طراحی فضای بیرون ویلا

طراحی بیرونی ویلا مدرن و شیک + عکس

امتیاز دهی

طراحی بیرونی ویلا مدرن و شیک را بر چه اساسی باید انجام داد؟ انجام یک تجزیه و تحلیل منظر که این عوامل و عوامل دیگر را در نظر می گیرد اولین گام مهم در برنامه ریزی طراحی فضای بیرونی ویلا است. با در نظر گرفتن درختان، گیاهان، شیب ها، پاسیوها و سایر ویژگی های موجود، نقشه حیاط را تهیه می کنیم. درختچه‌های بلندتر باید در قلب یک جزیره قرار داشته باشند و گیاهان کوتاه‌تر آن‌ها را احاطه کنند. هنگام انتخاب گیاهان چند ساله برای طراحی منظره ویلا، به دنبال ترکیبی از شکوفه های باشکوه و شاخ و برگ های جذاب باشید.

ما گیاهان را در حاشیه طراحی منظر ویلا در حالی که هنوز در گلدان خود هستند نصب می کنیم تا بررسی کنیم که چگونه به نظر می رسند. به خاطر داشته باشید که آنها رشد خواهند کرد و پر خواهند شد. بررسی کنید که آیا فضای کافی بین آنها وجود دارد یا خیر. مشابه این خدمات طراحی منظره لوکس، درختان و درختچه های موجود ممکن است ساختاری ایجاد کنند و به عنوان لنگر در باغ عمل کنند. گیاهان همیشه سبز پس از مرگ یکساله ها و خاموش شدن گیاهان چند ساله به باغ رنگ و بافت می بخشند. به یاد داشته باشید که آنها گسترش می یابند و پر می شوند. مطمئن شوید که فضای کافی بین آنها وجود دارد.

طراحی بیرونی ویلا مدرن و شیک

درختان نه تنها به فضا و منابع کافی نیاز دارند، بلکه اگر خیلی نزدیک به هم کاشته شوند می توانند برای ساختمان ها و پیاده روها نیز خطرناک باشند. درختان و درختچه های بزرگ می توانند گیاهان دیگر را تحت الشعاع قرار دهند، بنابراین مانند طراحی منظره لوکس، به اندازه و موقعیت درختان و درختچه های خود فکر کنید. ما در نظر می گیریم که چگونه مسیرهایی برای طراحی منظره لوکس گذاشته شده است. ممکن است در مکان های پر رفت و آمد به یک جاده مستقیم و عریض نیاز باشد. مسیرهای کم تردد نباید عریض تر از یک مسیر پیاده روی باشند و باید بتوانند به راحتی از بپیچند. در این طراحی منظره مدرن لوکس، ما حیاط، اتاق ها و خانه را برای استفاده حداکثری از آن در نظر می گیریم.

طراحی بیرونی ویلا مدرن و شیک

طراحی بیرونی خلاق برای ویلا

ترکیبی از یک فواره بسیار زیبا و طراحی شگفت انگیز برای آب نماهای مختلف و آبشارهای دست ساز، چیزی است که این طراحی منظره را به زیبایی انجام می دهد. مجموعه ای از گیاهان طبیعی، درختان و چمن به طرز خلاقانه ای چیده شده و در محوطه کامل منظره نصب شده است. به حداکثر رساندن فضاها برای طراحی کامل منظره یکی از عوامل اصلی است که تیم کامل آن را به خوبی در اولویت قرار داده است که با موفقیت منجر به طراحی منظر بسیار خلاقانه و هنرمندانه می شود.

نمای بیرونی ویلا

مراحل کار برای طراحی بیرونی موفق

  • توسعه و تحویل نقشه های کامل
  • توسعه و ارائه طراحی معماری و بیرونی
  • انتخاب متریال نمای بیرونی و محوطه سازی
  • نظارت بر کل کار انجام شده.

برنامه ریزی فضا و چیدمان شماتیک

اینها مستقیماً از خلاصه طراحی گرفته شده اند. طراحی باغ ویلا مستلزم سازماندهی وسیعی از ناحیه است. به تحرک افراد و اشیاء از طریق باغ مربوط می شود. همچنین بسته به ترجیحات مشتری، شرایط مختلفی را در نظر می گیرد. می‌توانید نیمکت‌های ساخته‌شده یا دیگر صندلی‌های قابل تنظیم را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید مکان‌های معمولی را در اطراف اجزای آب خود قرار دهید، مانند یک تاقچه عریض که به عنوان دیوار صندلی عمل می‌کند. ترسیم یک پلان به شما امکان می دهد مناطقی را برای کارهای جداگانه تعیین کنید، مانند مکان های استراحت، ناهار خوری، و مکان های نشیمن. از آنها برای تفریح ​​خانوادگی استفاده کنید یا آنها را به عنوان سرگرمی مهمانی تزئین کنید.

طراحی فضای بیرون ویلا

استخر در چشم انداز شما در طراحی بیرونی ویلا

استخر یک موضوع سلیقه شخصی است. این یک جزء ضروری در طراحی بیرونی ویلا است. اجزای آب، ویژگی های آتش، و صندلی های نوار نیز می توانند در طراحی گنجانده شوند.

چیدمان فضای بیرونی ویلا

برای این طراحی ما ارزیابی می کنیم که چگونه نور خورشید، سایه، باد، زهکشی، در دسترس بودن آب و الگوهای ترافیکی پا بر روی رشد باغ و همچنین تعادل چمن، درختچه ها، گل ها و سبزیجات تأثیر می گذارد. اگر از قبل برنامه ریزی کنید، می دانید که کدام نوع را برای حیاط خود انتخاب کنید. گیاهان بومی راهی کم هزینه و از نظر زیست محیطی برای چیدمان حیاط شما هستند. از آنجایی که آنها به محیط اطراف خود عادت دارند، نیاز به آبیاری، کود دهی و مراقبت کلی کمتری دارند. به راحتی می‌توانید گیاهانی را بخرید که در فروشگاه فوق‌العاده به نظر می‌رسند، اما بعداً متوجه می‌شوید که برای محیط شما مناسب نیستند.

ما ارزیابی می‌کنیم که چگونه نور خورشید، سایه، باد، زهکشی، در دسترس بودن آب، و الگوهای ترافیکی پایی بر نحوه رشد باغ و همچنین تعادل چمن، درختچه‌ها، گل‌ها و سبزیجات برای این کار مشاوره طراحی منظره لوکس تأثیر می‌گذارند. این مسیرها ممکن است آجری یا سنگی معتبر باشند یا فقط شلوغ ترین مسیرها باشند. برای ایجاد چنین ویلایی، موارد زیر را در نظر بگیرید: آیا مکانی مورد علاقه برای بازی بچه ها یا سگ ها وجود دارد؟ هنگام تصمیم گیری در مورد مکان، باغ گل را در نزدیکی چمن خود قرار دهید تا بین ویلا و حیاط تغییر ایجاد کنید. ما طرح مسیرها را در طراحی منظره برتر بررسی می کنیم.

آخرین نوشته ها

تماس با آتلیه معماری مسعودیان

تلفن ثابت

88211892 - 021

ایمیل

info@msdarchitect.com

آدرس

تهران، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، مجتمع خوارزمی

امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.
امیر حسین مسعودیان
امیر حسین مسعودیان
مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه