طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل

طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل

امتیاز دهی
ایده های دکوراسیون مدرن هتل
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 1

این واقعیت که هتل ها قرار است یک یا دو شب به مردم سرپناه پناه ببخشند ، به معنای این نیست که آنها نیازی به خانه بودن و راحتی ندارند. طراحی داخلی هتل برای اینکه هر مهمان احساس استقبال کند بسیار مهم است.صاحبان هتل به بهترین وجه اهمیت اسکان با کیفیت را می دانند و از اولین قدم که میهمانان در فضای داخلی هتل استفاده می کنند اطمینان دارند.

برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین بازسازی خانه ، آپارتمان و بازسازی ساختمان به گروه مهندسی معماری مسعودیان تماس بگیرید.

از ایجاد یک طراحی پذیرای لابی هتل تا اطمینان از چیدمان راحت اتاق هتل ، هدف از تبدیل این هتل به یک خانه موقت است.این اولین علامت این است که شما به مکانی استقبال رسیده اید که نیازهای شما را درک می کند ، حتی اگر فقط یک تعطیلات کوتاه در آنجا بگذرانید.

بیایید نمونه هایی از طراحی داخلی عالی هتل را بررسی کنیم

در هتلی با دکوراسیون ، احساس راحتی در خانه خواهید داشت ، که تنها اثبات می کند طراحی داخلی هتل در واقع چقدر دشوار است.برخلاف بیشتر مشاغل ، هتل ها تقریباً کاملاً به زیبایی شناسی متکی هستند. به همین دلیل است که هر طراح داخلی باید ترفندهای زیر را بداند:

یک لابی همه کاره

یک لابی همه کاره
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 2

لابی اولین تماس مشتری با هتل شما است و شما باید آن را تا حد امکان خیره کننده و چشم نواز کنید. عظیم بروید و مهمانان خود را با یک دهلیز قدرتمند تحت تأثیر قرار دهید که می تواند در هر زمان و به هر منظور مورد استفاده قرار گیرد.یک لابی فضایی چالش برانگیز برای تزئین است زیرا قرار است انواع مختلفی از مهمانان را در خود جای دهد و این مجبور است که هم محلی و هم خصوصی و هم برای فضای صندلی ، استراحت یا حتی کار را ارائه دهد.

شما می توانید از همه ایده های خلاقانه خود مانند آبشارها ، گیاهان ، کافه های اصلی یا هر آنچه فکر می کنید می تواند به میهمانان شما القا کند زمان بیشتری را در لابی بگذرانند استفاده کنید. در یک لابی هتل مدرن ، میهمانان انتظار کیفیت ، راحتی و زیبایی را دارند.

چراغ های هنری مضاعف

چراغ های هنری مضاعف
چراغ های هنری مضاعف

اکثر طراحان هتل به هنرهای تجسمی توجه می کنند ، و این کاملاً قابل درک است که دانستن اینکه شاهکارها توجه را جلب می کنند و به همین دلیل برای پذیرایی مدرن از هتل عالی هستند.نورپردازی معمولاً تأثیر بسزایی دارد. به همین دلیل است که ما اغلب لابی هایی با لوسترهای بیش از حد و نفس گیر می بینیم که هم به ظاهر شگفت انگیز و هم از نورپردازی جوی کمک می کنند. نورپردازی اغلب یک جنبه مهم در طراحی ورودی هتل است.

برخی از چشمگیرترین راه حلها ، آویزهای گوشه ای متعدد در ارتفاعات مختلف ، میزهای جانبی مجسمه ای و لوسترهای سربار کریستال سنگی است. اینها اغلب با فضای داخلی هتل 5 ستاره در ارتباط هستند.

الگوهای را با رنگ و بافت جایگزین کنید

الگوهای را با رنگ و بافت جایگزین کنید
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 3

این کار را حداقل تا حدی هنگام کار با طرح لابی هتل انجام دهید. الگوهای دقیقا مدرن ترین انتخاب شما نیستند ، و خیلی بهتر است که از آنها دور شوید و روی بافت های بازیگوش تمرکز کنید.رنگ های جسورانه ایده های محبوب طراحی هتل هستند. رنگ قادر است یک فضا را روشن کند و لابی را به مراتب جالب تر از آنچه در الگوهای سنتی به سبک انگلیسی به نظر می رسد ، باشد.اگر شما یک هتل معاصر را طراحی می کنید ، ایده های قدیمی هتل را جایگزین کنید و کاری را انجام دهید که مشتریان را تحت تأثیر قرار دهد و آنها را ترغیب کنید تا دوباره برگردند.

اتاق ها

اتاق ها
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 4

بدیهی است که طراحی اتاق هتل از همه مهمتر است ، زیرا در اتاقی است که قرار است یک مهمان در خانه ، عاری از نگرانی و احساس راحتی در خانه خود ، احساس کند.

فضای داخلی اتاق هتل می تواند ساده یا پیچیده باشد. این به جریان سبک کلی شما بستگی دارد. به خاطر داشته باشید که حتی در صورت موفق شدن می توانند مهمان را خوشحال کنند و باعث شوند که او از او استقبال کند ، حتی طرح های ساده رنگ نیز می توانند لوکس به نظر برسند.

نگاه متعادل و هماهنگ

نگاه متعادل و هماهنگ
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 5

یک هتل عالی مربوط به لابی یا اتاق ها نمی باشد – این مربوط به همه چیزهایی است که می تواند ارائه دهد! ایده های دکوراسیون هتل به سمت یک ارتباط متعادل و بصری بین اتاق های مختلف کار می کند و به همین ترتیب می توان با رنگ ها ، سایه ها و بافت های مشابه به دست آورد.

قرار گیری درست پریز برق

قرار گیری در ست پریز برق
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 6

اگر یک مورد وجود دارد که همه میهمانان هتل آزار دهند ، این نادرست قرار دادن پریز برق است. آیا هرگز اتفاق افتاده است که برای شارژ تلفن خود مجبور به تعویض مبلمان هستید؟در حقیقت ، این یکی از موارد ظاهرا بی اهمیت است که مردم همیشه به یاد می آورند ، و می تواند به عنوان دلیلی برای انتخاب رقیب شما باشد.

در نتیجه ، برنامه ها و چیدمان های اتاق هتل باید عملی و کاملاً فکری باشد.قبل از تهیه اتاق ، در نظر بگیرید که مسافران به وسیله وسایل فنی مجهز شده اند و باید به اندازه کافی پریز برق را در مکان های مناسب و به راحتی در دسترس قرار دهید.امروزه این کار بسیار آسان است: رسانه ها معمولاً با وسایل روشنایی در کنار تختخواب ترکیب می شوند ، به این معنی که میهمان برای ارسال پیامک یا پاسخ دادن به تماس مجبور نیستید از خواب برخیزید. او ممکن است همینطور روی تخت تکیه دهد و در هنگام شارژ از دستگاه استفاده کند. یک طرح کامل چیدمان اتاق هتل باید هم کاربردی و هم زیبایی شناسی باشد.

طبقه

طبقه
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 7

فرش ها کاملاً از سبک نیستند ، اما بسیاری از هتل ها هنوز هم با آنها گیر کرده اند. به عنوان یک هتل ، چه چیزی باعث می شود فکر کنید که اگر یک خانه در خانه خود نداشته باشید ، مردم می توانند در اتاق مهمان خود فرش بخواهند؟ به منظور جلب رضایت میهمانان با دکوراسیون هتل مدرن ، مفاهیم طراحی مدرن هتل روندهای فعلی را در نظر می گیرند.به جای ویژگی های طراحی منسوخ مانند فرش ، باید به طبقه های چوبی مدرن بروید و تراشه های عایق پایدار و مناسب برای هر شرایطی داشته باشید.

این یک راه حل برنده است ، زیرا بر خلاف برخورد با کثیفی از زیر فرش هایی که برای تمیز کردن سنین طول می کشد ، نگهداری از چنین کفپوشی آسان ، بدون صدا و ارزان است. با از بین بردن ایده های منسوخ ، اتاقهای هتل زیبا و مدرن ایجاد خواهید کرد.غرور و آینه های دیواری روشن ضروری است

حتی وقتی فکر می کنید به هدف نورپردازی مناسب اتاق رسیده اید ، باید به خاطر داشته باشید که در یک اتاق خواب هتل مدرن ، در مناطق خاصی از اتاق ، مهمان ها به نورپردازی خاصی نیاز دارند.از این گذشته ، چراغها فقط ابزارهای تزئینی نیستند که یک فضای دنج را بوجود می آورند – آنها ابزاری هستند که به هدف دیدن چیزی به درستی خدمت می کنند.پس از غرور اجباری ، آینه بزرگی را با نور مناسب در بالای آن آویزان کنید. میهمانان هتل همیشه در جایی عجله می کنند و به مکانی احتیاج دارند که بدون آنکه بخواهند تلاش کنند خود را در یک آینه کم نور ببینند ، بتوانند در آن بنشینند و آماده شوند.

دیوارها

دیوارها
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 8

بیایید دوباره یادآوری کنیم: ظاهر عالی به معنای جهان به هتل شماست! طراحی دیوار هتل مکان مناسبی برای شروع است. این امر به این دلیل است که دیوارها به ایجاد جو و توهم فضای در یک اتاق کمک می کنند.اول از همه ، آنها باید از سقف تیره تر و سبک تر از کف باشند (این باعث می شود اتاق بزرگتر و شاداب تر شود). شما باید از رنگ هایی با کیفیت عالی استفاده کنید که صدمه دیدن آن دشوار است اما حفظ آن بسیار آسان است. این سرمایه گذاری است که نباید در مورد آن دو بار فکر کنید.

نقش تعادل

نقش تعادل
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 9

هر اصل توازن که می توانید در طراحی داخلی مهمان نوازی به موارد (متقارن ، نامتقارن یا شعاعی) فکر کنید. دکوراسیون اتاق هتل به سبک بستگی دارد (اتاق های مدرن با قرارگیری نامتقارن به خوبی به نظر می رسند) و باید به توزیع وزن بصری در اتاق های شما اشاره داشته باشد.نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که تعادل فقط مربوط به نقاط مرکزی نیست بلکه در تمام شکل ها و تزئینات مبلمان گسترش می یابد.

اتاق ها را مجلل کنید

اتاق ها را مجلل کنید
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 10

ایجاد میهمانان هتل در خانه ، یک روند نسبتاً جدید و جایگزین در طراحی داخلی است ، اما احساس قدیمی و خوب “فوق العاده ویژه” از بودن در مکانی بهتر از خانه هنوز تاج و تخت را دارد. میهمانان عاشق فضای داخلی هتل 5 ستاره هستند.تجملات ، به همان اندازه که ممکن است وجود داشته باشد ، مدت ها در خاطرات مردم باقی می ماند و همیشه آرزو می کنند که به آن مکان بازگردند که باعث می شود احساس ویژه ای به آنها دست دهند.

جنبه خوب این فرایند این است که لوکس بودن درمورد لوسترهای بیش از حد نیست و هنر گران است – تمرکز آن یک راحتی است ، به این معنی که یک زن و شوهر بالش بزرگ و نرم می توانند همان تأثیر را در طراحی اتاق هتل داشته باشند.پارچه ها نیز از این جنبه به حساب می آیند ، بنابراین مطمئن شوید که پتو ، فرش ، و اثاثه یا لوازم داخلی خود را در واقع شبیه به “طرف خوب زندگی” است.

عناصر کانونی

عناصر کانونی
طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون مدرن هتل 11

در طراحی مدرن هتل ، هر اتاق باید حداقل یک عنصر اصلی داشته باشد که توجه را به خود جلب می کند. این می تواند یک قطعه از مجموعه هنری ارزشمند هتل ، شومینه دنج یا یک فناوری بسیار مدرن از فناوری باشد.عناصر کانونی اتاقهایی با روح خود را فراهم می کند و به بازدید کننده اطلاع می دهد که داستانی در پشت اتاق طراحی شده است و از او الهام می گیرند تا دریابد که آن داستان چیست.

فضای مشترک طراحی داخلی و ایده های دکوراسیون داخلی مدرن هتل 

جنبه اجباری هتل های مدرن این است که فضای مهمان ها را برای معاشرت و گذراندن وقت خود در خارج از اتاق هایشان فراهم کند ، برخلاف رویه سنتی فراموش کردن آنها هنگام ورود به آسانسور.فضای داخلی هتل شامل مناطق مشترکی مانند لابی ، بار یا سالن است. هیچ اتفاقی به اندازه اتاق گرم و پذیرایی وجود ندارد که به آن اختصاص داده شود. به عنوان یک طراح ، این فضایی است که شما می توانید یک موضوع خاص را معرفی کنید یا آثار هنری را که نمی توانید در هر جای دیگری جای دهید قرار دهید.

با توجه به اینکه قرار است ارتباطات را ارتقا بخشد ، این اتاق می تواند رنگ های جسورانه تری ، انواع صندلی های دنج ، میله های سلف سرویس یا نوک صبحانه و بازی های جالب را تحمل کند که می تواند منجر به دوستی های ماندگار شود.تهیه اسکان اساسی که در گذشته به آن عادت داشتیم ، متشکل از یک اتاق با یک تختخواب ، کمد و یک میز کوچک با اتاقهایی با امکانات مدرن جایگزین شده است.

لیست امکانات مدرن هر ساله بزرگتر و بزرگتر می شود و به نظر می رسد کافی نیست هتل را خیره کننده جلوه دهد. در واقع ، این کافی نیست. هتلی بدون طراحی داخلی خوب هیچ کاری نیست.طراحی اتاق های پنج ستاره هتل ، تجربه ای با کیفیت و عالی را در اختیار میهمانان قرار می دهد. در نتیجه ، هتل های پیشرو همیشه بهترین ها را برای فضای داخلی خود می خواهند و آنها برای طراحی دکوراسیون داخلی خود از شرکت های طراحی داخلی درجه یک استخدام می کنند: لابی ، اتاق ها ، حمام ها و رستوران ها.

خدمات آتلیه معماری مسعودیان

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه