با ما در تماس باشید

09124773772

پست الکترونیکی

info@msdarchitect.com

بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان

زمان بازسازی آپارتمان

 

آیا می دانید چقدر زمان صرف بازسازی منزل و تعمیرات ساختمان در تهران می شود؟شرکت بازسازی ساختمان براورد نسبی زمان بازسازی و تعمیرات ساختمان را اعلام می کند و همیشه زمان بیش از حد انتظار شماست. بازسازی پله خانه دوبلکس کار یک روز و دو روز نیست. طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه هم وقت گیر است. برای بازسازی خانه قدیمی و حفظ استانداردهای لازم زمان یک عامل مهم است. صبور باشید زندگی در یک خانه لوکس مشکلاتی هم دارد.

بازسازی خانه با هدف بهتر شدن

چرا قصد بازسازی آپارتمان را دارید؟ هدف از بازسازی منزل فقط تعمیر قسمت های آسیب دیده بنا نیست. تغییر کاربری بخش هایی از فضای داخلی همیشه همراه با بازسازی آپارتمان انجام می شود و این همان چیزی است که به ان نیاز دارید. شاید زمانی مطبخ ها با در و دیوار هایشان برای آشپزخانه مناسب بودند ولی این روزها داشتن یک میز جزیره آشپزخانه یک حسن بزرگ است. بازسازی و تعمیرات ساختمان باید بتواند یک خانه متوسط را به یک آپارتمان شیک و لوکس تبدیل کند.

 

 

 

بازسازی ساختمان به چند منظور انجام می شود.گاهی از عمر ساختمان زیاد نگذشته است اما صاحب آن علاقه مند است که تغییراتی در آشپزخانه و کابینت و یا کاشی و سرامیک و رنگ انجام دهد.گاهی نیز بازسازی به دلیل خرابیهایی است که حاصل شده و یا باید به موقع اقدام کرد که این خرابیها در لوله کشی و جاهای مختلف ساختمان اتفاق نیفتد.

هزینه بازسازی ساختمان

 

 

به دلیل ساخت وساز با کیفیت پایین عمر مفید ساختمان‌ها در کشور ما پایین است .واین امرباعث شده است بازسازی ساختمان از رونق بسیار خوبی برخودار شود.گفته می‌شود عمر مفید ساختمان‌ها در کشورهای پیشرفته 100 سال است. اما درایران به طور میانگین این رقم به 20 الی 30 سال کاهش پیدا می‌کند و همین مسأله باعث می‌شود که مالکان با بالارفتن سن  ساختمان، برای بازسازی آن به تكاپو بیفتند و اگر از این مسأله صرف‌نظر کنند، ناگزیرند با مشکلات متعددی نظیر گرفتگی لوله‌ها و..

 

 

دست و پنجه نرم کنند. اما نکته اینجاست برای اینکه یک ملک فرسوده قابلیت سکونت پیدا کند، باید حتما بازسازی کامل درمورد آن صورت گیرد.هزینه بازسازی بستگی به تغییرات دیوار های جداکننده وجابه جایی سرویس بهداشتی ومتریال مورد استفاده متفاوت است برای برآورد هزینه های آن باید ازکارشناسانبازسازی آپارتمان کمک بگیرید معمولا از 2300000تومان است اما حجم بازسازی و سایر آیتم های دیگر، نظیر اجرای دکوراسیون داخلی و ... تا سقف متر مربعی ۴۵۰ هزار تومان و بیشتر نیز قابل ارتقا است تا 420000تومان متغیر می باشد.  کارشناسان بازسازی ، معمولا مواردي نظیر اجرای کفپوش،کابینت، نقاشی، آهنگری، کاغذ دیواری، لوله‌کشی، گچ‌کاری، سقف کاذب، پارکت، شومینه، لمینت و ... نیروی اجرای دارند وهزینه های دست مزد وقیمت مصالح به روز هستند می توانند به راحتی برآورد هزینه نمایند.

بطورکلی بازسازی یک اصطلاح در حفاظت از معماری است که معنای دقیق آن بسته به زمینه ای که در آن استفاده می شود متفاوت است. به طور گسترده تر، مانند “منشور ICOMOS Burra”، “بازسازی” به معنی بازگشت یک ساختمان آسیب دیده با معرفی مواد جدید  به یک جای شناخته شده  است .

 

 

 

 

 

 

یک پاسخ به بازسازی آپارتمان

  1. Pingback: تعمیرات و بازسازی ساختمان | مقاوم سازی ساختمان | گروه مهندسان رینولب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*