روند طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۰

روند طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۰

امتیاز دهی

سال به سال ، آنچه در طراحی منزل بسیار مرسوم و مرسوم است ، تغییر می کند و این باعث می شود چیزها تازه و جالب جلوه کنند. همانطور که برای یک دهه جدید آماده می شویم ، وقت آن است که نگاهی به آنچه در دکوراسیون منزل انتظار می رود داشته باشیم. روند طراحی می تواند برای یافتن الهام بخش برای پروژه بزرگ بعدی بعدی شما یا نوسازی مفید باشد ، اما این بدان معنی نیست که شما مجبورید همه دکورهای موجود را خنجر بزنید. درعوض ، قطعات و عناصری را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی در خانه خود بگنجانید تا سبک خود را بسازید.

برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین بازسازی خانه ، آپارتمان و بازسازی ساختمان به گروه مهندسی معماری مسعودیان تماس بگیرید.

دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۰
دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۰

نمی دانید که کدام روند دکوراسیون داخلی منزل به بیرون منتقل شده و کدام یک از آنها در جریان هستند؟ ما پیش بینی های خود را گردآوری کردیم و با طراحان خانه صحبت کردیم تا دریابیم که در سال 2020 انتظار چه چیزی را داریم

کابینت نوار

کابینت نوار
کابینت نوار

به گفته معاون رئیس جمهور سبک ، الساندرا وود ، آن را با نوار صندلی و با کابینت میله بیرون است. یک کابینت میله فضای ذخیره سازی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید تقریباً از هر کابینی برای ایجاد نسخه شخصی خود استفاده کنید.اگرچه جابجایی از اتاق به اتاق دیگر دشوارتر است ، یک کابینت بار احساس عمدی می کند و فضای اجتماع را در یک اتاق غذاخوری یا گوشه ای از اتاق نشیمن برای سرو نوشیدنی ها و همجوشی با دوستان و خانواده ایجاد می کند.

غرورهای سیمانی

سال آینده ما مواد غیر منتظره بیشتری را که در کل خانه استفاده می شود ، خصوصاً در حمام ، خواهیم یافت از سینک های سیمانی ، مانند این از دالیدیگ ها ، تا غرورهای سیمانی تمام عیار در حمام ، سیمان به یک ماده محبوب تر و مورد استفاده در خانه تبدیل می شود. این یک ماده عالی برای ایجاد یک پرشور مدرن اما زنگ زده در فضای شماست و یک انحراف زیبا از یک چوب استاندارد یا غرور مرمر.از استتار تا لهجه های هندسی ، فیلیپا از P کوچک انتظار دارد که کودکستان ها و اتاق های بچه ها در سال 2020 حتی بزرگتر و جسورانه تر به نظر برسند. اتاق خواب بچه ها مکان مناسبی برای خلاقیت و هدایت کودک درونی شما در دکوراسیون منزل شماست. در حالی که ما هنوز هم اتاق بچه های دوست داشتنی و دوست داشتنی را دوست داریم ، امسال فکر می کنیم زمان آن است که با مهیج تر و رنگ های بافت های وحشی تر (به فکر چاپ حیوانات ، استتار و خزهای فاضلاب) در مهد کودک باشید.در هنگام انتخاب مبلمان ، فرزندان خود را درگیر کنید و موضوعی را برای فضا تنظیم کنید و فرار کاملی را ایجاد خواهید کرد که تخیل کودک شما را تقویت می کند.

اتاق های کودکان به روز شده است

اتاق های کودکان به روز شده است
اتاق های کودکان به روز شده است

هیچ چیز سبد بزرگی را در هنگام پرتاب انبارداری ، اسباب بازی های سگ یا اصولاً چیزی ایجاد نمی کند ، اما ما انتظار داریم در سال آینده قطعات بافته شده بیشتری را به عنوان آثار هنری ببینیم. همانطور که در این فضای زندگی دوست داشتنی از یک ظاهر طراحی شده دیده می شود ، سبد ها می توانند جایگزینی عالی برای دیوار گالری معمولی باشند.بازارهای کک و یا مغازه های پرنعمت را بررسی کنید تا سبد های کم عمقی پیدا کنید که هنگام آویزان کردن به دیوار ، یک گلدان دوست داشتنی و دنیوی ایجاد کنید. به دنبال الگوهای رنگارنگ و قطعات دستباف باشید که می توانند دو برابر کارهای هنری باشند. امتیازهای اضافی: وقتی از نگاه به دیوارهای خود خسته می شوید ، می توانید از آنها به عنوان فضای ذخیره در اطراف هو استفاده کنیدو یا حتی با استفاده از بازسازی ساختمان در تهران به این مهم برسید.

سبد به عنوان دکور

سبد به عنوان دکور
سبد به عنوان دکور

این روندی است که به آرامی در حال خلوص ما بوده است ، اما سرانجام با یک صدای انفجار وارد شد. نیروی دریایی خود چیز جدیدی نیست ، اما به گفته مری میدان ، مدیر و بنیانگذار Maydan Architects ، شروع به جایگزینی نوترول هایی مانند خاکستری و بژ در فضاهای مسکونی کرده است.

نیروی دریایی خاکستری جدید است

ما انتظار داریم در سال 2020 شاهد رنگهای پررنگ تر و تیره تری باشیم که به جای نوتال ها در خانه استفاده می شوند. رنگ هایی مانند نیروی دریایی یا شکارچی سبز می توانند احساس آرامش و آرامش را به وجود آورند ، در حالی که هنوز هم به اندازه کافی سنتی برای استفاده در اتاق های ناهار خوری یا مناطق زندگی می کنند.

بازگشت از اتاق ناهارخوری رسمی

برنامه های طبقه باز اکنون سالها بزرگ بوده است ، اما انتظار می رود امسال بیشتر و بیشتر صاحبان خانه پذیرای سالن رسمی غذاخوری باشند. یک اتاق غذاخوری رسمی لازم نیست که کاملاً از بقیه خانه ها بسته باشد ، اما باید احساس هدفمند و ترقی کند ، مانند این یکی از orthxnest.

یک فضای ناهار خوری رسمی ، فضایی را برای سرگرمی به شما می دهد که از مناطق دیگر خانه جدا شده و به تشویق وعده های غذایی خانواده کمک می کند.

جنی راش از آشپزخانه و حمام کار بیک فکر می کند امسال شاهد ظهور رنگ های بیشتری در آشپزخانه خواهیم بود. آشپزخانه های سفید در دهه 90 جایگزین نمای چوب طبیعی شدند ، اما طی یک سال گذشته ، ما شاهد بودیم که بیشتر طراحان خانه با رنگ در آشپزخانه های خود آزمایش می کنند.این که تصمیم بگیرید از رنگهای روشن و جسورانه روی کابینت خود استفاده کنید و یا از وسایل الهام گرفته از یکپارچه سازی با سیستم عامل که ترکیبی از رنگ را انتخاب می کنند ، انتخاب می کنید ، گریختن از نوت بوک ها می تواند تقریباً به هر فضای آشپزخانه احساسی پر انرژی و استقبال کننده اضافه کند.

امیر حسین مسعودیان

امیر حسین مسعودیان

مهندس معماری. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد.

ارسال دیدگاه