن آنها در این فرآیند کمک خواهد کرد زیرا آنها می توانند ایده های خود را به اشتراک بگذارند و شما می توانید به آرامی آنها را به سمت انتخاب هایی راهنمایی کنید که هم برای آنها و هم برای شما مناسب باشد. همچنین می‌خواهید ایده‌هایی را انتخاب کنید که بیشتر از وسواس فعلی‌شان دوام بیاورند،در ابتدا ممکن است اتاق خواب پسران جذاب ترین اتاق خانه شما نباشد. اما همانطور که ایده‌های اتاق خواب پسران ثابت می‌کند، این فضاها می‌توانند به اندازه بقیه خانه شما شیک و محرک باشند. تم ها، رنگ ها، مواد و مبلمان مناسب را انتخاب کنید .

انتخاب مبلمانی که حس کودکانه نداشته باشد، راه آسانی است که اتاق خواب پسر نوجوان شما را مانند فضایی برای بزرگسالان می سازد. با استفاده از مبلمانی که در یک اتاق نشیمن احساس خوشایندی می کنند، اتاق خواب آنها را به یک فضای اجتماعی تبدیل می کند.
یک صندلی گردان چرمی راحت برای ایجاد مکانی جهت استراحت ایده آل است. میز کناری با رویه جداکننده راه حل ایده آلی برای نگهداری مجلات و کتاب های مورد علاقه آنها است، در حالی که آنها از استراحت در اتاق خود لذت می برند.

مطالب مرتبط:

انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک (دخترانه و پسرانه)

طراحی اتاق خواب دخترانه رویایی، شیک، ساده ایرانی

رنگ اتاق خواب پسرانه

می توانید اتاقی ایجاد کنید که سرگرم کننده، الهام بخش و دلپذیر باشد. بهترین ایده های اتاق خواب پسرانه شامل اتاق هایی با رنگ های شاد و پر انرژی است. تزیین دیوار اتاق خواب تاثیر زیادی دارد.

کاغذ دیواری‌های شگفت‌انگیزی در دسترس هستند که می‌توانند کل اتاق را کاملاً تغییر داده و دگرگون کنند. برای اتاق خواب پسرانه نوجوان، طرح‌های صنعتی ساده مانند طرح‌های کاغذدیواری جلوه‌های بتونی، آجری یا کاشی می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

برای رنگ کردن دیوار اتاق خواب رنگ نارنجی احساس انرژی و خلاقیت را به هر فضایی تزریق می کند و آن را برای اتاق خواب پسرانه نوجوانان ایده آل می کند. نارنجی را به طاقچه ها یا یک دیوار محدود کنید و یک طرح تک رنگ سرد برای بقیه فضا انتخاب کنید تا ظاهر را متعادل کند.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

اگر فضای اتاق خواب پسران شما کم است، یک تخت خواب راحت باید طراحی شود. مبلمان چند منظوره می تواند به عنوان مکانی برای خواب، جایی برای مطالعه و مکانی برای استراحت باشد . به سراغ رنگ‌های متالیک مانند کروم بروید تا حس بزرگسالی بیشتری به شما بدهد.

با مقدار زیادی فضای ذخیره سازی، مرتب کردن را ساده کنید. ساده ترین راه برای تشویق یک اتاق خواب پسر نوجوان مرتب، ارائه بسته های ذخیره سازی است بچه‌ها می‌توانند وسایل زیادی جمع کنند، بنابراین با انتخاب مبلمان اتاق خواب منسجم  طیف مدرن با چوب روشن و منحنی، از طرح‌های درهم‌تنیده اجتناب کنید.

روشنایی در اتاق خواب پسرانه

با ریزه کاری های شخصی یک فضای کاری الهام بخش بسازید به عنوان مثال اضافه کردن یک لامپ زمینی به اتاف خواب پسران

اتاق خواب پسرانه لاکچری

یک لامپ زمینی یک افزودنی کاربردی برای هر اتاق خوابی است که درخشش محیط و احساس دنج را ایجاد می کند. آن را با چراغ‌های کنار تخت و یک چراغ سقفی بپوشانید تا نوجوان شما بتواند سطح نور را تنظیم کند، چه در حال مطالعه باشد، چه در حال بازی باشد یا بعد از مدرسه با دوستانش وقت معاشرت کند.

اتاق خواب پسرانه رنگ

فضا ساز در اتاق برای جوان، نوجوان و کودک

اگر نوجوان شما خواهان ظاهری آرام و مینیمالیستی است، به دنبال طرحی مدرن و آرام با رنگ‌های خنثی، صندلی‌های راحت و گیاهان آپارتمانی باشید. این به شما این امکان را می دهد که یک منطقه آرام برای عقب نشینی در صورت نیاز ایجاد کنید. بالشتک‌های زمینی برای ساختن فضایی مانند لانه برای تماشای تلویزیون، مطالعه یا بازی عالی هستند. هنگامی که دوستان به آنجا می آیند، به راحتی می توان آنها را در اتاق جابجا کرد

اتاق خواب پسرانه شیک جوان

اگر خلاقیت روی دیوارها بسیار دشوار است، به نوجوان اجازه دهید سبک خود را از طریق لوازم جانبی بیان کند. یک ست لحاف طرح دار یک راه عالی برای انجام این کار است. در یک اتاق تاثیر فوری می گذارد و اگر زمانی که پسر شما از یک نگاه خسته شد، سریع و آسان قابل تغییر است.

آبی سرمه ای یک سایه مردانه اطمینان بخش است و در صورت متعادل شدن با سفید ، پس زمینه ای ایده آل برای تقریباً هر طرح رنگی ایجاد می کند. برچسب های دیواری نیز یک ایده کاربردی برای دیوار اتاق خواب هستند، زیرا زمانی که زمان به روز رسانی فرا می رسد می توان آنها را به راحتی جدا کرد.

اتاق خواب پسرانه نوجوان

مطالب مرتبط:

انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه مناسب بزرگسال

طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق خواب کودک + نکات مهم

همانطور که گفته شد، اتاق خواب پسران نوجوان نیز باید کاربردی باشد، به خصوص اگر نوجوان شما در سنی باشد که برای امتحانات نیاز به مطالعه دارد، بنابراین ایده های خوب برای ذخیره سازی و فضای میز هر دو کلیدی هستند.بنابراین عوامل مهمی که در طراحی اتاق خواب پسران باید در نظر گرفت شامل:

  • منطقه خواب
  • منطقه مطالعه
  • مکانی برای استراحت و بازی

هنگام انتخاب طرح دکوراسیون برای اتاق خواب پسرانه نوجوان، به خاطر داشته باشید که سلیقه نوجوانان با افزایش سن تغییر می کند، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که رنگ دیواری را انتخاب کنید که زندگی با آن آسان باشد و ظاهر را با لوازم جانبی به روز کنید. از اینکه مجبور باشید هر چند سال یکبار تزئین کنید. البته اگر از تغییر دکوراسیون خوشحال هستید – یا بهتر است بگوییم، نوجوان شما خوشحال است که خودش این کار را انجام دهد! طراحی دکوراسیون اتاق کودک توسط گروه معماری مسعودیان با بهترین هزینه انجام می شود.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه