با ما در تماس باشید

09124773772

پست الکترونیکی

info@msdarchitect.com

طراحی داخلی به سبک مدرن 2019

دکوراسیون داخلی به سبک مدرن

دکوراسیون داخلی به سبک مدرن

بسیاری از مردم گمان می کنند سبک مدرن و سبک معاصر یکی بوده و مشابه میباشند، اما این چنین نیست. وقتی صحبت از طراحی مدرن می شود، منظور ما یک سبک ایجاد شده در دهه های ۲۰ تا ۴۰  است. این یک سبک مشخص است و هر تغییری می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد، ولی طراحی به سبک معاصر با تغییر زندگی ما تغییر میکند. طراحی داخلی خانه به سبک مدرن بیشتر به سبک میانه قرن نزدیک و مرتبط است.برخی از نشانه های مشخص این سبک عبارتند از: استفاده از چوب، چرم، پشم، فلز، پارچه و مواد طبیعی. دیوارها به رنگ های روشن میباشند، کفپوش اغلب بدون فرش است و گاهی اوقات فقط فرش کوچکی از جنس پشم یا متریال دیگر در محیط قرار میگیرد.

 

طراحی داخلی مدرن تاثیرات خود را از جنبش هنری مدرن که پیش از طراحی مدرن صورت گرفته بود، وام می گیرد. در حرفه نقاشی، مدرنیسم با امپرسیونیست و موارد دیگری که با مباحث انتزاعی سر و کار داشتند، آغاز شد. طراحی داخلی مدرن در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم از هنرهای تزئینی، به ویژه آثار هنری و سبک آرت دکو، به وجود آمد و رشد یافت. که اوج آن را می توان در دهه های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ مشاهده نمود.در سبک مدرن از خطوط ساده و بی پیرایه استفاده می شود و تاکید آن بر عملکرد گرایی و اجتناب از تزیینات زیاد و حذف عناصر تزیینی غیر ضروری است که در بسیاری از سبک ها دیده می شود. به عقیده برخی افراد، سبک مدرن بیش از حد ساده، سرد و یا خشن است. اما اگر به خوبی برنامه ریزی و اجرا شود، حس آرامش و سادگی را به خانه شما می آورد.

 

 

به خاطر داشته باشید که آنچه که باعث می شود طراحی داخلی به سبک مدرن یک سبک معاصر قابل یادآوری باشد، تعهدی شدید به سادگی مدرن، توجه به خط و فضا، شکل های هندسی و پالت رنگ دقیق اما قابل توجه است که در چشم آسان است. اما از آنجا که اتاق نشیمن شما اغلب بهترین مکان برای برجسته کردن سلیقه و حس بازی شماست، کاراکتر را به اتاق تجمع اغلب مورد استفاده خود اضافه کنید و با لوازم تزئینی و هنر، خانه خود را از هم جدا کنید.

 

 

دکور داخلی دکوراسیون مدرن

در سبک مدرن از بلوک شیشه ای استفاده می شود،‌شیشه های مکعب دو لایه ای اند که دو مدل مات و شفاف دارند که هم رنگی و هم ساده اند و برای نما استفاده می شوند. مثل در قسمت ورودی استفاده می شود که حالت جدا کننده دارد و یا توی دیوار از آن استفاده می شود، معمولاً ۱/۳ دیوار که عایق صدا هم هست نور را عبور می دهد و جنبه تزیینی دارد که نور فضای اول را به فضای دوم منتقل می کند. پس به عنوان جدا کننده و منتقل کننده نور استفاده می شود.

 

سبک های مدرن طراحی داخلی اتاق ناهار خوری

برای این اتاق، همه چیز در مورد یک جدول قابل توجه، صندلی ساختار یافته، و تقارن. برای یک جدول بزرگتر متضاد با یک شیشه یا سنگ بالا، مطابق صندلی ها و یک کنسول برای اتصال همه چیز با یکدیگر بروید. توجه داشته باشید که اتاق فوقالعاده، در حالی که ساده است، به دلیل تنها ۴ افزودنی، به دلیل بالینی نیست.در اینجا، حلقه بازتابنده سبز به عنوان یک بیانیه ساده اما غیر منحصر به فرد عمل می کند، در حالی که گلدوزی آویز خاردار و گلدان بافتی لایه آلی در دوزهای کوچک را تحویل می دهد.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*