طراحی اتاق خواب در بازسازی خانه

سود بازسازی خانه ، چه مواردی ارزش ملک را بالا می برد؟

امتیاز دهی

سود بازسازی خانه و اینکه چه بازسازی هایی ارزش ملک را بالا می برد را در این نوشته بررسی کرده ایم. بازسازی‌ها این توانایی را دارند که ارزش ملک شمارا افزایش دهد، اما برخی به‌روزرسانی‌ها می‌توانند ارزش بیشتری نسبت به سایرین در زمان فروش یا تامین مالی مجدد داشته باشند. برخی از بهترین روش های نوسازی خانه  فکر کنید آشپزخانه به روز، یا حمام بازسازی شده می تواند گران باشد. به همین دلیل است که قبل از اینکه تصمیم بگیرید بازسازی منزل را انجام دهید، دانستن اینکه چه نوع بازگشتی از آن ممکن است انتظار داشته باشید مفید است  یعنی اینکه چقدر از هزینه های آن را جبران می کند، از نظر افزودن به ارزش خانه و قیمت درخواستی شما .

نوسازی‌ها ارزش خانه را افزایش می‌دهند. محل سکونت ما اکنون مکان هایی برای استراحت ، کار بدون رفت و آمد به دفتر می باشد.

آشپزخانه و حمام هنوز برای خریداران مهم است، اما اکنون یک دفتر کار خانگی و سرگرمی در فضای خانه از نظر اهمیت با این فضاها رقابت می کنند. بازسازی می‌تواند یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه باشد، اما به یاد داشته باشید اگر بازسازی خانه به درستی انجام نشود هیچ تضمینی وجود ندارد که پولی را که خرج کرده‌اید برگرداند.

چه بازسازی هایی در خانه سود شما را افزایش می دهد

قبل از اینکه تصمیمات بزرگی در طراحی بگیرید یا شروع به برنامه‌ریزی بازسازی خانه خود کنید، توصیه می‌کنیم با یک مشاور املاک محلی مورد اعتماد صحبت کنید، کسی که از قیمت‌های فروش خانه می‌داند تا اطمینان حاصل شود که هر گونه اصلاح یا اضافات خانه در واقع به ارزش ملک می افزاید. همه خانه‌ها سقف قیمتی دارند، بنابراین بسیار مهم است که مطمئن شوید با انجام بازسازی‌هایی که در واقع ارزش خانه شما را تغییر می‌دهند، ضرر نمی‌کنید  اگرچه ممکن است ارزش آن را داشته باشند. بنابراین، چه به فکر فروش هستید یا فقط می‌خواهید با سرمایه‌گذاری در آن در درازمدت ارزشی به خانه‌تان بیفزایید بازسازی روشی مناسب برای این کار می باشد اما نکات مهمی وجود دارد که در بازسازی خانه باید به آن دقت کنید مواردی که در بازسازی منزل باعث افزایش بهای ملک شما می شود شامل موارد زیر است.

آشپزخانه خود را برای بهترین بازگشت سرمایه خود به روز کنید

آشپزخانه شما نقطه کانونی خانه شما است، بنابراین اگر می خواهید ارزش ملک خود را افزایش دهید، انتخاب عالی است. طبق گزارش انجمن ملی صنعت بازسازی، صاحبان خانه در صورت فروش خانه خود می توانند 52 درصد از هزینه ارتقاء آشپزخانه را جبران کنند.
به خاطر داشته باشید که بازسازی آشپزخانه می تواند پرهزینه و زمان بر باشد. اما اگر به دنبال راهی مطمئن برای افزایش ارزش خانه خود هستید، ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.
حتی بازسازی‌های کوچک آشپزخانه که شامل تعویض لوازم خانگی، بازسازی کابینت‌ها و نصب میز و سینک جدید می‌شود، می‌تواند ارزش خانه شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

ذخیره سازی همیشه یک عامل کلیدی برای خریداران است، و کاربردهای یک آشپزخانه به طور خاص می تواند بر میزان دید مطلوب خریداران بالقوه به خانه تاثیر بگذارد. بازسازی آشپزخانه قدیمی و ایجاد یک آشپزخانه جدید ملک شما را برای خریداران جذاب‌تر می‌کند. یک آشپزخانه مدرن و کاربردی البته می تواند لذت شما را از فعالیت های روزمره مانند آشپزی، به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی با خانواده و سرگرمی دوستان افزایش دهد.

چگونه آشپزخانه را بازسازی کنیم:

تعویض کابینت: تعویض کابینت های کهنه و قدیمی با کابینت های جدید و مدرن یکی از راه های بازسازی آشپزخانه شما می باشد زیرا کابینت ها در فضای آشپزخانه اولین گزینه ای می باشد که فرد با ورود به آشپزخانه می بیند . روکش کابینت ها با پانل های شیکر سبک؛ نصب میزهای جدید یا سینک ظرفشویی؛ جایگزینی سخت افزار؛ اضافه کردن کفپوش جدید؛ و رنگ آمیزی مجدد دیوارها عمدتاً شامل تغییرات آرایشی می شود و به این ترتیب نزدیک به سه چهارم (71 درصد) هزینه خود را جبران خواهید کرد.

لوازم خانگی: خرید لوازم خانگی جدید جهت جایگزینی وسایل قدیمی آشچزخانه شما یکی از مواردی است که در هنگام نوسازی و بازسازی منزل خود می توانید آن را مدنظر قرار دهید به عنوان مثال خرید یک اجاق گاز نو تاثیر زیادی در نوسازی آشپزخانه شما دارد.بنابراین انتخاب برای سرمایه گذاری در لوازم جدید تضمین می کند که تجهیزات قابل اعتمادی دارید.

سینک: تعویض سینک آشپزخانه و بازدید لوله کشی ها جهت سالم بودن یکی دیگر از مواردی است که در بازسازی آشپزخانه نقش بسیار مهم دارد.

کفپوش: نصب کفپوش می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد، و مدتی طول می کشد، اما در کل، خیلی پیچیده نیست. همه چیز به اندازه گیری (و اندازه گیری مجدد)، برش و قفل کردن هر قطعه در جای خود خلاصه می شود.

نقاشی: نقاشی دیوارها و ایجاد رنگی یکدست و هماهنگ با رنگ کابینت شما فضای آشپزخانه شما را نوسازی و بازسازی می کند و باعث دید بصری بهتر می شود.

سود بازسازی خانه در تهران

گرمایش و تهویه مطبوع سیستم

سیستم تهویه مطبوع خانه شما یکی از مهم ترین چیزهایی است که در خانه باید نگهداری کنید. مطالعات نشان می دهد مردم اغلب ترجیح می دهند خانه ای نخرند که سیستم‌های تهویه مطبوع نامناسب یا قدیمی دارد، بنابراین سیستم سرمایشی و گرمایشی خانه خود را برای سرمایه‌گذاری بهتر که ارزش آن را افزایش می‌دهد ارتقا دهید.
ارتقاء تهویه مطبوع باید توسط یک متخصص انجام شود تا از نصب صحیح آنها مطمئن شود.

حمام را بازسازی کنید تا سود و ارزش خانه خود را بالاتر ببرید

بعد از آشپزخانه، گزینه بعدی شیک کردن حمام است. بنابراین بازسازی و نوسازی حمام در درجه بعدی حایز اهمیت است .طبق گفته انجمن ساختمان سراسری، یک حمام اختصاصی جدید یا حمام دوم می تواند تقریباً 5٪ به ارزش خانه شما اضافه کند.
اگر به دنبال فروش هستید، به روز رسانی حمام در خانه شما راهی آسان برای افزایش جذابیت آن است. سطوح براقی را بگنجانید که عالی به نظر می رسند و به راحتی تمیز می شوند.

سود بازسازی خانه و پذیرایی

درها را تعویض کنید و برای یک گزینه مقرون به صرفه دوباره رنگ کنید

تعویض دیوارپوش اطراف خانه، درب ورودی  ، راه های ساده و مقرون به صرفه ای برای افزایش ارزش خانه شما هستندکه در بازسازی خانه می تواند مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این، یک لایه رنگ تازه یک راه ساده اما موثر برای زیبایی خانه شما است.
پروژه هایی مانند بازسازی سقف، تعویض دیوارپوش و تعویض پنجره ها بسیار قابل مشاهده هستند و می توانند ارزش خانه شما را بدون نیاز به بازسازی اساسی افزایش دهند.

شما همچنین می توانید به روش های ساده ارزش اضافه کنید. با تغییر درب ورودی و راهرو و اتاق های خود تأثیر اولیه خوبی داشته باشید.

سود بازسازی خانه از تعویض درها

تعویض پنجره ها و افزایش سود بازسازی خانه

گاهی اوقات گفته می شود که پنجره ها چشمان خانه هستند. باز هم، شما چند گزینه دارید، از نظر مواد فریم، که کمی روی بازگشت سرمایه تاثیر می گذارد.در زمان بازسازی خانه تعویض پنجره ها و یا تغییر رنگ آنها و افزودن حفاظ مناسب باعث خروجی بهتر در مراحل بازسازی می شود.

ساخت اتاق کار در خانه

یک دفتر کار خانگی بسازید یا تبدیل کنید

یک انباری یا یک فضای موجود بدون استفاده  را به یک دفتر کار خانگی تبدیل کنید. زیبایی یک دفتر کار خانگی این است که لازم نیست شبیه اتاقک باشد. شما می توانید با دکوراسیون منزل خود هماهنگ شوید و سطوح طبیعی و قطعات هنری را اضافه کنید. برای جذابیت بیشتر، مطمئن شوید که راهی برای اضافه کردن نور طبیعی (یا حداقل نور ملایم تر در صورت عدم دسترسی به پنجره) وجود دارد.

بیش از 70 درصد از خریداران علاقه مند به یک دفتر خانگی یا اتاق ورزش هستند بنابراین با اضافه کردن این فضا در هنگام بازسازی به ارزش ملک خود بیافزایید.

برای افزایش سود بازسازی خانه اتاق خواب خود را بزرگتر و کاربردی تر کنید

اتاق خواب مکانی برای استراحت و گذاشتن وسایل روزانه، مدت‌هاست که یکی از مزیت‌های طراحی خانه بوده است.در فرآیند بازسازی ساختمان با بزرگتر کردن اتاق خواب و افزودن یک کلوزت اختصاصی همچنین فضایی برای مطالعه به بهتر شدن کارایی فضای اتاق خواب در نتیجه افزایش بهای ملک خود کمک کرده اید.
طراحی اتاق خواب در بازسازی خانه

فضای بیرونی خود را گسترش دهید

خریداران اغلب از فضای کاربردی در فضای باز استقبال می کنند، این ویژگی اکنون جذابیت بیشتری دارد. باغ یا محوطه‌های حیاط خود را اصلاح و بازسازی کنید.

برای افزایش سود بازسازی خانه عاقلانه رفتار کنید

یکی از نظرسنجی‌های بانک آمریکا نشان داد که بیش از ۷۰ درصد از آمریکایی‌ها در طول همه‌گیری کووید-۱۹ با پروژه‌های بازسازی و نوسازی خانه‌ها دست و پنجه نرم می‌کردند.

همگام با آنچه که خریداران دوست دارند و چه چیزی می تواند سود بازسازی خانه شما را افزایش دهد می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که تلاش خود را کجا متمرکز کنید. با یک مشاور املاک محلی در مورد اینکه کدام نوسازی و بازسازی ساختمان ارزش خانه را در منطقه شما افزایش می دهد صحبت کنید.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه