11 نکته در مورد دکوراسیون و تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری | رینولب
loading

۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

decorate with curtains the office room 1 - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

این روزها به نظر می رسد همه یک دفتر خانه و یا شرکت دارند. این که چه همه ما سخت تر کار کنیم ، باید تلاش کنیم تا این فضای دکوراسیون اداری تا حد امکان تولید و کارآمد شود. البته ، ما نمی توانیم سبک را نادیده بگیریم. بیاموزید که چگونه در یک دکوراسیون زیبا و جذاب با این دو عنصر اوخت بگیرید و چگونه می توانید از آنچه که قبلاً در خانه خود دارید استفاده کنید.

office baskets to store things scaled - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

ذخیره و ساماندهی هر آنچه که در خانه خود نیاز دارید بسیار ساده تر است این است که شما از سبد یا صندوق استفاده می کنید. وسایل را گروه بندی کرده و به جای اینکه به طور تصادفی روی میز کار خود قرار دهید ، آنها را جمع کنید.

با یک فرش منطقه گرما اضافه کنید.

warm striped area rug for office - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

این قابل درک است که بخواهید دکوراسیون دفتر کار و یا اداره شما حرفه ای و حتی هوشیار به نظر برسد اما باید جذاب و راحت باشد. شما می توانید این کار را با استفاده از یک فرش منطقه زیبا انجام دهید ، ترجیحا از نمونه ای که طراحی یا الگوی جالبی نیز دارد.

با پرده ها تزئین کنید.

decorate with curtains the office room - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

نور طبیعی در یک دکوراسیون اداری بسیار مهم است ، بنابراین ، حتی اگر بیشتر اوقات پنجره ها را باز نکنید ، می توانید از پرده ها نیز استفاده کنید تا فضای اتاق پذیرایی بیشتری داشته باشد. آنها همچنین می توانند منبع رنگی اتاق باشند.

برای میز خود یک رنگ جسورانه انتخاب کنید.

red desk color scaled - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

بیشتر میزها معمولاً به نوعی سفید ، سیاه یا خنثی هستند و این خوب است اما اگر می خواهید شخصیتی به شخصیت خود بیافزایید ، آنرا با رنگ جسورانه مانند قرمز ، آبی یا سبز رنگ کنید.

پرونده های خود را سازماندهی کنید.

keep your files organized - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

مهم است که یک دکوراسیون دفتر کار شرکت شما تمیز و منظم به نظر برسد و اگر در همه میز خود کاغذ داشته باشید ، اتفاق نمی افتد. همه آنها را در قفسه ها سامان دهید.

بگذارید در فضای باز باشد.

find inspiration in nature - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

وقتی احساس می کنید در یک اتاق تاریک به دام می افتید ، واقعاً مولد نخواهید بود و می توانید احساس نسیم و شادمانی را که در بیرون از شما انتظار دارند ، احساس کنید. بگذارید فضای بیرون از منزل از طریق پنجره های بزرگ یا دیوارهای شیشه ای حل شود تا مشکل حل شود.

دیوارها را با رنگی پر جنب و جوش رنگ کنید.

vibrant office color room office - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

از آنجا که دفتر نوع فضایی نیست که نیاز به فضای دنج و آرامش بخش بیشتری دارد ، بلکه نوع اتاق نیاز به انرژی شماست ، باید دیوارها را به رنگی پر جنب و جوش بکشید. همچنین می توانید رنگ های دیگری را در جای دیگر اتاق درج کنید.

یک اتاق سفید همیشه تمیز به نظر می رسد.

white room design organized office area - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

اتاقی که دارای دیوارهای سفید ، مبلمان و دکوراسیون روشن و شفاف باشد ، حتی اگر این طور نباشد ، همیشه تمیز و تازه به نظر می رسد. از این استراتژی برای دفتر خانه خود استفاده کنید.

وسایل روشنایی جالب.

lighting fixtures over the table interesting design - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

هر اتاق نیاز به یک کانون و در مورد دفتر خانه شما دارد که می تواند لامپ سقف باشد. شما می توانید یک نور آویز بسیار جالب یا حتی لوستر انتخاب کنید اما آن را بیش از حد تزئین شده و پر زرق و برق نکنید.

چیزها را در دسترس نگه دارید.

wall office design scaled - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

قفسه های باز برای سازماندهی و ذخیره کلیه وسایل و وسایل اداری بسیار عالی است. آنها همه در دسترس هستند و شما لازم نیست که کشوها را باز کنید و برای چیزهایی که نیاز دارید حفر کنید. درست در جلو
از تو.

از دیوارها استفاده کنید.

home office wal calendar - ۱۱ نکته در مورد تزئینات اداری برای افزایش بهره‌وری شما

از بیشترین دیوارها در دفتر خانه خود استفاده کنید. از آنها برای آویزان کردن و نمایش موارد شخصی مانند عکس ، برنامه ، تقویم و غیره استفاده کنید و میز هم ریخته خود را آزاد کنید. همچنین می توانید از آنها برای شخصی سازی فضا کمی استفاده کنید.

 

دکوراسیوندیزاینطراحی داخلینمای ساختمان

دکوراسیون اداریدکوراسیون دفتر خانهدکوراسیون دفتر کارعناصر اصلی دکوراسیون کلاسیک داخلی

مهندسان رینولبAuthor posts

ما از پروژه های کوچک تا بزرگ صفر تا صد بازسازی ساختمان ، طراحی داخلی ، طراحی نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی را بدور از مقیاس آن از طراحی تا پیاده سازی واجرای کامل برای شما انجام می دهیم و البته همیشه سعی می کنیم بنابه بودجه و اقتصادی ترین هزینه برای شما آن را اجرا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *