بهترین مکان برای خرید کابینت آشپزخانه

بهترین مکان برای خرید کابینت آشپزخانه

5/5 - (1 امتیاز)

هنگام طراحی مجدد آشپزخانه خود (یا ساختن یک نمونه جدید از ابتدا!) ، کابینت های شما یکی از مهمترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید. کابینت ها نه تنها جایی که شما همه چیزهایی را که با آنها آشپزی می کنید ، نگهداری می شوند ، بلکه اکثر فضای آشپزخانه شما را نیز به خود اختصاص می دهند ، به این معنی که می خواهید آنها نیز به نظر خوب برسند.

برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین بازسازی خانه ، آپارتمان و بازسازی ساختمان به گروه مهندسی معماری مسعودیان تماس بگیرید.

خرید کابینت آشپزخانه
خرید کابینت آشپزخانه

انتخاب کابینت

در دکوراسیون آشپزخانه ، انتخاب کابینت های جدید بخش مهمی از روند برنامه ریزی و بخش حتی بزرگتر از بودجه است. در حالی که تلاش برای صرفه جویی در هزینه در هنگام ورود به کابینت های آشپزخانه بسیار زیاد است ، اما باید به یاد داشته باشید که کابینت ها جزء سنگین ترین مورد استفاده در بین همه عناصر آشپزخانه خواهند بود ، بنابراین به این ترتیب باید کابینت هایی را انتخاب کنید که هم جذاب باشد و هم بادوام. و زحمت کش در حالی که بهترین راه برای به دست آوردن دقیقا همان چیزی که می خواهید استخدام سازنده کابینت با کیفیت بالا برای ساخت و نصب کابینت خود است ، این امر می تواند گران قیمت باشد. در عوض بیشتر ما از طریق تولید کننده کابینت از پیش ساخته یا RTA (آماده برای مونتاژ) کابینت خریداری می کنیم. اما این نیز انتخاب آسانی نیست. از آنجا که این بازار رقابتی با پتانسیل بالایی برای پاداش زیاد است ، سازندگان کابینت آشپزخانه و خرده فروشان غالباً برای یک لحظه شکوفا می شوند ، سپس به همان سرعتی از بین می روند.

یادداشت در مورد اصطلاحات

تولید کنندگان کابینت آشپزخانه اغلب با توجه به نحوه سفارش و ساخت کابینت ها طبقه بندی می شوند:

کابینت های از پیش مونتاژ شده به عنوان جعبه های کابینت از پیش ساخته با کشوها ، درها و سخت افزارهای پیش ساخته خریداری می شوند. آنها در جعبه های بزرگ حمل می شوند ، و کابینت ها به سادگی از جعبه کشیده می شوند و نصب می شوند. این کابینت ها در تعداد زیادی اندازه و پیکربندی سهام تولید می شوند ، اما معمولاً گرفتن کابینت های مخصوص ساخته شده برای جا دادن فضاهای منحصر به فرد ، همانطور که می توانید با کابینت های سفارشی واقعی غیرممکن است.

کابینت های آماده

کابینت های آماده برای مونتاژ دقیقاً شبیه کابینت های از پیش ساخته هستند ، اما قطعاتی که شکسته می شوند و در جعبه های مسطح بسته بندی می شوند ، ارسال می شوند. خریدار باید اینها را در محل جمع کند. در حالی که این به نظر می رسد مانند بسیاری از کارها ، کابینت های RTA بسیار کمی ارزان هستند و هزینه حمل و نقل بسیار کمتر است.کابینت های نیمه سفارشی در اصل کابینت های از پیش مونتاژ شده هستند ، اما گزینه های مختلف و متنوعی با سبک های مختلف ارائه می شوند. ممکن است انتخابی از ده ها گونه مختلف چوب ، رنگ های لکه دار و سبک درب ها داشته باشید. اینها گرانتر هستند ، اما شما گزینه های بسیار بیشتری نسبت به کابینت های استاندارد از پیش مونتاژ شده دارید.

تولید کنندگان کابینت

تولید کنندگان کابینت های سفارشی هر کابینت را به اندازه و سبکی که مشخص کرده اید ، می سازند. کابینت های سفارشی معمولاً توسط صنعتگران محلی ساخته می شوند ، اما برخی از شرکت های ملی وجود دارند که در ساخت و حمل و نقل این کابینت ها تخصص دارند.در اینجا 10 تولیدکننده و تهیه کننده کابینت وجود دارند که حداقل برای یک دهه کاملاً در تجارت حضور داشته اند و هم برای کیفیت محصولات خود و هم برای رضایت طولانی مدت مشتری مورد توجه واقع شده اند.درست است – فروشگاه شما برای کالاهای خانگی ارزان قیمت نیز یکی از بهترین مکان ها برای خرید کابینت آشپزخانه شما است. براساس گزارش سال 2019 توسط J.D. Power که بیش از 1500 مشتری را که در 12 ماه گذشته کابینت آشپزخانه خریداری کرده اند ، مورد بررسی قرار گرفته است ، سیستم کابینت ویولت اچ دی violethd ، بالاترین رضایت عمومی را کسب کرده است.این رتبه بندی بر اساس پنج ویژگی مختلف انجام شده است: ویژگی های طراحی ، عملکرد عملیاتی ، سفارش و تحویل ، قیمت و ضمانت. سیستم Sektion را می توان با ده ها سبک مختلف درب ، جبهه کشو ، سخت افزار و سازمان دهندگان داخلی سفارشی کرد و شما می توانید آن را خودتان نصب کنید یا IKEA را برای خود کنترل کنید.

خرید کابینت آشپزخانه

بهترین کابینت آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه با کیفیت بالا حداقل ده ویژگی دارند که به طول عمر بالای آنها کمک می کند. بهترین کابینت آشپزخانه برای سالهای طولانی با دوام و زیبا خواهد بود. متأسفانه ، در برخی از کابینت ها تقریباً دو سال یا دو سال مشکل دارند. مواردی از قبیل درب های کج ، کشوهای آویز ، چهره های خراشیده ، لولا های گشاد و جعبه های تابشی به سرعت باعث خراب شدن ظاهر یک آشپزخانه می شوند. به همین دلیل انتخاب بهترین کابینت آشپزخانه با ساخت و ساز با کیفیت بسیار مهم است. در هنگام خرید کابینت و مقایسه هزینه کابینت ، به دنبال ویژگی های زیر در ساخت باشید. این امر به شما در انتخاب کابینت های باکیفیت برای خانه کمک می کند.ویولت اچ دی یکی دیگر از برندگان نظرسنجی قدرت جهت رضایت کلی مشتری از کابینت های آشپزخانه در رتبه دوم قرار گرفت ، بنابراین می دانید که این یک گزینه خوب در بازسازی ساختمان در تهران می تواند چشمگیر باشد. بعلاوه ، آنها در دسترس هستند – می توانید کابینت ویولت را از طریق سایت ویولت خریداری کنید ، به این معنی که می توانید برای مشاوره برای تنظیم آشپزخانه ایده آل خود یک قرار ملاقات در فروشگاه محلی خود تعیین کنید.ویولت تنوع سبک و گزینه های رنگی برای انتخاب دارد ، بنابراین شما مطمئناً چیزی را که دوست خواهید داشت پیدا کنید.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.