loading

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه کدام برای من بهترین است انواع مختلفی از کابینت آشپزخانه ، مواد ، مواد تکمیل شده ، درب های کابینت آشپزخانه ، و کشو های کابینت آشپزخانه برای انتخاب وجود دارد. از کجا شروع کنیم ، چگونه انتخاب کنیم و در نهایت تصمیم بگیریم که بهترین راه حل برای ترمیم آشپزخانه شما چیست؟

راهنمای خرید کابینت آشپزخانه

ما یک راهنمای جامع خرید کابینت آشپزخانه تهیه کرده ایم تا بتوانید به راحتی مرور کنید ، یاد بگیرید ، انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که چه نوع کابینت آشپزخانه ، درها و کشوها برای فضای داخلی شما مناسب هستند.اگر می خواهید قدم بعدی را بردارید و تعجب می کنید: “کجا می توان کمد های آشپزخانه ارزان را در نزدیکی من پیدا کرد؟” ، شما در جای مناسب هستید!

نه تنها آنچه شما باید در مورد انواع مختلفکابینت آشپزخانه ، سبک درب ، اتمام ، انواع مختلف کشوها ، ساخت و ساز و مواد بدانید یاد خواهید گرفت بلکه کابینت آشپزخانه با تخفیف را نیز در ویولت خواهید یافت.

ادامه مطلب را بخوانید تا تفاوت ها ، جوانب مثبت و منفی کابینت ها ، درها و کشو های موجود را بیاموزید. پس از خواندن راهنمای انواع کابینت آشپزخانه 101 ما ، شما قادر خواهید بود به مقایسه و تصمیم بگیرید که چه گزینه هایی آشپزخانه رویای شما را ممکن می کند.

768x587 1 - کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

هنگام بازدید از انبار کابینت آشپزخانه محلی ، انواع مختلفی از کابینت آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد. چندین نوع اصلی کابینت آشپزخانه را مشاهده می کنید که هر فروشگاه کابینت آشپزخانه مجهز ارائه می دهد. تفاوت های اصلی را بیاموزید و آماده باشید تا خود انواع مختلف را بشناسید.

بر اساس کیفیت ساخت ، کابینت به چهار طبقه تقسیم می شوند: آماده به مونتاژ (RTA) ، کابینت های آشپزخانه سهام ، کابینت های آشپزخانه نیمه سفارشی و کابینت های آشپزخانه سفارشی.این کابینت ها از نظر ظاهری و ساختاری متفاوت هستند. آنها می توانند سبک های مختلف و به پایان رسید. غالباً ، کابینت ها انواع متفاوتی دارند.

چه نوع کابینت را انتخاب کنید؟

هنگام انتخاب بین این نوع اصلی کابینتهای آشپزخانه ، در مورد برچسب قیمتی که آماده پرداخت آن هستید تصمیم بگیرید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید نوع کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید. همچنین به فروشندگان کمک می کند تا تمام اطلاعات لازم را به شما ارائه دهند.

صرف نظر از میزان پولی که آماده خرج کردن و سبکی که بیشتر از همه دوست دارید ، حتما به دنبال محکم ترین ساخت کابینت آشپزخانه باشید. به یاد داشته باشید که برچسب قیمت همیشه لزوماً کیفیت یا تعداد سالهایی را که قصد دارید به طور فعال از آشپزخانه خود استفاده کنید ، تصمیم نمی گیرید.

خدمات مرتبط :

شما همیشه می توانید اقتصادی ترین کابینت آشپزخانه سهام و گزینه های پر مصرف توسط معتبرترین و محبوب ترین مارک ها مانند کابینت های ویولت ، کابینت های آشپزخانه Forevermark ، کابینت های گرگ و کابینت های CNC را در انبار آشپزخانه ویولت ما پیدا کنید..

 

Dartmouth Crim 768x576 1 - کابینت آشپزخانه

 کابینت آشپزخانه آماده

کابینت های آشپزخانه آماده با مجهز به برچسب قیمت ارزانتر است. این صندوقها عمدتاً از فروشگاههای زنجیره ای بهسازی منزل و فروشگاههای انبار کابینت آشپزخانه وارد می شوند. کابینت های RTA اگر با بودجه محدود و مناسب هستید ، مناسب برای شما مناسب هستند و اگر فردی از نوع DIY هستید که در ساخت کابینت آشپزخانه مهارت دارید.

انتخاب کابینتهای آشپزخانه آماده برای مونتاژ چندان متنوع نیست. از نظر مواد ، اندازه ، اتمام و سبک بسیار محدود است. ماندگاری طولانی مدت کابینت های آشپزخانه آماده برای مونتاژ ممکن است به موقع به مشکل تبدیل شود. شما باید در ساخت و نصب کابینت مهارت داشته باشید. این کار برای ماندگاری کابینت های RTA و عملکرد بی عیب و نقص ضروری است. ممکن است بخواهید برای نصب آنها یک حرفه ای استخدام کنید.

خدمات مرتبط :

 

shutterstock 1280 768x512 1 - کابینت آشپزخانه

کابینت دیواری برای طراحی زیبا

این کابینت ها نام های مختلفی دارند اما یکسان هستند. آنها در مقابل کابینت های پایه و موقعیت بالای آنها هستند. در حالی که کابینت های پایه از آنجا که از میزهای رومیزی پشتیبانی می کنند و گزینه های زیادی برای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهند دارای اهمیت هستند ، کابینت های دیواری برای فرآیندهای بازسازی مهمترین هستند.

از کابینت های دیواری استفاده کنید تا از نظر بصری آشپزخانه شما به اندازه بزرگتر یا کوچکتر به نظر برسد. در صورت گروه بندی کابینت های دیواری روی یک دیوار واحد ، می توانید فضا را به حداکثر برسانید. آشپزخانه های کوچک نیز از این طرح بهره مند می شوند زیرا باعث می شود آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد.

shutterstock 5640 768x512 1 - کابینت آشپزخانه

کابینت های پانتری (بلند) برای ذخیره سازی بیشتر

کابینت مشکی یا کابینت بلند. می توانید با آنها تماس بگیرید یکی یا دیگری اما اسم آنها به همین معنی است. کابینت های شلوار یا بلند دارای ارتفاع کامل هستند. آنها از کف شروع می شوند و تا سقف امتداد دارند. ارتفاع کابینت های شیرین کاری حداکثر استفاده از انبار را تضمین می کند.

کابینت های Pantry یا Tall معمولاً از 84 تا 96 اینچ در واحد متغیر هستند.آنها ظاهری عمودی به آشپزخانه می بخشند و به دلیل اندازه می توانند به عنوان یک جارو ذخیره سازی شوند.

shutterstock 557751199 768x512 1 - کابینت آشپزخانه

انواع درب کابینت آشپزخانه

درهای کابینت انواع مختلفی وجود دارد. آنها می توانند چهره ایده آل آشپزخانه شما را ارائه دهند. درهای کابینت آشپزخانه اصلی ترین بخش تصویری است که باعث ایجاد لحن کل فضای آشپزخانه می شود.

درهای کابینت می توانند به صورت زیر باشند:

درهای کابینت پانل مرکز: پانل بلند شده و پانل شکاف دار. پنل برجسته شده برای طراحی های کابینت آشپزخانه سنتی مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که معمولاً از پنل Recess در طراحی های مدرن استفاده می شود.

درهای کابینت روی جلد: درهای کابینت با روکش کامل و جزئی ، دربهای روی جلد کامل جلوی درب کابینت را پوشش می دهند در حالی که درب کابینت با پوشش جزئی فقط بخشی از جلو درب را می پوشاند.درب های کابینت اولیه: درب های کابینت بدون ریش و بدون مهره. درج مهره ای جزئیات شیکی را نشان می دهد که مهارت های هنری را نشان می دهد.

انواع واحدهای تخصصی کابینت آشپزخانه

واحدهای ویژه باعث می شود تا اقدامات سازماندهی زیادی صرفه جویی کرده و بهره وری خود را در آشپزخانه بهبود ببخشید. کابینت های آشپزخانه گوشه ای استفاده از فضای آشپزخانه شما را به حداکثر می رساند. اجازه ندهید که آنها یک سیاه چاله باشند ، مانند برخی از صاحبان خانه آنها را صدا می کنند. از آنها تا حد امکان استفاده کنید زیرا پتانسیل زیادی را در خود جای داده است.

بهترین واحد های ویژه را پیدا کنید و عملکرد ، سبک و سازمانی را به فضای آشپزخانه خود اضافه کنید.برای دریافت بهترین کابینت های آشپزخانه با تخفیف در رینولب امروز با ما تماس بگیرید. ما یک طراحی سه بعدی رایگان از آشپزخانه شما ایجاد خواهیم کرد. سپس برخی از واحد های ویژه را که از عملکرد ، چیدمان و طراحی آشپزخانه شما بهره مند می شوند ، به شما توصیه می کنیم.

بیایید امروز در آشپزخانه جدید شما شروع کنیم!

پروژه های ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *