طراحی نمای خانه ساده به سبک ویلا

15 بهترین طراحی نمای ساختمان ساده خانه

1.5/5 - (2 امتیاز)

میل به داشتن یک خانه دوست داشتنی چیزی است که همه ما در آن سهیم هستیم زیرا آنها بازتابی بی صدا از حس سبک زندگی ما هستند. طراحی‌ نمای ساختمان ساده برای زیبا کردن خانه شما ضروری است. فضاهای زندگی جذاب و لذت بخش نیز باعث افزایش عزت نفس می شود. آنها جزئی از جمعیت پربارتر و با انگیزه تر هستند.

بسیاری بر این باورند که بودجه قابل توجه، متریال زیبا یا مساحت بزرگ خانه را جذاب می کند. اما ما این افسانه را برای شما می شکنیم. شما همچنین می توانید یک خانه عالی و زیبا با قیمتی مقرون به صرفه بسازید. اکنون، بدون صحبت بیشتر، بیایید در مورد طرح های نمای ساختمان ساده خانه و طرح های نمای خانه های کوچک بیشتر بیاموزیم.

اگر وقت خواندن این مقاله را ندارید، برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

آیا به دنبال نقشه کشی، طراحی نما، بازسازی ساختمان،طراحی دکوراسیون هستید؟ با ما تماس بگیرید.

فهرست محتوا پنهان کردن

طراحی نمای ساختمان خانه ساده چیست؟

طراحی نمای ساختمان خانه ساده به نقشه های معماری اشاره دارد که نشان می دهد چگونه یک خانه از یک زاویه خاص ظاهر می شود. هدف اصلی طراحی نمای ساختمان در یک خانه به سبک ایرانی ایجاد تصویری بصری از پروژه ای است که در حال انجام است. طراحی های معمولی نمای خانه جذابیت زیبایی شناختی خانه و ارزش تجاری آن را افزایش می دهد. طراحی نمای خانه یک خانه ایرانی نیاز به آماده سازی دقیق دارد. هنگام توسعه طرح‌های معمولی نمای ساختمان خانه، باید مکان و آب و هوا را در نظر بگیرید.

طرح‌های معمولی نمای ساختمان خانه به خوبی برنامه‌ریزی شده‌اند تا به اندازه کافی نور خورشید داشته باشند. همچنین دمای ساختمان را کنترل می کند و در عین حال انرژی کمتری مصرف می کند. در اینجا برخی از بهترین انواع نما آورده شده است.

طرح های نمای ساختمان ساده خانه

شما باید هر چهار طرف خانه را برنامه ریزی و بسازید تا ارزش یک ساختمان را افزایش دهید. بنابراین، طراحی نمای خانه به سبک ایرانی نیاز به برنامه ریزی کامل دارد.

علاوه بر این، اولین و مهم ترین چیزی که باید از خود بپرسید این است که کدام سبک را ترجیح می دهید. آیا شما شخصی هستید که طرح‌های بومی را دوست دارید یا یک طرفدار معماری مدرن که می‌خواهد خانه‌اش حسی امروزی داشته باشد؟ مهم نیست سبک شما، این طراحی نمای خانه سبک های ایرانی شما را الهام می بخشد. شما همچنین به انتخاب عناصر مناسب برای طرح های نمای ساختمان خود کمک خواهید کرد.

1. طراحی فوق العاده مدرن شیشه ای ساده نمای ساختمان خانه

اگر به دنبال چیزی شیک هستید، طرح نمای خانه معمولی و ساده شیشه ای، طراحی مناسب نمای خانه است. این طراحی معمولی در نمای خانه نه تنها ظاهری غنی می بخشد، بلکه جلوه ای فوق العاده مدرن به خانه می بخشد. طراحی نمای خانه شیشه ای، ضریب سبک را با عناصر طبیعی ترکیب می کند.

طراحی فوق العاده مدرن در نمای ساختمان ساده
طراحی فوق العاده مدرن در نمای ساختمان ساده

2. طرح های نمای ساختمان برای یک خانه دو طبقه

طراحی نمای خانه در یک ساختمان دو طبقه کاملاً شبیه به یک خانه ساده به جز یک طبقه دوم اضافی است. در اینجا نمونه ای از طراحی نما آمده است که تمام ویژگی های برجسته طراحی خانه دو طبقه را نشان می دهد. یک پارکینگ کوچک در جلو و یک بالکن در طبقه دوم با سقف شیب دار و چراغ های سقفی زیبا وجود دارد.

طراحی نمای خانه ساده برای یک خانه دو طبقه
طراحی نمای خانه ساده برای یک خانه دو طبقه

3. طراحی نمای دیوار مرکب خانه ساده

ایده طراحی دیوار مرکب نمای خانه یک مکمل ضروری برای هر خانه است. فواید دوگانه ای دارد، محافظت از خانه و دوم اینکه زیبایی خانه را افزایش می دهد. این خانه همه جای فضا را پوشانده و آن را جذاب و زیبا جلوه می دهد. در طراحی نمای ساختمان ساده خانه، می توانید ارتفاع دیوار مرکب را بر اساس نیاز خود تعیین کنید. در این طراحی دیوار مرکب جلویی، نمای جلوی تراس و ورودی به وضوح قابل مشاهده است.

طراحی نمای خانه ساده به همراه نمای دیوار آن
طراحی نمای خانه ساده به همراه نمای دیوار آن

4. خانه کوچک ساده و طراحی نمای آن

اگر فکر می کردید که طراحی های نمای خانه فقط در خانه های بزرگ امکان پذیر است، اجازه دهید حباب را بشکنیم. ما یک تکنیک مدرن طراحی نمای ساختمان ساده برای خانه های کوچک داریم. با پرداخت معماری شیک خود، این طرح نما می تواند افزودنی عالی برای خانه کوچک شما باشد.

طراحی نمای خانه ساده برای خانه های کوچک
طراحی نمای خانه ساده برای خانه های کوچک

5. طرح های نمای ساختمان خانه های معمولی به سبک ساده

داشتن یک خانه برای خیلی ها، صرف نظر از اندازه، یک رویا است. با تکنیک های مدرن و طراحی های شیک، خانه ای کوچک را برنامه ریزی می کنید. طراحی زیبای نما به سبک ایرانی نمونه کاملی از عناصر معماری و پرداخت زیبا است.

طرح های نمای خانه معمولی به سبک ساده
طرح های نمای خانه معمولی به سبک ساده

6. طرح های ارتفاعی جلو خانه معمولی یک طبقه

طرح‌های نمای خانه‌های ساده تک طبقه معمولاً برای خانواده‌های کم جمعیت ایده‌آل هستند. این طراحی نمای خانه به سبک شیروانی منظره ای فوق العاده از سطح ورودی ارائه می دهد. دروازه اصلی، ورودی، پنجره ها و دیگر جزئیات ظریف بر زیبایی آن افزوده است. همچنین می‌توانید طرح‌ها و سبک پنجره‌ها را شخصی‌سازی کنید تا حسی شخصی به آن اضافه کنید.

طرح های نمای ساختمان ساده خانه تک طبقه
طرح های نمای ساختمان ساده خانه تک طبقه

7. طرح های نمای ساختمان خانه دو طبقه

سازه دوطبقه به استثنای طبقات اضافی همانند یک طبقه است. شما می توانید نمایشگاه های منحصر به فرد و زیبایی را به نمای ساختمان خانه دو طبقه اضافه کنید. اضافه کردن یک پارکینگ متوسط ​​در جلوی خانه یک ایده عالی است. بالکن با طرح های دیواری مد روز جذاب به نظر می رسد.

Two floor normal house
طرح هاینمای ساختمان ساده خانه دو طبقه

8. طرح های نمای ساختمان ساده خانه سه طبقه

خانواده های پرجمعیت سازه های سه طبقه را ترجیح می دهند. این طراحی جلوی خانه به سبک هندی سه طبقه ساده و در عین حال چشمگیر است. افرادی که نمی‌خواهند در یک آپارتمان زندگی کنند، می‌خواهند جنبه‌های خاصی مانند این ارتفاع را اضافه کنند. برای دریافت نور کافی خورشید و هوای تازه می توانید به تعداد دلخواه بالکن در طبقه اول و دوم اضافه کنید.

طرح های نمای ساختمان ساده خانه سه طبقه
طرح های نمای ساختمان ساده خانه سه طبقه

9. طرح های نمای خانه خانه ساده به سبک خانه ویلایی

اقامتگاه های مستقل در حال محبوب شدن هستند. شما می توانید نمای ساختمان به سبک خانه های ویلایی را به روش های مختلفی طراحی کنید، از جمله یک طبقه یا یک طبقه دوم جزئی. شامل بسیاری از بالکن ها یا ایوان ها، فضای باغ و جدیدترین کاشی کاری ها، ایجاد یک اثر تحریک کننده است. همچنین می‌توانید یک سقف شیب‌دار تعبیه کنید تا به نمای ویلایی جلوه‌ای روستایی بدهید.

طرح های نمای ساختمان ساده خانه به سبک خانه های ویلایی
طرح های نمای ساختمان ساده خانه به سبک خانه های ویلایی

10. طرح های فوق العاده مدرن نمای ساختمان ساده

بسیاری از افراد برای اینکه به خانه خود ظاهری شیک و گران قیمت بدهند، نمای شیشه ای را دوست دارند. این طراحی نه تنها فوق مدرن است، بلکه استفاده از نورپردازی جذاب نیز آن را تقویت می کند. این طراحی نمای خانه با ارتفاع به سبک ایرانی، عامل سبک را با ویژگی های طبیعی ترکیب می کند. شما می توانید یک عنصر جذاب دیگر برای افزایش زیبایی ارتفاع جلو اضافه کنید.

11. طراحی خانه ساده به سبک ویلا

داشتن ویلا برای بسیاری از افراد یک رویا است اما نیازمند تعهد مالی قابل توجهی است. یک پلان نمای خوب قبل از تصمیم گیری نهایی ایده خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید یک بالکن بلند برای نشستن داشته باشید و از منظره ای عالی از محل پارک، پاسیو و محوطه باغ خود لذت ببرید.

طراحی نمای خانه ساده به سبک ویلا
طراحی نمای خانه ساده به سبک ویلا

12. طراحی نمای خانه های ساده به سبک معاصر

اگر به دنبال راهی برای ترکیب سبک های مدرن و امروزی هستید، این یکی از بهترین و جدیدترین طراحی نمای ساده ساختمان است. لطفا آن را ساده و در عین حال شیک نگه دارید تا ظاهر آن را زیباتر کنید، در حالی که تراس بزرگ بالای آن قابل مشاهده است. نصب نرده شیشه ای حس خوبی به شما می دهد. شما همچنین می توانید مواد مورد استفاده را با توجه به ترجیحات خود سفارشی کنید.

طراحی معاصر نمای خانه ساده
طراحی معاصر نمای خانه ساده

13. طراحی 3 بعدی نما – نمای خانه ساده

نمای خانه ساده سه بعدی گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند خصوصیات مورد نظر شما را در نما دهند. مدل سه بعدی اساساً ارتباط بین ساختمان و نما را واضح می کند. هنگامی که تغییراتی را در طراحی نمای سه بعدی ایجاد می کنید، باید آن تغییرات را در نقشه های طراحی منعکس کنید زیرا آماده سازی نما قبل از ساخت و ساز انجام می شود.

ایده طراحی سه بعدی نمای ساختمان ساده
ایده طراحی سه بعدی نمای ساختمان ساده

14. نمای ساختمان ساده چوبی

این بهترین طراحی نمای ساختمان ساده خانه برای کسانی است که می خواهند چوب را در نمای بیرونی خانه خود بگنجانند. در این طرح سقف مسطح است و درها و سایر قسمت های بیرونی از چوب تشکیل شده است. یک نرده شیشه ای اضافه کنید تا منحصر به فرد بودن را به نمای خانه اضافه کنید. با این حال، مواد را می توان با توجه به ترجیحات شما تغییر داد.

طراحی نمای ساختمان چوبی برای خانه
طراحی نمای ساختمان چوبی برای خانه

15. طراحی نمای ساختمان اداری ساده

طراحی نمای ساختمان اداری ساده کاملاً متفاوت از یک ساختمان مسکونی است. طراحی نمای ساختمان اداری بیشتر بر طراحی باکلاس و جذاب تمرکز دارد، در حالی که یک ساختار مسکونی احساس خانه‌داری بیشتری می‌دهد. در یک طراحی اداری تصفیه شده در نما، معمولاً یک پارکینگ مجزا در اختیار کارمندان قرار می گیرد.

ایده طراحی نمای ساختمان ساده اداری
ایده طراحی نمای ساختمان ساده اداری

بهترین ترکیب رنگ – طرح های ساده نمای خانه

 1. کرم با مارون
  نمای ساختمان ساده برای خانه‌های کوچک، رنگ قهوه‌ای به خصوص برای دیوارهای آجری انتخابی بسیار ارجح است. با این حال، به‌جای تبدیل طرح کامل نمای جلوی خانه به رنگ قهوه‌ای، می‌توانید طرح نمای جلو را به دو قسمت تقسیم کنید و نیمه بالایی را به رنگ قهوه‌ای/قرمز و نیمه پایینی را به رنگ کرم رنگ کنید.
 2. سفید با خاکستری زغالی
  اگر به دنبال طراحی ساده نمای خانه برای افزودن یک طرح معاصر هستید، ترکیب رنگ سفید و خاکستری زغالی را انتخاب کنید.
 3. سفید با زرد
  رنگ زرد یک شرط مطمئن‌تر برای ایجاد فضای بیرونی خانه شما سرزنده و دلپذیر است. این طرح ساده در نمای خانه در ترکیب با رنگ سفید بسیار محبوب است. این طراحی نمای جلو برای خانه های کوچک ظریف و زیبا است.

چگونه می‌توانید طراحی‌های ساده در نمای خانه را متمایز کنید؟

زیبایی طرح های منحصر به فرد در برچسب قیمت نیست بلکه در انتخاب دقیق آن است. طراحی نمای خانه شما، به سبک ایرانی ممکن است تنها از طریق اضافات ساده باقی بماند. ما برخی از اسرار طراحی را فهرست کرده ایم که به شما امکان می دهد نمای خانه خود را به زیبایی معماری تغییر دهید. شما می توانید از این ایده ها الهام بگیرید و طرح را مطابق سلیقه خود شخصی سازی کنید.

رنگی به طرح نمای خانه اضافه کنید

رنگ ها تاثیر زیادی دارند و می توانند به طور خودکار احساسات مختلفی را در ما ایجاد کنند. استفاده از رنگ های پر جنب و جوش در طراحی نمای خانه شما ممکن است جلوه بصری عالی را ارائه دهد. در مقایسه با رنگ خنثی، ممکن است بیشتر قابل توجه باشد. همچنین می توانید رنگ های خنثی را با رنگ های روشن ترکیب کنید تا ظاهری مدرن داشته باشید.

یک پالت متضاد متوازن ممکن است یک گزینه عالی باشد اگر نمی خواهید با طرح های معمولی در نمای خانه خود آزمایش کنید. شما همچنین می توانید با بودجه محدود طرح های ساده نمای خانه را جذاب ایجاد کنید. یک پالت رنگ نقاشی ممکن است مقرون به صرفه ترین راه حل در چنین موردی باشد.

فنسترهای تزئین شده را در طراحی ارتفاع جلوی خانه بگنجانید

سبک در و پنجره شما بر طراحی نمای خانه به سبک ایرانی تأثیر می گذارد. از مد مناسب و تکرار کافی از این فنسترها استفاده کنید تا طرح را جذاب کنید. اگر بودجه کمی برای طراحی پنجره پیچیده دارید، یک طراحی ساده پنجره کافی است. می‌توانید از پنجره‌ها، محفظه‌ای، فرانسوی یا ترکیبی مناسب از انواع پنجره‌ها استفاده کنید.

شامل عناصر افزودنی در طراحی نمای خانه

صرف نظر از اینکه خانه خود را چگونه تعریف می کنید، ساده، محدود کننده بودجه یا موارد دیگر، همچنان می توانید آن را زیبا جلوه دهید. علاوه بر این، گنجاندن ستون های کورینتی در طراحی ساده نمای خانه شما ممکن است عامل ایکس باشد. اما داشتن چیدمان و تعادل مناسب بین عناصر انتخاب شده برای صرفه جویی در هزینه بسیار مهم است.

طرح های نمای ساختمان ساده برای خانه های کوچک

صرف نظر از اندازه، همه آرزوی داشتن خانه ای زیبا دارند. با توجه به تکنیک های مدرن ساخت و ساز، ساخت یک خانه کوچک ساده است. نمای ساختمان ساده به یک خانه مستقل کوچک هویت می بخشد و آن را متمایز می کند.

نمای یک خانه کوچک اغلب دارای ایوان های باز، دهانه های بزرگ، پنجره های اتاق زیر شیروانی و سقف های شیبدار است. علاوه بر این، یک خانه کوچک می تواند دارای فضای سبز مجلل برای افزایش و بهبود نمای ساختمان باشد.

طراحی نمای ساختمان ساده: خانه روستایی

خانه ها در روستاها یک طبقه و دارای سقف شیبدار هستند. یک ایوان کوچک یا یک عرشه در فضای باز در ورودی خانه های روستا بسیار گرم و دلنشین است. چند ویژگی اصلی از طرح های استاندارد نمای خانه روستا وجود دارد. برخی از آنها شامل یک ازاره کوچک، مصالح روستایی طبیعی و سقف‌های شیب‌دار در میان دیگران است.

در طرح های مرتفع خانه های روستایی سنتی از رنگ های سفید، قهوه ای و دیگر رنگ های خاکی استفاده می شود. طراحی‌های مدرن خانه‌های بلند از رنگ‌های سفید و خاکستری با گاه به گاه مشکی استفاده می‌کنند.

عواملی که بر طراحی‌های ساده نمای خانه تأثیر می‌گذارند

بسیاری از چیزها می توانند بر نحوه ظاهر شدن نمای شما تأثیر بگذارند. ما چندین جنبه مهم و مشترک را برای بررسی شما ذکر کرده ایم.

 • اندازه پلات: اندازه پلات شما و هرگونه ملاحظات عقب نشینی مقررات ممکن است بر طراحی نمای ساختمان تأثیر بگذارد. خانه های بزرگتر امکان آزمایش بیشتر را فراهم می کند. اما، با طرح‌های کوچک‌تر، آزمایش می‌تواند مشکل باشد، و می‌توانید با کمی تلاش بیشتر آن را به دست بیاورید.
 • چیدمان کف: پلان کف یکی از مهم ترین جنبه هایی است که بر ظاهر طراحی نمای ساختمان تأثیر می گذارد. اگر پلان جلوی شما شامل فضاهای مشترک مانند اتاق نشیمن و سالن است، می توانید هر اندازه قاب پنجره را انتخاب کنید. اما حفظ حریم خصوصی و ملاحظات ساختاری ضروری است. از قرار دادن توالت در جلو خودداری کنید زیرا ممکن است بر معماری خانه جلویی شما تأثیر بگذارد.
 • موقعیت جغرافیایی: موقعیت جغرافیایی یک ساختمان می تواند بر طراحی نمای جلویی آن تأثیر بگذارد. اگر در یک منطقه سرد با بارندگی زیاد زندگی می کنید، به دلیل نیاز واضح به زهکشی آب کافی، ممکن است نتوانید سقف مسطح را انتخاب کنید. اگر قصد دارید خانه‌ای را در مناطق زلزله‌خیز شدید یا سیل‌خیز بسازید، ممکن است الزامات مختلفی برای اندازه‌های پنجره و انتخاب متریال اعمال شود.

انواع اصلی طرح های نمای ساختمان ساده

طرح های نمای پیشرفته ساختمان ساده
طرح های نمای پیشرفته ساختمان ساده

نماها ظاهر ملک شما را از منظرهای مختلف نشان می دهد. در زیر چهار نوع ارتفاع آورده شده است:

 • نمای جلویی: نمای جلویی قسمت بیرونی ساختمان است که شامل درب ورودی، ایوان جلو و پنجره ها می شود.
 • نمای جانبی: نمای جانبی که توسط دیواری تشکیل می شود که نمی توان آن را دیوار جلو یا عقب در نظر گرفت. این عمق خانه و سایر ویژگی ها را نشان می دهد.
 • نمای پشت: نمای پشت که فضاهای پشت خانه مانند باغ ها و پارکینگ ها را نشان می دهد.
 • نمای تقسیم: نمای تقسیم جایی است که سطوح طبقات به صورت پلکانی قرار می‌گیرند. خانه‌های دو طبقه دارای سطوح متعددی هستند که با پله‌ها یا رمپ‌های کوتاه به هم متصل می‌شوند.

سبک های مختلف طراحی نمای جلویی خانه

سبک های مختلف طرح های نمای خانه
سبک های مختلف طرح های نمای خانه
 • معاصر: سبک معماری معاصر شامل ویژگی های نامتقارن و هندسه پررنگ است. نمونه‌های معمولی این سبک شامل محوطه سازی هوشمند، پنجره‌های بزرگ و سقف‌های زاویه‌دار چشمگیر است.
 • مدرن: خانه های مدرن خانه هایی با آخرین روندها و تکنولوژی هستند. جذابیت ساده و زیبایی دارند و دارای فضاهای باز زیبا با پنجره های بزرگ هستند.
 • سبک سنتی : این سبک خانه نشان دهنده فرهنگ سنتی غنی است. این خانه ها دارای عناصر چوبی فراوان و کاشی های سفالی سقف هستند. آنها همچنین شامل بسیاری از کارهای نجاری هستند.
 • اروپایی: خانه های به سبک اروپایی دارای سبک معماری هستند که ترکیبی از دو ماده مانند سنگ یا گچ، آجر یا سایدینگ است. آنها یک یا دو طبقه با پنجره ها و درهای بزرگ و ورودی های قوسی شکل هستند.
 • ترکیبات: لازم نیست فقط به یک نوع نمای ساختمان بچسبید. شما می توانید سبک های مختلف را برای طراحی خانه رویایی خود ترکیب کنید. این برای تمام سبک های ارتفاعی قابل اجرا است. ارتفاع می تواند یک طبقه یا دو طبقه و نوع سقف می تواند شیب دار، مسطح یا تراس باشد.

چیزهایی که برای طراحی نمای خانه های ساده باید به خاطر بسپارید

طراحی کم هزینه نمای خانه معمولی با جزئیات معماری ظریف
طراحی کم هزینه نمای خانه معمولی با جزئیات معماری ظریف

قبل از اینکه تصمیم بگیرید نمای ساده خانه را انجام دهید، باید موارد زیر را به خاطر بسپارید:

 • شما می توانید نمای خانه را با قیمتی مقرون به صرفه انجام دهید. طراحی معمولی نمای خانه کم هزینه نیز ، خانه شما را زیبا جلوه می دهد.
 • مهم است که یک طرح معمولی از نمای خانه را به طرح طراحی خانه خود اضافه کنید.
 • طراحی مناسب نمای خانه به تهویه مناسب کمک می کند و همچنین به ظاهر خانه شما می افزاید.

جمع بندی : طراحی نمای ساختمان ساده برای خانه

همه حق دارند در مورد خانه ای زیبا با طراحی منحصر به فرد خیال پردازی کنند. یک خانه جذاب به شما اجازه می دهد تا خاطرات به همان اندازه زیبا خلق کنید. فرقی نمی کند که در یک شهر زندگی می کنید یا یک شهرک. شما فقط لایق بهترین خانه هستید فنسترهای تزئینی و ترکیب رنگ را با هم ترکیب کنید تا طراحی نمای ساختمان ساده برای خانه خود ایجاد کنید. یک نمای قابل توجه همیشه به هزینه قابل توجهی نیاز ندارد.

علاوه بر این، نکته ضروری این است که سبک خود را بیابید. بنابراین، قبل از ملاقات با معمار، تکالیف خود را انجام دهید و بدانید که چه می خواهید.

سوالات متداول

بهترین متریال برای طراحی نمای ساختمان ساده چیست؟

طراحی نمای ساختملان ساده باید با بهترین مواد مانند فلز، بتن، چوب و آجر ساخته شود.

کدام ماده برای طراحی نمای خانه بهتر است؟
برای نمای ساختمان، فلزاتی مانند فولاد تصفیه شده، آلومینیوم، روی، مس، برنج و فولاد کورتن به شدت توصیه می شود.

کدام کاشی برای طراحی نمای خانه بهتر است؟
کاشی‌های شیشه‌ای ساده، منجمد سنگ مرمر، منجمد اونیکس، سنگ مرمر شیشه‌ای و سنگ منجمد بهترین‌ها برای نمای خانه‌ها هستند.

چگونه می توانم طراحی نمای خانه خود را خوب نشان دهم؟
چندین راه برای زیبا جلوه دادن طراحی نمای خانه عبارتند از: افزودن مقداری سبزی و گل، زیبا کردن درب منزل، اضافه کردن مقداری دکور درب ورودی، تمیز کردن ناودان ها و مراقبت از چمن و گیاهان است.

نمای جلوی خانه چیست؟
در ساخت و ساز، نمای جلو، سمتی از ساختمان یا خانه است که رو به خیابان است. نمای جلو معمولاً شامل درب ورودی، پنجره ها و ایوان جلویی است.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه