بیش از ۱۵ طراحی داخلی برای سال ۲۰۲۱


طراحی داخلی سال 2021

۲۰۲۱ به سرعت در حال نزدیک شدن است و این بدان معنی است که روند طراحی جدید در افق وجود دارد! یک سال جدید به معنای شروع تازه ای نه فقط برای سوزاندن کالری های تعطیل ، بلکه زمان مناسب برای تجدید زندگی در خانه است. اگر سعی می کنید بفهمید که در سال آینده با خانه خود چه کار کنید ، در اینجا چند مورد ذکر شده است که شرکت مجموعه طراحی داخلی معتقد است طی سال آینده راه خود را به خانه های مصرفی خواهد رساند.

رنگ های خنثی

در سال آینده رنگ های خنثی بار دیگر ظاهر می شود. چه می توانیم بگوییم؟ خنثی ها با سایه های بسیار کلاسیک و بی نظیری روبرو هستند و مهمتر از همه ، آنها فوق العاده شلوغ نیستند اگر فکر می کنید ، “بزرگ! خنثیات بسیار واضح هستند ، “بنابراین به چند دلیل اشتباه می کنید. رنگهای خنثی سفیدپوست هایی با جنبه های سرد یا گرم هستند. ما در درجه اول به سایه های خاکستری و بژ نگاه می کنیم.

پیش بینی ما برای سال ۲۰۲۰ شاهد ایجاد نوترول های گرم است ، در حالی که نوتال های خنک در پس زمینه فرو می روند. قدرت تزئینات خنثی را هم دست کم نگیرید. این یک انتخاب عالی برای دیوارهای شما خواهد بود ، اما آنها همچنین گزینه های خوبی برای مبلمان از جمله مبل و تخت خواب هستند. مشاوران جمع آوری شده طراحی داخلی می توانند به شما کمک کنند چگونگی انجام خنثی کردن راه صحیح را پیدا کنید.رنگ های مخملی در طراحی

مخمل ممکن است فنجان چای همه نباشد ، اما در سال ۲۰۲۰ به نظر می رسد داغ و مرسوم است. این ترکیب عالی لوکس و راحتی است. وقتی بیشتر افراد به مخمل فکر می کنند ، اغلب در مورد اثاثه یا لوازم داخلی مخملی مخملی قرمز قدیمی در سال فکر می کنند. امسال و بعد از آن ، شرکت های طراحی داخلی در حال انتخاب شیرین عمیق در گزینه های طراحی مخملی ، به خصوص برای مبل ها هستند. گزینه های رنگی ما گسترده تر از همیشه است. ما در حال صحبت کردن بلوزهای پر جنب و جوش ، سنجاقها ، نارنجی سوخته و سایه های تاپه هستیم. امکانات مبلمان مخملی در سال ۲۰۲۰ بی پایان است.

BLACK AND WHITE Interior

طراحی داخلی و سیاه و سفید

سیاه و سفید آغاز و پایان طیف رنگ است. آنها به معنای واقعی کلمه نمی توانند یک تضاد واضح بین رنگ ها باشند ، اما درگیری بین نور و تاریکی هدیه ای از خدایان طراحی داخلی است. میلیون ها روش برای ترکیب این روند ین و یانگ در دکوراسیون منزل شما وجود دارد. صندلی ها و مبل های سیاه ، بالش های پرتاب سفید ، چاپ شورون ، سنگ مرمر سیاه و سفید – تعداد زیادی پارچه و الگوی متنوع وجود دارد که با این دو رنگ ازدواج می کند. در سال ۲۰۲۰ ، طراحان داخلی می توانند به دنبال امکانات بی پایان دکوراسیون منزل باشند که این روند سیاه و سفید را ارائه می دهد.

موارد ژئومتریک

الگوهای هندسی سالهاست که روند صعودی داشته اند ، به حدی که می توانید هر مکان و هر مکانی با الگوی هندسی پیدا کنید. تنها مشکلی که الگوهای هندسی آنقدر پرطرفدار است ، این است که روی همه چیز – فنجان ، نوت بوک ، کاغذ دیواری ، نیمکت ، تختخواب ، هنر ، کف ، وسایل روشنایی و سایر دکوراسیون ها قرار دارد. زیاده روی کردن آن بسیار آسان است ، اما انتظار ندارید که به زودی طرح های هندسی از بین بروند.

به همین دلیل سال ۲۰۲۰ همه چیز در مورد تعادل هندسی است. هنوز هم می توانید با الگوهای هندسی جسورانه و پر جنب و جوش اظهاراتی را بیان کنید. با الگوی کلاسیک یا معاصر بیشتر با صندلی و پرتاب بچسبید. مساحتی از خانه خود را انتخاب کنید که می خواهید الگوی هندسی بیانیه جسورانه داشته باشد. در مورد کاشی های کف حمام هندسی یا کاغذ دیواری هندسی باریک و باریک با الگوی نه چندان شلوغ چطور؟ همه چیز در مورد استراتژیک بودن است و اگر به دنبال طراحان داخلی در نزدیکی اورلاندو ، فلوریدا برای کمک به شما هستید ، مجموعه طراحی داخلی یک شرکت طراحی داخلی با کیفیت است که در منطقه مرکزی فلوریدا خدمت می کند.

بیایید رویای خود را در خانه ایجاد کنیم.

ما یک شرکت طراحی داخلی با خدمات کامل مستقر در تهران هستیم.
در تماس باشید

سبک های CANOPY BEDS

در مورد تخت های سایبان چیزی معمولی ، مجلل و آرامش بخش وجود دارد. بسیاری از گرایشهای ما در سال ۲۰۲۰ مربوط به بازپرداخت هاست. در مورد تخت های سایبان و سایبان های تستر نیز اینگونه است. یکی از موارد شگفت انگیز در مورد تخت های سایبان این است که می تواند یک محیط آرام را در اتاق شما ایجاد کند. تختخواب شما به واحه ای از سبک و راحتی تبدیل می شود.

تخت های سایبان در هر اتاق خواب عالی هستند ، اما شما باید اندازه و قاب تخت را در نظر بگیرید تا جلوی سنگین و حجیم بودن ظاهر گرفته نشود. برای سایبان تستر ، می توانید پارچه هایی را لایه برداری کنید یا پارچه ای را بپیچانید ، پارچه ای با تنفس سبک که هنوز هم تخت معمولی شما را به یک تجربه خواب پرشور تبدیل می کند.

عناصر طبیعی

بیوفیلی روند جدیدی است که طراحی انسان و عناصر طبیعی را به شکلی که به نظر نمی رسد ساخته شده باشد ، می گنجاند. در چند سال گذشته ، جامعه ما با تغییرات جوی و پایداری دست به گریبان است. بسیاری از مصرف کنندگان می خواهند خانه ای شیک داشته باشند ، اما هنوز هم عناصر ارگانیک محیط را در خود جای داده اند. شرکت های طراحی داخلی به این تماس توجه کرده اند.

چوب بازیافتی می تواند برای صندلی ها ، میزها و کف استفاده شود در حالی که گیاهان می توانند در عین حال که خانه ای تمیز و سازگار با محیط زیست را ترویج می کنند ، به زیبایی ارگانیک منزل شما کمک می کنند. خانه های با تکنولوژی پیشرفته در آنجا حضور داشتند ، اما سال ۲۰۲۰ همه چیز در مورد بازگشت و بازگشت به طبیعت است. اتاق ها و حمام ها با استفاده از عناصر خاکی غنی از جمله فلزات ، چوب و سنگ به فضاهای اثیری تبدیل می شوند.

طرح های داخلی طراحی داخلی

آهنگ های زیبا روند

شرکت های طراحی داخلی ، تنوع زنانه را مستقیماً در سال ۲۰۱۹ و تا سال ۲۰۲۰ با تغییر رنگ صورتی فشار می دهند. این تن ها همه مربوط به سایه های مختلف صورتی هستند ، اما ظریف تر هستند. سایه های روشن ، صورتی ، هزار ساله ، برنز ، تاپ و سایر سایه های صورتی روشن به خوبی در یک اتاق خنثی کار می کنند.

تصویر زمینه داخلی گل

پارچه های گل و کاغذ دیواری از دیگر روندهای معطوف به سبک معاصر هستند که می خواهیم در سال ۲۰۲۰ منتظر بمانند. گلها از مدتها قبل از نظر فنی از نظر فنی وجود دارند ، اما تفاوت زیادی بین روند طراحی داخلی گلهای سال ۲۰۲۰ و تفاوتهای زیادی با کاغذ دیواری با گلهای صورتی و قدیمی وجود دارد. مبلمان شما ممکن است به یاد داشته باشید در خانه مادربزرگ خود را ببینید.

گرمی خلاف شرط نیست! به طور سنتی ، گل ها به خوبی روی کاغذ دیواری کار می کنند. روند تصاویر پس زمینه امروز الگوهای گل را در اندازه های مختلف و الگوهای رنگی گنجانیده است. به رنگ های پر جنب و جوش مانند رنگ های زرد و متضاد جذابیت زیادی وجود دارد که باعث می شود دیوارهای شما پاپ شود. امروزه نیز صادق است ، اما فلورال های ۲۰۲۰ نمایشی شیک و انتزاعی از این طراحی داخلی کلاسیک هستند.

طرح های طاقت فرسا

یکی از بهترین راه ها برای برجسته کردن آشپزخانه و حمام شما در سال آینده ، ترکیب یک کوله پشتی پر جنب و جوش است. ۲۰۲۰ همه چیز در مورد کاشی ها و رنگ هایی با الگوی جسورانه است. اگر شخصی بیش از حد دارید و به نظر می رسد از فاصله دور خیره شده است ، شما نیستید. آشپزخانه است

روند نهایی ما نگاهی به لحنهای زمین می اندازد. رنگ ها و بافت ها از چوب ، فلزات و شاخ و برگهای موجود در ابتدایی ترین عناصر طبیعت که به طور مرتب در ساخت مبلمان و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند تقلید می شود. تن های زمین مانند سبزیجات غنی از جنگل ، طوپ و رنگ های خاک رس ظاهری طبیعی ایجاد می کنند که محیطی شبیه به ذن ایجاد می شود که پس از یک روز طولانی برای مدیتیشن و چشم پوشی از بدن ساخته می شود.

دکوراسیون

بیش از ۱۵ طراحی داخلیطراحی داخلی برای سال ۲۰۲۱طراحی داخلی۲۰۲۱

مهندسان رینولبAuthor posts

ما از پروژه های کوچک تا بزرگ صفر تا صد بازسازی ساختمان ، طراحی داخلی ، طراحی نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی را بدور از مقیاس آن از طراحی تا پیاده سازی واجرای کامل برای شما انجام می دهیم و البته همیشه سعی می کنیم بنابه بودجه و اقتصادی ترین هزینه برای شما آن را اجرا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *