loading

۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

Gold Coast Unit interior decorator 3 1 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

آیا فکر می کنید آپارتمان ها نمی توانند زیبا باشند؟ برخی از پروژه های تزئینی مورد علاقه ما در آپارتمان ها بوده اند و بسیاری از آنها بودجه و فضای قابل توجهی ندارند. با این وجود ، تزئین یک آپارتمان به دلیل فضا ، کارایی و محدودیت احتمالی اجاره ، می تواند یک روش متفاوت در مقایسه با خانه های بزرگتر باشد.با توجه به این محدودیت ها ، ما لیستی از ۱۰ نکته تزئینی داخلی را ایجاد کردیم که مطمئناً تأثیر بزرگی در آپارتمان شما خواهد داشت!

Cloudland Body Corporate Painting3 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۱٫ خیاط مقیاس مبلمان

اغلب بزرگترین نگرانی از صاحبخانه و مستاجرها در هنگام تجهیز و تزئین یک آپارتمان. آپارتمان تمایل به کوچکتر از خانه های جدا شده, و بهترین راه برای افزایش حس فضا است که برای انتخاب مبلمان است که مناسب به اندازه اتاق. حتی آپارتمان استودیو می تواند فضاهای دوست داشتنی ، تا زمانی که مبلمان و جمعیت خارج از اتاق.به دنبال مبلمان کوچکتر ، ساده ، با پروفایل هایی که کم به زمین ، معاصر ، ساده و کاربردی هستند.

Kangaroo Pt Unit 03 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۲٫ مناطق عملیاتی را تعیین کنید

اگر یک آپارتمان استودیو یا یکی از ایده های باز دارید که محل زندگی ، ناهار خوری و آشپزخانه در آن ترکیب شده است ، می توانید در یک فضای بزرگتر ، مناطقی تعریف شده را با یک هدف خاص ایجاد کنید.

ترتیب مبلمان شناور با مناطقی که خاص استفاده می کنند ، مانند استراحت ، غذاخوری و سرگرمی. اگرچه یک آپارتمان ممکن است تمام اتاق های یک خانه یک خانواده را نداشته باشد ، اما می توانید با ایجاد فضاهای خرد از کارایی و تطبیق پذیری یک اتاق واحد حداکثر استفاده کنید.

هنگام گروه بندی مبلمان ، دسترسی و گردش ترافیک در اتاق را در ذهن داشته باشید. طراحی مناطقی با پیاده روهای روشن و درها و سالن های بدون مانع.

Gold Coast Unit interior decorator 5 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۳٫ مبدأ منبع چند منظوره

در آپارتمان های کوچکتر ، مهم است که از سود هر اینچ مربع موجود استفاده کنید. برای به حداکثر رساندن استفاده ، مبلمان با طراحی و زیبایی را طراحی کنید که وظیفه مضاعف را به همراه دارد.

یک مبل کشویی می تواند یک اتاق مهمان را در یک آپارتمان یک خوابه ایجاد کند. میزهای عثمانی و قهوه با فضای ذخیره سازی مخفی فضای کمد بیشتری را تأمین می کنند. یک میز ناهار خوری را انتخاب کنید که در صورت لزوم قابل افزایش باشد ، اما در صورت استفاده کوچک نیست.

تعدادی از شرکت های مبلمان در حال ایجاد اقلام چند منظوره هستند که به سمت زندگی در آپارتمان و زندگی شهری ساخته شده اند.

Kangaroo Pt Unit 04 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۴- از طریق ART و فرش های رنگی را رنگ آمیزی کنید

در بعضی از آپارتمان ها ، اجاره دهنده ها نمی توانند دیوارها را نقاشی کنند. ما مشتریان را ترغیب می کنیم تا از هنر برای دور زدن این محدودیت و ایجاد یک طرح آپارتمان که احساس سفارشی و پر رنگ شود استفاده کنند.

علاوه بر هنر ، فرشهای پر جنب و جوش به سرعت رنگ و بافت را به یک واحد آپارتمانی اضافه می کنند. شاید نتوانید کارهای زیادی در مورد کفپوش واقعی انجام دهید ، اما یک فرش با رنگ روشن می تواند کف پوش های غیر جذاب را پنهان کند و یک پاپ رنگ و تازگی به آن بیفزاید.

Rochele Decorating Nursery6 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۵٫ با رفتن به وسعت ، فضای ذخیره را اضافه کنید

بیشتر آپارتمان ها به فضای بیشتری احتیاج دارند. برای رفع این مشکل ، عمودی بروید. به جای استفاده از فضای با ارزش کف کف اتاق خود ، با وسایلی مانند قفسه های شناور و وسایل ذخیره سازی آویز در دیوار ، به فکر پیشرفت خود باشید.

Kangaroo Pt Unit 02 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۶٫ استفاده از گوشه ها

یک راه حل هوشمندانه برای به حداکثر رساندن فضای خانه استفاده بیشتر از گوشه و کنار است.

اغلب اوقات گوشه ها بلا استفاده می شوند ، اما بدون ایجاد فضای زیاد در مناطق اصلی و مرکزی یک آپارتمان ، مکان های با ارزش برای اضافه کردن صندلی ، فضای ذخیره سازی یا جزئیات اضافی طراحی را ایجاد می کنند.

Unit 02 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۷٫ روشنایی لامپ داخلی

بسیاری از آپارتمان ها دارای نورپردازی داخلی ، معمولاً وسایل سرپایی هستند. اگرچه ممکن است قادر به تغییر در ساخته شده در روشنایی نباشید ، می توانید با استفاده از لامپ ها یک مفهوم روشنایی گرم ، دعوت کننده و کاربردی ایجاد کنید.

به جای توجه به آنچه در یک آپارتمان قابل تغییر نیست (مانند لوازم روشنایی) ، مواردی را که می توانید تغییر دهید (مانند لامپ) را بصورت خلاصه و زیبا کنید.

Hanging Lights - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۸- پنجره های خود را با پرده ها دوباره بازبینی کنید

یک آپارتمان ممکن است دارای پنجره های کوچک باشد ، یا خانه های قدیمی و زشت. شاید نتوانید در یک واحد آپارتمان پنجره ها را تعویض کنید اما می توانید با استفاده از پرده ، پرده یا روکش پنجره ظاهر آنها را تغییر دهید.

از پرده ها برای پنهان کردن قاب های پنجره ناخوشایند استفاده کنید. برای بزرگتر شدن پنجره ها و آپارتمان ، پرده ها را از سقف که به کف پوشیده شده آویزان کنید. این تصور را ایجاد می کند که سقف ها بالاتر از حد هستند.

Kenmore Decorating RESHOOT 5 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۹٫ نگه داشتن نور پالت رنگ و روح

اگر آپارتمان شما در فضا کوتاه است ، یک راه خوب برای باز کردن آن و ایجاد آن احساس بزرگتر و بیشتر است ، این است که یک پالت رنگ ساده و نور را ترکیب کنید. اگر فضای فوق العاده کوچک باشد ، یک پالت رنگ خنثی نیز می تواند به خوبی کار کند تا ادامه خطوط بینایی را حفظ کند و از معافیت های بصری جلوگیری کند که می تواند یک واحد را نگاه کند و حتی کوچکتر شود.

Gold Coast Unit interior decorator 3 - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

۱۰٫ از نقاط برجسته استفاده کنید

یکی از ویژگی های عالی بسیاری از آپارتمان ها ، وجود تراس در فضای باز و بالکن است.

استفاده خود را از این فضا به حداکثر برسانید و آن را با برنامه های تزئین خود گنجانید. به دنبال مبلمان با قاب های با دوام و شیک باشید که در مقابل عناصر مقاومت کرده و فضای زندگی شما را گسترش می دهد. این مناطق خارج از منزل مساحت فضای داخلی منازل است که با مبلمان مناسب آنها فوراً متر مربع را به آپارتمان شما اضافه می کنند.

outdoor area decorating - ۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتمان

کوچک زیباست. با کمی هماهنگی و توجه بیشتر ، فضاهای کوچک می توانند فوق العاده جذاب و کاربردی باشند. اگر می خواهید مهندسان رینولب تزئینات برای به حداکثر رساندن فضای آپارتمان شما  اقدام کند ، برای راه اندازی پروژه و مشاوره با ما تماس بگیرید!

دکوراسیوندیزاینطراحی داخلینمای ساختمان

۱۰ نکته برتر در مورد دکوراسیون آپارتماندر مورد دکوراسیون آپارتماندکوراسیون آپارتمانمبلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *