بازسازی ساختمان ، معماری داخلی

ما از پروژه های کوچک تا بزرگ صفر تا صد بازسازی و دکوراسیون داخلی را بدور از مقیاس آن از طراحی تا پیاده سازی واجرای کامل برای شما انجام می دهیم و البته همیشه سعی می کنیم بنابه بودجه و اقتصادی ترین هزینه برای شما آن را اجرا کنیم.

طراحی داخلی – دکوراسیون داخلی

آدرس دفتر و کارخانه
VIOLET

ارتباط با ما

مهندسان آتلیه معماری مسعودیان با برند ویولت

  • آدرس دفترتهران ملاصدرا خیابان خوارزمی مجتمع ملاصدرا
  • کارخانهکرج، 45 متری گلشهر
  • تماس۸۸۰۳۳۶۵۸ - ۰۲۱-۸۸۰۳۷۵۰۰
چرا آتلیه معماری مسعودیان؟درباره ما
about us
نظارت دقیق بر پروژه و پشتیبانی خدمات
ویولت

درباره آتلیه معماری مسعودیان

برند ویولت

گروه مهندسان آتلیه معماری مسعودیان با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجراء بر اساس اصول معماری و طراحی داخلی منازل در حدود 15 سال تجربه کاری در ایران و کشورهای همسایه

VIOLET

لابراتوار تخصصی

بازسازی ساختمان معماری داخلی

پس از احداث هر بنایی تعمیر و نگهداری آن تاثیر بسزایی در عمر ساختمان و پیشگیری از وقوع حوادث یا هزینه های سنگین خواهد داشت که این امر می بایست بصورت ماهانه یا سالانه توسط متخصصین و مهندسین رشته ساختمان انجام پذیرد.در ادامه مراحل تقریبی بازسازی ساختمان را با هم مرور خواهیم کرد.

10 ویژگی برتر کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا بعد
before قبل

فرایند متخصصان

اما این سبک از بازسازی سریع شات به ریاست مسعودیان انجام می شود.

I

دکوراسیون منزل

در اجرای دکوراسیون داخلی منزل شامل تمامی اجزای داخلی یک ساختمان از قبیل دکوراسیون اتاق خواب ، دکوراسیون نشیمن و پذیرایی، دکوراسیون آشپزخانه ، دکوراسیون اتاق کودک ،  و دکوراسیون سرویس و حمام می‌باشد.

II

دکوراسیون تجاری

همانطور که می دانیم در یک فضای داخلی از المان های مختلفی از قبیل نور،رنگ،حجم،بافت و… استفاده می شود،چگونگی ترکیب و بکارگیری این عناصر در کنار هم اختلاف کاربری ها را به ما نشان می دهد.

III

طراحی دفتر کار

بسیاری از ما روزانه ساعت های مدیدی را خارج از منزل می گذرانیم ، محل کار هر فرد خانه دوم او بحساب می آید محیط کار استاندارد و کاربر پسند دغدغه مدیران شرکت ها و صد البته معماران و طراحان دکوراسیون داخلی می باشد

ما چه کارهایی می توانیم انجام برسانیم چنانچه مایل هستیدبرای بازسازی ساختمان ، طراحی و پیاده سازی دکوراسیون داخلی یا معماری داخلی منزل یا محل کسب و کار را تغیییر دهید و یا از ابتدا طراحی کنید،فقط کافیست بگویید چه دوست دارید؟ چه می خواهید؟ چه رنگی را دوست دارید ؟ و البته ما هم به شما بسیار کمک می کنیم، طراحی و پیاده سازی به عهده ماست ، تیم های تخصصی ما از طراحی تا اجرا به عهده ما خواهد بود.نگران نباشید، ما با شما در تعامل هستیم ما سعی خواهیم کرد بهترین قیمت را با بیشترین کیفیت را به شما پیشنهاد دهیم، در تلاش خواهیم بود مجموعه از فعالیت ها را با بهترین کیفیت البته اقتصادی ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.
man process
مهندس مسعودیان
Architect
My new kitchen is a dream come true and everything I hoped for. Pat and the rest of the crew were most helpful every step of the way to bring my dream to reality.
image
Rose Carnavel
House wife
Even though I felt job was small, it was obvious that your company takes great pride in detail of the finished work. I would say that you exceeded my expectations.
image
Mike Growner
Gardener
cta icon

قبل از اجرای پروژه های خود

با کارشناسان آتلیه معماری مسعودیان مشورت رایگان انجام دهید

Posts

آخرین اخبار

بروز رسانی های اخیر

logo4
logo4
logo3
logo3
logo2
logo2
logo5
logo5
logo1
logo1