طراحی خانه ای شگفت انگیز در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر


طراحی خانه ای شگفت انگیز در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع

اگر به دنبال یک طراحی خانه بزرگ خانوادگی برای خود هستید ، با رینولب امروز ما یک مدل فوق العاده را ارائه می دهیم که مطمئناً روزی تمایل به داشتن آن خواهید داشت ، که با هم در نظر داریم طرحی شیک را برای یک خانه خانوادگی طراحی کنیم که در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع در قلب طبیعت جذاب با هزینه ای بزرگ قرار گرفته است. بنابراین اجازه دهید ما این تور شگفت انگیز را انجام دهیم و طرحی را که توسط دفتر HQ DESIGN از روسیه و یک متخصص معماری ساخته شده است ، بررسی کنیم و این شاهکاری را که دوست دارید برای ما تولید کند.رابط اصلی

در نمای اصلی از ترکیبی از کلاسیک و مدرنیته استفاده شده است که در آن طراح از رنگ هایی که نما را تزئین می کند از رنگ طبیعی چوب در پارتیشن ها و آجرهایی که سقف را به صورت مورب و رنگ سفید خالص در بقیه دیوارها را پوشانده است ، طراح موفق به تعیین شخصیتی مستقل از طراحی شده که با هماهنگی بسیار خوبی ظاهر می شود در میان اجزای آن و بلوک های مختلفی که با دقت شکل گرفته اند ..

از طرف دیگر ..

پس از اتمام نمای اصلی ، نقش نمای عقب پیدا شد تا علاوه بر کاشی هایی که به شدت در صحنه می درخشد ، پنجره های بزرگ با تقسیم های چوبی پیدا شود. با آن چهره هماهنگ و عمدتاً همگن بود.

طراحی مهندسی برای طبقه همکف

این طراح از طراحی داخلی اتاق های خانه از فکر اقتصادی استفاده کرده است که موجب صرفه جویی در فضای بیشتر و ادغام بیش از یک اتاق در یک فضای باز و بدون استراحت می شود ، بنابراین ما متوجه طراحی اتاق نشیمن و ناهار خوری با یک راهرو که در جلوی پله داخلی است ، خواهیم شد اما در سمت راست ما به وجود اتاق ها ، حمام و آشپزخانه توجه می کنیم. قفسه ها و یک اتاق داخلی ..

طراحی مهندسی طبقه اول

در طبقه بالا طراح همه چیز را برای سرویس دهی به اتاق های خواب فوق اختصاص داده است .همه چیز در اینجا فقط برای خواب است. هیچ اتاق دیگری جز یک حمام متصل به اتاق ها وجود ندارد. اتاق خواب ها دارای یک فضای بزرگ بودند و بعد باید این باور را داشته باشیم که جلوی پروژه ای هستیم که لوکس ، لوکس و مشتاق استراحت باشد. آرامش بخش در این طبقه و آنچه باعث افزایش و تأیید آن شده است ، نمای تمام اتاق های روی پنجره های بزرگ است که مشرف به طبیعت جذاب در بیرون است.

 

دکوراسیوندیزاینطراحی داخلینمای ساختمان

طراحی داخلی اتاقطراحی داخلی اتاق های خانهطراحی مهندسی برای طبقه همکف

مهندسان رینولبAuthor posts

ما از پروژه های کوچک تا بزرگ صفر تا صد بازسازی ساختمان ، طراحی داخلی ، طراحی نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی را بدور از مقیاس آن از طراحی تا پیاده سازی واجرای کامل برای شما انجام می دهیم و البته همیشه سعی می کنیم بنابه بودجه و اقتصادی ترین هزینه برای شما آن را اجرا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *