10 ویژگی برتر کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

10 ویژگی برتر کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

5/5 - (1 امتیاز)

کابینت های آشپزخانه با کیفیت بالا حداقل ده ویژگی دارند که به طول عمر بالای آنها کمک می کند. بهترین کابینت آشپزخانه برای سالهای طولانی در دکوراسیون آشپزخانه , با دوام و زیبا خواهد بود. متأسفانه ، در برخی از کابینت ها تقریباً دو سال یا دو سال مشکل دارند. مواردی از قبیل درب های کج ، کشوهای ضربتی ، صورتهای خراشیده ، لولا های گشاد و جعبه های پیچش به سرعت باعث خراب شدن ظاهر یک آشپزخانه می شوند.به همین دلیل انتخاب بهترین کابینت آشپزخانه با ساخت و ساز با کیفیت بسیار مهم است. در هنگام خرید کابینت و مقایسه هزینه کابینت ، به دنبال ویژگی های زیر در ساخت باشید. این امر به شما در انتخاب کابینت های باکیفیت برای خانه کمک می کند.

برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین بازسازی خانه ، آپارتمان و بازسازی ساختمان به گروه مهندسی معماری مسعودیان تماس بگیرید.

1. کابینت های همه تخته سه لا

CliqStudios کابینت های تمام تخته سه لا را ارائه می دهد. تمام مواد کابینت ما مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته است. شما می توانید مطمئن باشید که کابینت های جدید شما در استفاده روزمره ایستاده است. علاوه بر این ، هنگامی که شیر آب گاه به گاه وجود دارد ، گسترش نمی یابند و پوسته می شوند.در بازسازی ساختمان در تهران,می توانید این نکات را مورد بررسی قرار دهید.

تخته سه لا

کابینت های ویولت با ضلع ها و پشتی های تخته سه لا قوی و ماندگار ساخته شده است. گزارش مصرف کننده ، تخته سه لا را به عنوان گزینه با کیفیت عالی برای کابینت ها توصیه می کند. تخته سه لا با اطمینان بیشتری پیچ ها را حفظ کرده و در مقابل رطوبت بهتر از مواد جایگزین مقاومت می کند. در برابر ضربات ، غرق شدن ، غرق شدن و خنجر مقاومت دارد. این مزایا باعث می شود آن را به بهترین مواد برای قسمت های پشتی ، پشتی ، قفسه ای و پایین کشو تبدیل کنید.

2. کابینت های کاملاً مونتاژ شده

ویولت هر دو کابینت کاملاً مونتاژ و آماده برای مونتاژ را ارائه می دهد ، هر کدام که راحت تر باشد. کابینت ها مستقیماً برای شما ارسال می شوند ، آماده برای نصب هستند.

کاملاً مونتاژ و آماده نصب

کابینت های نیمه مونتاژ کاملاً مونتاژ شده را در خط طراح محبوب ما ارائه می دهد. این بدان معنی است که هر کابینت برای ایجاد یک قطعه واحد که به یک کارتن می رسد ، مهندسی شده است. بدون مونتاژ مورد نیاز است. روش های ساخت کارخانه با استفاده از اتصالات دریچه ای ، چسب سرد و گرم ، اتصال دهنده های برق و سایر تکنیک های صنعتی به قسمت های چوب می پیوندند. در این ساخت و ساز از چوب به چوب ، قطعات در سطح میکروسکوپی چسبیده و یک کابینت آشپزخانه با کیفیت و با مقاومت ایجاد می کنند.

آماده به جمع آوری

کابینت های خط آماده برای مونتاژ (RTA) ما طوری طراحی شده است که توسط یک مالک خانه یا پیمانکار با استفاده از کلیپ های مونتاژ آسان و اختصاصی ما مونتاژ می شود. فقط دو کلیپ مونتاژ طول می کشد تا کابینت هایمان را جمع کنیم ، بعد از مونتاژ پنهان شود. قطعات کابینت RTA بیشتر شبیه یک پازل اره منبت کاری اره مویی هستند و مونتاژ را به صورت فوری تبدیل می کنند.

3. قاب های کابینت ماندگار و با دوام

فریم های کابینت با دوام و ماندگاری ، پایداری را فراهم می آورد. قاب های صورت در حین حمل و نقل و نصب جعبه کابینت را به شکل مربع نگه می دارند. نصب کننده های کابینت حرفه ای معمولاً برای نصب کابینت های بدون فریم بیشتر هزینه بیشتری را شارژ می کنند ، زیرا زمان بیشتری دارد. دلیل این است که کابینت فریم ورک بدون نیاز به نصب بسیار دقیق دارد. کابینت های فریم فقط شکاف 1/8 اینچی بین درب کابینت ها دارند ، بنابراین ناحیه نصب باید کاملاً سطح باشد. این امر به ویژه در فضاهایی که کف و دیوارها ممکن است ناهموار باشد مهم است.

4- جعبه های کابینت با کیفیت

ساخت برنج دستگیر و یکپارچه ، جعبه کابینت با کیفیت ایجاد می کند. این باعث افزایش پایداری در هنگام حمل و نقل و نصب می شود و استحکام طولانی مدت کابینت را فراهم می کند. مجهز به سیستم کابینت ، گسکت ها هیچ استحکام و یکپارچگی ساختاری را به کابینت اضافه نمی کنند. پرانتزهای ضبط شده یا یکپارچه نیز باعث می شوند کابینت های پایه هنگام نصب به راحتی جای خود را بگیرند.

5- تمیز کردن فضای داخلی

سطوح داخلی کابینت آشپزخانه باید غیر متخلخل و تمیز کننده آن آسان باشد. فضای داخلی کابینت نیز باید به اندازه کافی سخت باشد تا عمر کابینت ها بدون رنگ آمیزی ، حباب یا نشان دادن سایش ادامه یابد.ملامین و لمینت دو ماده متفاوت و در عین حال مشابه هستند. آنها به دلیل مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت ، سطح مناسبی برای فضای داخلی کابینت هستند. بیشتر فضای داخلی کابینت ملامین و ورقه ورقه با یک دانه چوب نور روشن چاپ می شوند.

6. پنل پشتی با دوام و تمام قد

برای استحکام و سهولت در نصب ، کابینت های آشپزخانه با کیفیت از پنل پشتی با دوام و تمام قد برخوردار هستند. پنل پشتی کامل به کابینت اجازه می دهد تا در هر نقطه از پشت کابینت به طور مستقیم به گل میخ های دیواری وصل شود. در صورت نیاز به نصب کابینت ، مجرای لوله کشی ، لوله کشی یا برقی بریده می شود ، اصلاح در قسمت پشتی ساده تر خواهد بود.

7. ساخت جعبه کشو Dovetail

می دانید که پایین کشو باید از وزن محتویات کشو پشتیبانی کند. به همین دلیل ما تصمیم داریم از قسمت های جامد چوب با کف کاملاً اسیر شده استفاده کنیم. جعبه های کشو چوب سخت با اتصالات شیروانی استاندارد برای کابینت آمریکایی شده است. این امر به دلیل استحکام ، دوام و زیبایی طولانی در مفصل dovetail است.

8. لولا درهای بسته نرم

تمام کابینت های ویولت دارای لولا درهای نرم هستند که دارای گواهینامه KCMA هستند. این بدان معناست که آنها برای تحمل 65 پوند وزن آزمایش شده و از طریق 25000 چرخه باز و بسته عمل می کنند. ویولت یک ضمانت با طول عمر محدود در تمام لولا درب را فراهم می کند.

9. سرسره کشو نرم

صدور گواهینامه KCMA به شما اطمینان می دهد که راهنماهای ویولت برای کیفیت آزمایش شده اند. هر سر خوردن کشو می تواند 15 پوند در هر فوت مربع از فضای کشو را تحمل کند. همچنین با 25000 چرخه باز و بسته می توان آنها را اداره کرد. ویولت ضمانت ماندگاری محدودی را برای سرسره کشو فراهم می کند.

10. توکیک

منطقه توکیک فضایی است که کابینت با کف آن ملاقات می کند. در هنگام ایستادن روی پیشخوان فضای لازم برای پاهای شما را فراهم می کند. یک انگشت پا را باید به طور کامل محصور کرده و با اتصالات ، چسب و ناخن های دادو اسیر کنید. برای استحکام بیشتر باید در قسمتهای پشت ، پنل پشتی و قسمتهای کابینت ادغام شود. پس از نصب ، با استفاده از یک پنل توکیک به پایان رسید ، ظاهر را کامل می کند.

کابینت هایی که از پاهای پلاستیکی پشتیبانی می شوند به اندازه کابینت های کامل جعبه ای قوی یا پایدار نیستند. برای جلوگیری از گرفتگی خاک و وسایل کوچک در زیر کابینت ، یک پانل توکن اضافی نیز لازم است.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه