طراحی ویلای کوهستانی

ساخت و طراحی ویلای کوهستانی در اقلیم سرد

امتیاز دهی

هنگام طراحی ویلای کوهستانی سفارشی، گزینه های زیادی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. اکثر انتخاب های محبوب دقیقاً همان چیزی است که یک ویلای سفارشی را به یک ویلای کوهستانی محبوب تبدیل می کند. رویاپردازان از مناظر زیبای کوهستان الهام گرفته اند و امیدوارند جزئیات مناسبی را در خود جای دهند که به آنها امکان می دهد از همه چیزهایی که مناظر کوهستانی ارائه می دهد لذت ببرند.

آتلیه معماری مسعودیان ، یک سازنده ویلا های کوهستانی لوکس، خدمات استثنایی را به مشتریان خود ارائه می دهد. تیم حرفه ای ما ویلای شما را با ویژگی های طراحی مناسب برنامه ریزی می کند تا از سبک زندگی کوهستانی شما نهایت استفاده را ببرید.

طراحی ویلا کوهستانی خود را با شومینه گرم کنید

کاهش دما در ارتفاعات هوا رقیق می شود و می تواند گرمای کمتری را جذب و حفظ کند. این باعث می شود که یک شومینه برای طراحی ویلا های کوهستانی ضروری باشد. هنگام نصب شومینه در فضای باز یا داخلی یا هر دو از هر ثانیه در هوای خنک کوهستان لذت ببرید.

یک شومینه بزرگ اغلب به عنوان محل تجمع، برای لذت بردن دوستان و خانواده از همراهی یکدیگر استفاده می شود. شومینه ها ظاهری تزئینی دارند، به خانه گرما می بخشند و خانه شما را به یک ویلای کوهستانی ارتقا می دهند.

طراحی شومینه در ویلای کوهستانیقفسه ها را در طراحی ویلای کوهستانی در نظر بگیرید

وقتی بالاخره بعد از یک روز طولانی در مسیر به ویلا رفتید، کفش‌های پیاده‌روی خود را در قفسه بگذارید. بالاخره برای همین است. وقتی از اتاق گلخانه ای استفاده می کنید تا تمام کثیفی را که به چکمه ها، شلوارها و دستانتان می چسبد، تمیز کنید، بقیه ویلای های کوهستانی خود را تمیز نگه دارید.

یک قفسه و کمد همچنین فضای اضافی را برای ذخیره سازی فراهم می کند و به تمام لوازم جانبی مورد علاقه شما در فضای باز اجازه می دهد تا به راحتی در یک منطقه تعیین شده در دسترس باشند.

حیوانات خانگی ما بخشی از زندگی ما هستند. اما، اجازه دهید با آن روبرو شویم، آنها نیز کثیف می شوند. به خصوص اگر آنها را در پیاده روی های مورد علاقه خود بیاورید. در نظر داشته باشید که یک ایستگاه شستشوی حیوانات خانگی را به اتاق خواب خود اضافه کنید تا کثیفی ها در یک مکان و همچنین بقیه ویلای شما تمیز بماند.

طراحی و دیزاین ویلای کوهستانیدر طراحی ویلای کوهستانی از گرمایش از کف استفاده کنید

در حالی که یک شومینه گرمای زیادی را تامین می کند، آنها همچنین نیاز به برنامه ریزی و نگهداری دارند، برای یک روز کامل پایدار نیستند و ممکن است گرما را در کل ویلا انتقال ندهند. گرمایش از کف تابشی کل ویلای کوهستانی شما را از ابتدا گرم نگه می دارد.

گرمایش از کف با نصب حرفه ای از ایجاد نقاط سرد تصادفی جلوگیری می کند و راحتی و تجمل را در سراسر ویلای شما افزایش می دهد. آرامش حمام خود را افزایش دهید، پس از یک پیاده روی طولانی زمانی که وارد اتاق حمام خود می‌شوید، فوراً احساس گرما کنید و در واقع وقتی گرما به سمت بالا می‌تابد، از وقت خود در رختشویی لذت ببرید.

ساخت ویلای کوهستانیدر طراحی نمای ویلای کوهستانی با تپه ها ترکیب شوید

ویلا های کوهستانی دارای عناصر خاکی و روستایی هستند که به مناظر اطراف ادای احترام می کنند. با انتخاب نمای بیرونی مناسب در طراحی ویلای کوهستانی، مطمئن شوید که ویلای سفارشی شما به نظر می رسد و احساس می کند که متعلق به محیط است.

به طور معمول، طراحی نما در یک ویلای کوهستانی شامل چوب، سنگ یا ترکیبی از این دو است. اگر نمی خواهید تمام نمای بیرونی تماماً چوبی یا تماماً سنگی باشد، با استفاده از عناصر مختلف در مناطق خاص، این دو را از هم جدا کنید. به عنوان مثال، یک دودکش سنگی در معرض دیوارها به خوبی با دیوارهای چوبی جفت می شود.

شما گزینه های زیادی برای ساختن ویلای دلخواه خود دارید. با افزودن عناصر بیرونی متناسب با سبک زندگی شما مانند ستون‌ها، تیرها، ایوان‌های پیچیده، پنجره‌های بزرگ، نورگیرها و موارد دیگر خلاق شوید. برای جزئیات منحصربفرد بیشتر برای افزودن به خانه کوهستانی سفارشی خود با سازنده خانه سفارشی خود مشورت کنید.

بازسازی ویلای کوهستانیفضای زندگی در فضای باز ویلای خود را ایجاد کنید

با زندگی در کوهستان، می خواهید بیشترین بهره را از هوای تازه و مناظر زیبا ببرید. به همین دلیل است که باید یک پاسیو بزرگ باز، در اطراف بالکن یا سایر مناطق بسته در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد حتی در باران یا برف زمانی را در خارج از ویلا بگذرانید.

برای راحتی خود لوازم خانگی را در این فضاها بگنجانید. یک یخچال کوچک، یک اجاق گاز، یا یک باربیکیو کامل برای سرگرمی خانواده و دوستان اضافه کنید و آنها را با یک شومینه در فضای باز گرم نگه دارید. فضای زندگی در فضای باز شما باید منطقه ای باشد که بدون توجه به آب و هوا، نمی خواهید آن را ترک کنید.

به یاد داشته باشید که نور مناسب برای فضاهای بیرونی خود را انتخاب کنید. لامپ های مناسب، مهارت طراحی ویلای کوهستانی سفارشی شما را برجسته می کند. نورپردازی و نورافکن زیادی را روی ویژگی‌های برجسته در نظر بگیرید.

فضای باز در طراحی ویلای کوهستانیساخت ویلا کوهستانی سفارشی برای هر خانه دیگری منحصر به فرد است. ویژگی های طراحی ویلای کوهستانی خاص سبک زندگی کوهستانی را بهتر از دیگران تکمیل می کند. با سازنده ویلای سفارشی مناسب در مناطق کوهستانی، راهنمایی تخصصی لازم برای ساخت ویلای سفارشی خود را با تمام مراحل تکمیل زندگی خود دریافت خواهید کرد. با گروه معماری مسعودیان تماس بگیرید تا برنامه ریزی را شروع کنید و موارد ضروری کوهستان را در نظر داشته باشید.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه