loading

روندهای دکوراسیون منزل از دهه ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۰


روندهای دکوراسیون منزل از دهه ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۰

روندهای دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل همیشه در حال تحول است و به نظر می رسد هر روز یک روند جدید رخ می دهد. اما واقعیت این است که ، اکثر روندها از دهه های گذشته وام گرفته شده اند و سرانجام همه چیز دوباره باز می گردد (خوب ، تقریباً همه چیز). وقتی برای یک دهه جدید آماده می شویم ، تصمیم گرفتیم نگاهی بیندازیم که از اواخر قرن بیست و یکم به کجا رسیده ایم.

از کوزه های میسونی گرفته تا بوو شیک ، بیایید به موقع برگردیم و برخی از بزرگترین روندهای بیست سال گذشته را به خاطر بسپاریم ، و سپس به دنبال آنچه که می توانیم با شروع یک دهه جدید انتظار داشته باشیم ، بیابیم.

دهه ۲۰۰۰

2010s final fb6d75fa28084f8b9b39780f9b149190 - روندهای دکوراسیون منزل از دهه ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۰

این روند تزئینات یک دهه را با بهترین سالهای بریتنی اسپیرز ، انتشار اولین iPod و دیسک Blu-ray یکبار آرزو می کند. اگرچه به نظر نمی رسد مدتها قبل ، برخی از این روندهای تزئینی از دهه ۲۰۰۰ مانند گذشته از قرن ها احساس می کنند. ما می توانیم از دهه ۲۰۰۰ میلادی بخاطر وسواس خود در مورد آشپزخانه های سفید و همه آن کوزه های سنگ تراشی که گرد و غبار را در زیر زمین جمع می کنند تشکر کنیم.

اتاق خواب: شیک شیک

قبل از سن جوونا گینز و عبارت “خانه جدید مزرعه” ، شیک های شیک و بی نظیری وجود داشت. شیک شیک و خوش تیپ معروف به ظاهری زنگ زده و کمی مضطرب است ، کمی کشور است ، کمی پرنعمت و واقعاً دهه ۲۰۰۰ را تعریف می کند. از رختخوابهای توری شلوغ گرفته تا کابوسهای مضطرب و شسته شده در سفید ، همه ما از نگاه شیک و شیک اتاق های اتاق خوابمان آگاه بودیم.

اتاق نشیمن: سرگرمی “ایستگاه”

وقتی دیسک های Blu-ray و دستگاه پخش دی وی دی هنوز عظیم بودند ، همه ما در یک مرکز سرگرمی بزرگ برای تفریح ​​و سرگرمی همه وسایل و فن آوری های جدید و جالب خود را جمع کردیم. از بلندگوهای بزرگ برای ارائه بهترین صدای فراگیر به تلویزیون جدید صفحه نمایش مسطح ، ما به آن ایستگاه تفریحی سنگین و سنگین برای نمایش تئاتر خانگی با ارزش ما نیاز داشتیم. چه کسی مرکز سرگرمی حماسی جوی و چندلر را که بیشتر اتاق را به خود اختصاص داده فراموش نخواهد کرد؟

آشپزخانه: کابینت آشپزخانه سفید

در حالی که ما آن ایستگاه های سرگرمی بزرگ ممکن است یک چیز گذشته باشد ، آشپزخانه های سفید هنوز سال های طولانی در حال برگزاری است. ما می توانیم از ۲۰۰۰s بخاطر جابجایی از کابینت های چوبی عمیق و تاریک تشکر کنیم ، و ما هنوز هم امروز خیلی به نظر می رسیم. احتمالاً محبوب ترین رنگ کابینت آشپزخانه در حال حاضر ، رنگ سفید نه تنها کابینت ، بلکه پشت پرده ها ، میز و حتی کفپوش ها به رنگ اصلی تبدیل شده است.

حمام ها: به سبک توسکانی

در حالی که برخی روندهای دهه ۲۰۰۰ کم ارزش و ظریف بودند ، حمام به سبک توسکانی یکی از آنها نبود. هنگامی که صاحبان خانه شروع به ارتقاء در اندازه کردند ، ما شاهد حمام های بزرگتر با ویژگی های زینتی و رنگ هایی مانند اخر و مایل به قرمز با چوبی سنگین و تیره بودیم.

اتاق ناهارخوری: صندلی های ناهار خوری نامناسب

روند اتاق غذاخوری زیادی که در دهه ۲۰۰۰ شاهد آن بودیم وجود دارد ، اما یکی از موارد مورد علاقه ما تغییر از اتاق های رسمی و کلاسیک ناهار خوری به فضاهای جذاب و سرگرم کننده تر است. فروشگاه های بزرگ جعبه فروش صندلی ها را به عنوان اجناس منفرد شروع کردند و به ما این امکان را دادند تا رنگ ها و سبک ها را با هم مخلوط کنیم و با آنها هماهنگ شویم تا یک اتاق شاد و خوشحال در اتاقهای غذاخوری خود ایجاد کنیم.

اتاق بچه ها: اتاق بچه های با مضمون پرنده

هرچند که پیشگویی پرتلندیا “پرنده ای را روی آن بگذار” در اوایل سال ۲۰۱۰ به یک یادبود تمام عیار تبدیل شد ، اما در اواخر دهه ۲۰۰۰ روند پرندگان در حال حاضر بزرگ بود. از ملافه های پرنده پوشاننده گرفته تا لامپ هایی مانند پرندگان گرفته تا هنر دیواری با الهام از پر ، موضوع مرغی در دهه ۲۰۰۰ بسیار زیاد بود.

روند رنگ: رنگ قرمز تیره و قهوه ای

اگرچه در دهه ۲۰۰۰ میلادی شاهد استفاده زیادی از نوتال ها و سفیده ها به خصوص در آشپزخانه بودیم ، همچنین شاهد افزایش قرمزهای عمیق ، تاریک و قهوه ای در سرتاسر خانه بودیم. پنتون حتی رنگ قرمز سال خود را در سال ۲۰۰۲ نامگذاری کرد.

معماری: McMansions

پیش از سقوط بازار مسکن در سال ۲۰۰۸ ، McMansions نشانه ای از ثروت و طبقه بود. اگرچه این ساختمانهای جدید و پرقدرت در دهه ۱۹۹۰ ظاهر شد ، اما آنها همچنین معماری را در دهه ۲۰۰۰ تعریف کردند. این خانه ها شامل اتاق های در مقیاس بزرگ ، ویژگی های غیر معمول معماری مانند ستون ها و گاراژهای دو تا سه ماشین بود.

لوازم جانبی: کوزه های میسونی در همه جا

انکار همه کاره شیشه میسون کار سختی است. این یک لیوان اب ، گلدان ، یک شمع نگهدارنده و بسیاری موارد دیگر است که همه در یک ظرف شیشه ای کوچک و فشرده به سختی قرار دارند. اگر مثل ما باشید ، احتمالاً صدها کوزه میسونی را در خانه کار کرده اید که اضافه کاری کار می کند.

سالهای ۲۰۱۰

 

دکوراسیوندیزاینطراحی داخلینمای ساختمان

روند دکوراسیون منزلروندهای دکوراسیون منزلروندهای دکوراسیون منزل از دهه 2000 تا 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *