در نمای ساختمان سه طبقه و بیشتر باید چه مواردی رعایت شود؟ از نظر ما مهمترین بخش داشتن یک ساختمان زیبا نمای آن است. ما عملکرد مهمی را در فرآیند ساختمان انجام می دهیم و روش طراحی نمای ساختمان ما مستلزم طیف گسترده ای از استعدادها و تخصص است. بالاخره جلوی ساختمان شماست. اینجا جایی است که مردم اولین برداشت خود را از ظاهر درونی می دهند. ما طراحان پیشرو در طراحی های نماهای جذاب و برنامه ریزی شده ای هستیم که به یک ساختار حس شگفت انگیزی می بخشد. برای ما، نما یکی از جنبه های مهم هر ساخت و ساز است، زیرا ظاهر و احساسی را که می خواهیم در طراحی داخلی منتقل کنیم، ایجاد می کند. ترجیحات و سبک های مشتریان از عوامل بسیار مهمی است که باید برای بقای نما در نظر گرفته شود.

طراحی نمای ساختمان سه طبقه و بیشتر شیک و مد روز

در اولین نگاه به این طرح نمای ساختمان سه طبقه زیبا، متوجه خواهید شد که چقدر عالی انجام شده و توسعه یافته است. خلق کامل از یک ایده بسیار هوشمندانه ترکیبی از کار سیستماتیک و خلاقیت تشکیل شده است. هر کس طراحی معماری منحصر به فردی را که بر این اساس نشان می دهد دوست دارد. ایجاد هر طرح معماری به سبک مدرن نیازمند تلاش مضاعف و درآمد پیشرفته است تا بتوانید جدیدترین طرح ها و دکوراسیون را توسعه و پیاده سازی کنید. تیم طراحی آتلیه معماری مسعودیان تیم بسیار حرفه ای و ماهر خود را دارد که مناسب ترین افراد برای ارائه کلیه خدمات و پیشرفت های پروژه هستند.

طراحی نمای چهار طبقه

نمای زیبا و مجلل ساختمان سه طبقه و بالاتر

وقتی صحبت از بهترین طراحی معماری داخلی به میان می آید، ممکن است یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت کنید. نمای هر سازه ای که از یک کلمه فرانسوی گرفته شده است که به معنای واقعی کلمه به «چهره» ترجمه می شود، نقش مهمی در تثبیت هویت آن ایفا می کند. در حالی که طراحی داخلی در هر پروژه مسکونی مهم است.یک نمای عالی به سادگی برای چشم جذاب نیست. تاثیرات دما و عناصر جوی توسط یک نما که با محصولات مناسب درمان شده محافظت می شود. نماها به ویژه در مناطق شهری با تراکم ساختمان‌های بالا تحت فشار فزاینده‌ای قرار دارند. به دلیل آلودگی هوا و ترافیک سنگین، کرنش‌ها در این مکان‌ها شدیدتر می‌شوند. انتخاب رنگ بیرونی تاثیر قابل توجهی بر تعادل انرژی غلاف خارجی دارد. در واقع، مصالح مناسب می تواند به حفظ سطح حرارتی ساختمان و هزینه های عملیاتی پایین کمک کند.

طراحی نمای ساختمان پنج طبقه

نکاتی برای طراحی نمای ساختمان بیش از سه طبقه

همانطور که در زیر خواهید دید، تعادل عامل اصلی پشت همه انتخاب های طراحی است. اول از همه، شما باید نیازها یا هدف بهترین طراحی داخلی خود و همچنین اعضای خانواده خود را درک کنید. به عنوان مثال، یک خانواده مشترک با اعضای پیر و جوان از نمای بیرونی با پنجره‌های بزرگ که اجازه می‌دهد نور طبیعی زیادی وارد بهترین طراحی داخلی شود، بسیار سود می‌برد. هنگامی که هدف خود را تعیین کردید، انتخاب یک طراحی داخلی ، طراحی داخلی لوکس تبدیل به یک نسیم می شود. پس از تعریف هدف، فاز بعدی در طراحی داخلی ، طراحی داخلی لوکس طراحی بیرونی نما، اطمینان از متقارن بودن طراحی است. در نتیجه، درب اصلی به نقطه کانونی بیرون تبدیل می‌شود و می‌توان پنجره‌ها را در هر طرف اضافه کرد تا ظاهری متقارن ایجاد کند. اشکال بهینه برای این هدف مربع یا مستطیل هستند.
طراحی نمای ساختمان 4 طبقه

بهترین خدمات طراحی داخلی

وقتی نوبت به انتخاب متریال برای طراحی خارجی ، طراحی نما می رسد، گزینه های زیادی را بسته به نوع نما توصیه می کنیم. این مواد نه تنها از نظر ظاهری بی انتها هستند، بلکه به اندازه کافی ظریف و مستحکم هستند تا در آزمون زمان جان سالم به در ببرند – ترکیبی عالی برای طراحی طولانی مدت. رنگ ها در این میان نقش مهمی دارند. برای طراحی نمای بیرونی ، ترکیبی از دو رنگ تیره و روشن ایده آل است. شما سایه سوم را برای تزیینات پنجره انتخاب خواهید کرد تا یک فاکتور شگفت انگیز اضافی ارائه دهد، اما همین رنگ های مورد استفاده می توانند در هر نقطه ای از چرخه رنگ باشند، از ظریف و کم رنگ گرفته تا درخشان و تهاجمی. درب اصلی یا ورودی شاید یکی از مهمترین جنبه های طراحی نما، باشد. همچنین به عنوان پیوندی بین دنیای بیرون و پناهگاه درونی شما عمل می کند که بهترین طراحی داخلی شما در است. جای تعجب نیست که باید چیزی خاص و دوستانه، گرم و دعوت کننده باشد تا مهمانان شما آن را برای مدت طولانی به خاطر بسپارند. درب‌های سفارشی مجستیک این روزها همه ترند هستند و ما می‌توانیم به شما کمک کنیم در طراحی متناسب با سلیقه و ترجیحات شما. درب باید در مرکز طرح کلی قرار گیرد. اولین برداشت نهایی است و اولین برداشت هر بازدیدکننده از درب ورودی شما خواهد بود.

طراحی نمای ساختمان سه طبقه و بزرگتر

سازه، معماری، و همه چیزهایی که باید در نظر گرفته شوند

تزئینات بیرونی نامناسب یا عناصر نامناسب نیز می تواند ارزش یک خانه را کاهش دهد همچنین این امکان وجود دارد که شما نیاز به تعمیر یا جایگزینی موارد موجود داشته باشید. تغییر ابعاد کلی یک سازه معمولاً برای یک بازسازی اساسی ارزشمند است. این را می توان با گسترش خانه به سمت بالا یا خارج به منظور ایجاد تعادل زیباتر، تقارن بیشتر یا جایگزینی انبساط های ضعیف ساخته شده توسط صاحبان قبلی انجام داد. سبک و شخصیت شخصی خود را در نظر بگیرید. آیا سبکی مد روز، معاصر، جسورانه و جسورانه، کلاسیک، معمولی یا مینیمالیستی می خواهید؟

جمع بندی: طراحی نمای ساختمان سه طبقه و بیشتر

اگر برای طراحی نمای ساختمان سه طبقه و بیشتر از آن نیاز به طراح نما دارید می توانید با آتلیه معماری مسعودیان تماس بگیرید. ما در گروه معماری مسعودیان علاوه بر طراحی نما خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهیم که از جمله بازسازی خانه ، طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی و ساخت ویلا در تمام نقاط کشور از جمله در شمال و تهران و … فقط کافیست با ما تماس بگیرید.