انواع کابینت

انواع کابینت آشپزخانه متنوع هستند و گزینه های زیادی را در هنگام بازگرداندن آشپزخانه برای شما انتخاب می کنند. آنها مهم هستند زیرا به شما کمک می کنند بهترین سبک کابینت آشپزخانه را برای خانه خود تهیه کنید. ما این راهنمای انواع کابینت آشپزخانه را ایجاد کردیم تا انتخاب بسیاری از سبک ها ، مواد و گزینه های دیگر را برای شما آسان کند.

خواندن را ادامه دهید تا یاد بگیرید ، مقایسه کنید و در آخر نوع کابینت آشپزخانه ، کشو و سبکی را انتخاب کنید که کاربردی ترین نیاز شما باشد. بهترین متناسب با سلیقه خود را پیدا کنید!هنگامی که تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در این صفحه به دست می آورید ، سبک مورد علاقه خود را در میان بسیاری از طرح های کابینت آشپزخانه ای که ارائه می دهیم انتخاب کنید و تخمین رایگان خود را بخواهید.

خدمات مرتبط : دکوراسیون داخلی منزل

 

اطلاعات انواع کابینت آشپزخانه برای بازسازی آشپزخانه

  • انواع کابینت آشپزخانه برای من بهترین است
  • انواع درجه کابینت آشپزخانه
  • انواع آماده کابینت آشپزخانه
  • کابینت سهام – انواع کابینت آشپزخانه برای همه
  • انواع نیمه سفارشی
  • کابینت آشپزخانه برای سبک شخصی
  • کابینت آشپزخانه سفارشی  ضمانت آشپزخانه رویایی
  • سهام در مقابل کابینت های سفارشی
  • انواع اساسی کابینت آشپزخانه
  • انواع مناسب کابینت های آشپزخانه را با تخفیف در وین ، جی جی انتخاب کنید
.png - انواع کابینت آشپزخانه

 

انواع کابینت آشپزخانه کدام برای من بهترین است

 

انواع مختلفی از کابینت آشپزخانه ، مواد ، مواد تکمیل شده ، درب های کابینت آشپزخانه ، و کشو های کابینت آشپزخانه برای انتخاب وجود دارد. از کجا شروع کنیم ، چگونه انتخاب کنیم و در نهایت تصمیم بگیریم که بهترین راه حل برای ترمیم آشپزخانه شما چیست؟

همینجا ، با 101 راهنمای ما ، شروع کنید!

ما یک راهنمای جامع تهیه کرده ایم تا بتوانید به راحتی مرور کنید ، یاد بگیرید ، انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که چه نوع کابینت آشپزخانه ، درها و کشوها برای فضای داخلی شما مناسب هستند.

اگر می خواهید قدم بعدی را بردارید و تعجب می کنید: “کجا می توان کمد های آشپزخانه ارزان را در نزدیکی من پیدا کرد؟” ، شما در جای مناسب هستید!

نه تنها آنچه شما باید در مورد انواع مختلف کابینت آشپزخانه ، سبک درب ، اتمام ، انواع مختلف کشوها ، ساخت و ساز و مواد بدانید یاد خواهید گرفت بلکه کابینتهای آشپزخانه با تخفیف را نیز در NJ خواهید یافت.

ادامه مطلب را بخوانید تا تفاوت ها ، جوانب مثبت و منفی کابینت ها ، درها و کشو های موجود را بیاموزید. پس از خواندن راهنمای انواع کابینت آشپزخانه 101 ما ، شما قادر خواهید بود به مقایسه و تصمیم بگیرید که چه گزینه هایی آشپزخانه رویای شما را ممکن می کند.

انواع درجه کابینت آشپزخانه

هنگام بازدید از انبار کابینت آشپزخانه محلی ، انواع مختلفی از کابینت آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد. چندین نوع اصلی کابینت آشپزخانه را مشاهده می کنید که هر فروشگاه کابینت آشپزخانه مجهز ارائه می دهد. تفاوت های اصلی را بیاموزید و آماده باشید تا خود انواع مختلف را بشناسید.

بر اساس کیفیت ساخت ، انواع کابینت آشپزخانه به چهار طبقه تقسیم می شوند: آماده به مونتاژ (RTA) ، کابینت های آشپزخانه سهام ، کابینت های آشپزخانه نیمه سفارشی و کابینت های آشپزخانه سفارشی.

این کابینت ها از نظر ظاهری و ساختاری متفاوت هستند. آنها می توانند سبک های مختلف و به پایان رسید. غالباً ، کابینت ها انواع متفاوتی دارند.

چه چیزی را انتخاب کنید؟

هنگام انتخاب بین این نوع اصلی کابینتهای آشپزخانه ، در مورد برچسب قیمتی که آماده پرداخت آن هستید تصمیم بگیرید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید نوع کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید. همچنین به فروشندگان کمک می کند تا تمام اطلاعات لازم را به شما ارائه دهند.

صرف نظر از میزان پولی که آماده خرج کردن و سبکی که بیشتر از همه دوست دارید ، حتما به دنبال محکم ترین ساخت کابینت آشپزخانه باشید. به یاد داشته باشید که برچسب قیمت همیشه لزوماً کیفیت یا تعداد سالهایی را که قصد دارید به طور فعال از آشپزخانه خود استفاده کنید ، تصمیم نمی گیرید.

خدمات مرتبط :

شما همیشه می توانید اقتصادی ترین کابینت آشپزخانه – کابینت های آشپزخانه سهام و گزینه های پر مصرف توسط معتبرترین و محبوب ترین مارک ها مانند کابینت های Fabuwood ، کابینت های آشپزخانه Forevermark ، کابینت های گرگ و کابینت های CNC را در انبار آشپزخانه وین ما پیدا کنید. این همه چیز نیست ما همیشه یک تبلیغ در حال انجام است به طوری که همیشه می توانیم کابینت آشپزخانه با تخفیف را برای شما فراهم کنیم.

Dartmouth Crim - انواع کابینت آشپزخانه

انواع آماده کابینت آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه آماده با مجهز به برچسب قیمت ارزانتر است. این صندوقها عمدتاً از فروشگاههای زنجیره ای بهسازی منزل و فروشگاههای انبار کابینت آشپزخانه وارد می شوند. کابینت های RTA اگر با بودجه محدود و مناسب هستید ، مناسب برای شما مناسب هستند و اگر فردی از نوع DIY هستید که در ساخت کابینت آشپزخانه مهارت دارید.

انتخاب کابینتهای آشپزخانه آماده برای مونتاژ چندان متنوع نیست. از نظر مواد ، اندازه ، اتمام و سبک بسیار محدود است. ماندگاری طولانی مدت کابینت های آشپزخانه آماده برای مونتاژ ممکن است به موقع به مشکل تبدیل شود. شما باید در ساخت و نصب کابینت مهارت داشته باشید. این کار برای ماندگاری کابینت های RTA و عملکرد بی عیب و نقص ضروری است. ممکن است بخواهید برای نصب آنها یک حرفه ای استخدام کنید.

خدمات مرتبط :

Shaker Honey 1 - انواع کابینت آشپزخانه

انواع کابینت آشپزخانه برای همه

بورس کابینت آشپزخانه یک گزینه اساسی ، اقتصادی برای همه در دسترس و عملی است. صرف نظر از بودجه ای که برای خرید کابینت آشپزخانه در اختیار شما قرار می دهد ، گزینه سهام همیشه گزینه مناسبی برای پول است.

با این حال ، کابینت آشپزخانه سهام فقط در اندازه های ثابت موجود است که قابل تغییر نیستند. این بدان معنی است که اگر تصمیم به خرید کابینت آشپزخانه سهام دارید ، باید سایر عناصر آشپزخانه را بر روی آنها تنظیم کنید.

اگرچه آنها نسبت به کابینتهای آشپزخانه سفارشی کمتر متناسب هستند ، کابینت های سهام عملی ترین و اقتصادی ترین انتخاب هستند. آنها در سریال های بزرگ بیرون می آیند. در همان زمان ، کابینتهای آشپزخانه بورس لوازم جانبی محدودی را ارائه می دهند. بسته به تولید کننده ، کابینت های سهام می توانند به صورت چوب جامد ، ملامین یا تخته خرده چوب با روکش پلاستیک پوشانده شوند.

انواع کابینت آشپزخانه کابینت 

انواع نیمه سفارشی کابینت آشپزخانه برای سبک شخصی
کابینت های آشپزخانه نیمه سفارشی ، انتخاب گسترده ای از مواد ، اتمام ها و سبک ها را دارند. آنها ساخت کابینت با کیفیت بالاتر نسبت به کابینت های آشپزخانه موجود دارند. در عین حال کابینت های نیمه سفارشی دارای برچسب قیمت بالاتری هستند.

نیمه سفارشی در واقع به این معنی است که می توانید اندازه استاندارد کابینت ها را تنظیم کنید. به عنوان مثال ، آنها را در عمق یا ارتفاع تغییر دهید. شما می توانید برخی از تغییرات را شامل شوید ، اما نه همه. اگر می خواهید کابینت 100٪ سفارشی ، باید کابینت های سفارشی را انتخاب کنید.

هنگام سفارش کابینت آشپزخانه نیمه سفارشی ، معمولاً باید چهار تا هشت هفته منتظر بمانید. کابینت آشپزخانه نیمه سفارشی با داشتن ظاهری شخصی ، لوازم جانبی بیشتر و راه حل های تزئینی ، برچسب قیمت مناسب و مجموعه ای از اتمام ممکن ، گزینه مناسبی برای بازسازی آشپزخانه شماست.

shutterstock - انواع کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سفارشی – ضمانت آشپزخانه رویایی

اگر می خواهید کنترل کاملی بر انواع مواد کابینت آشپزخانه ، انواع چوب کابینت آشپزخانه و انواع طرح کابینت آشپزخانه داشته باشید ، کابینت های سفارشی آشپزخانه را انتخاب کنید. از بین سایر انواع کابینت های آشپزخانه ، کابینت های سفارشی تضمین شده است تا تمام عملکرد ، ذخیره سازی و سبک مورد نیاز شما را برآورده کند.

سبک درب کابینت را انتخاب کنید ، نوع چوب ، تکمیل ، لوازم جانبی و رنگ را انتخاب کنید. آماده پرداخت برچسب قیمت بالاتر باشید زیرا کابینت های سفارشی گرانترین قیمت از سایر انواع کابینت آشپزخانه است. قیمت بالاتر است زیرا کابینتهای آشپزخانه سفارشی 100٪ گزینه سفارشی هستند. آنها اندازه های متناسب ، ساخت کابینت دست ساز برتر ، تنوع در مواد ، لوازم جانبی ، لوازم جانبی و سبک ارائه می دهند.

shutterstock 1280 - انواع کابینت آشپزخانه

انواع اساسی کابینت آشپزخانه

هنگام مراجعه به فروشگاه محلی کابینت آشپزخانه یا انبار آشپزخانه خود ، حتماً انواع اصلی کابینت آشپزخانه را پیدا کرده و در نظر بگیرید. آنها فقط کابینت های پایین و دیواری بلکه واحدهای تخصصی را نیز شامل نمی شوند.

کابینت های پایه ، کابینت های دیواری ، کابینت های بلند (زیر شلواری) ، درب های کابینت و کشوی کابینت وجود دارد. انواع کابینت آشپزخانه موجود را در نظر بگیرید و تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای اطمینان خاطر در مورد خرید کابینت های آشپزخانه با کابینت آشپزخانه محلی یا یک پیمانکار خود ، به دست آورید.

کابینت های پایه ای برای پشتیبانی 

کابینت های پایه انواع کابینت های آشپزخانه هستند که پایه ای برای کانترها هستند. آنها مهمترین آنها هستند زیرا از یکی از مهمترین و یکی از سنگین ترین وسایل در هر آشپزخانه پشتیبانی می کنند. بنابراین ، آنها باید قوی ، محکم و متعادل باشند. کابینت های پایه استاندارد 36 اینچ و 24 اینچ عمق دارند.

بسته به سازنده ، می توانید عمق کابینت های پایه را تا 27 اینچ افزایش دهید. ما شما را به شدت ترغیب می کنیم که عمق آنها را افزایش دهید زیرا این یکی از بهترین راه ها برای بدست آوردن فضای بیشتر فضای ذخیره سازی است. کابینت های پایه در بالای یک پشته بلند 4 اینچی قرار دارند – ضربه پا.

shutterstock 1280 - انواع کابینت آشپزخانه

کابینت دیواری برای طراحی زیبا

کابینت دیواری ، کابینت فوقانی یا کابینت آشپزخانه دیواری. این کابینت ها نام های مختلفی دارند اما یکسان هستند. آنها در مقابل کابینت های پایه و موقعیت بالای آنها هستند. در حالی که کابینت های پایه از آنجا که از میزهای رومیزی پشتیبانی می کنند و گزینه های زیادی برای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهند دارای اهمیت هستند ، کابینت های دیواری برای فرآیندهای بازسازی مهمترین هستند.

کابینت های بالایی یا دیواری قابل مشاهده هستند و بیشترین ظاهر و کارایی هر آشپزخانه را دارند. در عین حال ، کابینت های دیواری نیز فضای ذخیره سازی مورد نیاز زیادی را فراهم می کنند. کابینت بالایی یا دیواری معمولاً 12 اینچ عمق دارد. اگر کابینت آشپزخانه نیمه سفارشی یا سفارشی را انتخاب کنید ، می توانید این عمق را به 17 اینچ افزایش دهید.

از کابینت های دیواری استفاده کنید تا از نظر بصری آشپزخانه شما به اندازه بزرگتر یا کوچکتر به نظر برسد. در صورت گروه بندی کابینت های دیواری روی یک دیوار واحد ، می توانید فضا را به حداکثر برسانید. آشپزخانه های کوچک نیز از این طرح بهره مند می شوند زیرا باعث می شود آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد.

shutterstock 5640 scaled - انواع کابینت آشپزخانه

کابینت های پانتری (بلند) برای ذخیره سازی بیشتر

کابینت مشکی یا کابینت بلند. می توانید با آنها تماس بگیرید یکی یا دیگری اما اسم آنها به همین معنی است. کابینت های شلوار یا بلند دارای ارتفاع کامل هستند. آنها از کف شروع می شوند و تا سقف امتداد دارند. ارتفاع کابینت های شیرین کاری حداکثر استفاده از انبار را تضمین می کند.

کابینت های Pantry یا Tall معمولاً از 84 تا 96 اینچ در واحد متغیر هستند.آنها ظاهری عمودی به آشپزخانه می بخشند و به دلیل اندازه می توانند به عنوان یک جارو ذخیره سازی شوند.

کابینت کشو برای عملکرد

کابینت کشو بیشترین استفاده از هر آشپزخانه را نشان می دهد. آنها برای عملکرد هر آشپزخانه بسیار مهم هستند. آیا از کابینتهای آشپزخانه نیمه سفارشی ، سفارشی یا سهام استفاده می کنید ، مطمئن شوید که کشوها با ساخت و سازهای محکم و با کیفیت ساخته شده اند. ابتدا می خواهید مطمئن شوید که کشوها از حداقل تخته سه لا thickness تخته سه لا برخوردار هستند. اگر تصمیم به طراحی سطح بالاتری را دارید ، مطمئن شوید که تخته سه لا در زیر شلوار ضخامت 5/8 اینچ دارد.

کشو های کابینت که از تخته سه لایی با اینچ برخوردار هستند ، مقاومت بیشتری را نیز به همراه خواهد داشت و حتی بیشتر طول می کشد. با توجه به مواد ، به دنبال کشوهایی باشید که از تخته ذرات روکش شده یا تخته سه لا ساخته شده است. معمولاً می توانید از بین جبهه های اسلب کشو و جبهه های کشو پنج تکه استفاده کنید.

جبهه های کشو دال دارای یک صفحه تخت و ساده به نظر می رسد. اگر می خواهید به یک ظاهر ساده و تمیز در یک آشپزخانه برسید ، آنها را انتخاب کنید. جبهه های کشو پنج تکه دارای قاب است که شامل چهار قطعه در اطراف یک صفحه مرکزی است. پنل مرکز را می توان مجدداً برداشت و یا بالا برد. اگر می خواهید به ظاهر سنتی دسترسی پیدا کنید ، این گزینه را انتخاب کنید.

shutterstock 557751199 - انواع کابینت آشپزخانه

انواع درب کابینت آشپزخانه

درهای کابینت آشپزخانه انواع مختلفی وجود دارد. آنها می توانند چهره ایده آل آشپزخانه شما را ارائه دهند. درهای کابینت آشپزخانه اصلی ترین بخش تصویری است که باعث ایجاد لحن کل فضای آشپزخانه می شود.

درهای کابینت می توانند به صورت زیر باشند:

درهای کابینت پانل مرکز: پانل بلند شده و پانل شکاف دار. پنل برجسته شده برای طراحی های کابینت آشپزخانه سنتی مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که معمولاً از پنل Recess در طراحی های مدرن استفاده می شود.

درهای کابینت روی جلد: درهای کابینت با روکش کامل و جزئی ، دربهای روی جلد کامل جلوی درب کابینت را پوشش می دهند در حالی که درب کابینت با پوشش جزئی فقط بخشی از جلو درب را می پوشاند.

درب های کابینت اولیه: درب های کابینت بدون ریش و بدون مهره. درج مهره ای جزئیات شیکی را نشان می دهد که مهارت های هنری را نشان می دهد.

انواع واحدهای تخصصی کابینت آشپزخانه

شاید در ابتدا به این موارد فکر نکنید ، اما واحدهای ویژه کابینت آشپزخانه برای عملکرد و طراحی آشپزخانه بسیار مهم هستند. گوشه کابینت های آشپزخانه ، زیر شلوارهای سازمان دهنده دیگ و کابینت های گرم کننده می تواند عملکرد آشپزخانه شما را به طور بی اندازه بهبود بخشد. جبهه های سینک / cooktop ، قفسه های بطری ، کلبه ها ، زیر شلوارهای ظروف ، گاراژهای لوازم خانگی و واحدهای معلق را ذکر نمی کنیم.

واحدهای ویژه کابینت آشپزخانه باعث می شود تا اقدامات سازماندهی زیادی صرفه جویی کرده و بهره وری خود را در آشپزخانه بهبود ببخشید. کابینت های آشپزخانه گوشه ای استفاده از فضای آشپزخانه شما را به حداکثر می رساند. اجازه ندهید که آنها یک سیاه چاله باشند ، مانند برخی از صاحبان خانه آنها را صدا می کنند. از آنها تا حد امکان استفاده کنید زیرا پتانسیل زیادی را در خود جای داده است.

بهترین واحد های ویژه کابینت آشپزخانه را پیدا کنید و عملکرد ، سبک و سازمانی را به فضای آشپزخانه خود اضافه کنید.

برای دریافت بهترین کابینت های آشپزخانه با تخفیف در جی جی امروز با ما تماس بگیرید. ما یک طراحی سه بعدی رایگان از آشپزخانه شما ایجاد خواهیم کرد. سپس برخی از واحد های ویژه را که از عملکرد ، چیدمان و طراحی آشپزخانه شما بهره مند می شوند ، به شما توصیه می کنیم.

بیایید امروز در آشپزخانه جدید شما شروع کنیم!

اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
4.3/5

آخرین مقالات